Daewoo Nexia - hatchback , kabelaz bocnych smeroviek

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bobooo
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 11.09.2013 14:00
Zdieľať na Facebook

Daewoo Nexia - hatchback , kabelaz bocnych smeroviek

Príspevok od používateľa bobooo »

zdravim pani! na nexii mi nejde lava bocna smerovka. nasiel som tam prekusnuty kabel od mysi, ale druhy koniec mi spadol do karoserie. dostal som sa az po nadrzku ostrekovaca, ale tam to ide do diery a neviem prist na to, kde to vychadza von. myslel som, ze to ide spolu s kablami cerpadla nadrzky ostrekovaca, ale nejde. vedel by niekto poradit, kde najst druhy koniec, nejaky switch ?? dakujem!
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Natiahol by som z prednej smerovky nanovo....akurát hrozí, že ten zapadnutý starý môže občas skratovať a vyrážať poistku ...
danco110
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 17.07.2010 12:19
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danco110 »

http://www.nexiaclub.com/top.php

Skus tu , pozri schemy . Je to pomerne jednoduche auto.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Schéma nemusí reálne zobraziť kde je kábel aj fyzicky pripojený. Veľakrát som videl že normálne to bolo rozvetvené priamo v káblovom zväzku, kábel od konektora z nejakej poistkovej skrinky ťahaný dopredu a naraz tam kde bolo treba odizolovaný a na ňom zaletovaná odbočka, zaizolované a stiahnuté normálne izolačkou .
bobooo
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 11.09.2013 14:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobooo »

dik, schemy som pozeral ako prve, ale tam nenajdem, kde je v karoserii ten konkretny switch umiestneny. napadla aj moznost natiahnut to od prednej, ale najradsej by som nahradil poskodene droty, aby tam nerobili sarapatu neskor.
bobooo
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 11.09.2013 14:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bobooo »

tak dnes som mal konecne trochu cas, tak som hladal a nasiel. ak by to niekomu pomohlo, hladany konektor lavej bocnej smerovky je pod kobercekom vedla soferovej lavej nohy. odtial idu droty dalej do podbehu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných