Dacia Sandero Stepway 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Pre niekoho je Dacia raketa a super auto. Vlastna skusenost. Dacia Sandero mojho otca kupovana nova r.v. 2015. Na aute uz museli menit 8veci auto ma momentalne nabehanych 56tis km auto jazdi 70%mesto zvisok dialnice. Sedacky vysuchane ako pri 20r aute tlacitka zodrate, tie veci: vanicka expanzky sa cela musela menit, otvaranie vodicovho okna po dvoch mes. odyslo rele, snimace dva sa menili, hadicku ku expanzke celu lebo praskla, netesnost olejovej vane musela sa cela vana menit, tlacitko klimatizacie prestalo fungovat. Je to hnoj bolo kupovane za 9490e priamo u dealera nikdy viac auto sme predali.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

lubos zimovcak napísal:laco1871: neviem, či si pochopil, mal prvých 75, možno 85 a za všetko si kúpil "nové" auto.., ved sa potreboval "odmeniť".
auto je na úrovni vysávača, či TV a povedz, Ty si sa ochotný zadlžiť kvôli vysávaču na 5 rokov ?:)))
Vysavac alebo TV ta nepremiestni z bodu A do bodu B. Ak ma niekto nasetrene ( nie uver,leasing a pod. ) nevidim dovod nekupit nove auto ak silno chce. Ja mam sice nove,ale prioritne som za jazdene alebo zanovne.
Inak stale cakam na tvoju odpoved.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

niveaman napísal:Predvidat rakovinu nemozes
Za ten názov choroby si dosaď akúkolvek udalosť v rodine (nečakanú)
povodeň,choroba, svadba, pohreb, narodenie dieťaťa,strata zamestnania ktorá ťa donúti vydať peniaze.
Kúpa auta ťa nenúti, pretože ak zmeškám vlak tak si viem kúpiť Tico za 100eur.A odveziem sa po tej istej ceste ako na Ferari za 100t eur. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Alebo ešte lepšie prirovnanie - ak vyhrám milion a miniem z neho 10t na nové auto tak som hlúpy, lebo ak by som ich spláchol do záchoda tak s tým mám menej starostí. Viem čo vyrábam a ver tomu nestojí to ani za ten použitý toaleťák. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Oco13
Za ten názov choroby si dosaď akúkolvek udalosť v rodine (nečakanú)
povodeň,choroba, svadba, pohreb, narodenie dieťaťa,strata zamestnania ktorá ťa donúti vydať peniaze.
Kúpa auta ťa nenúti, pretože ak zmeškám vlak tak si viem kúpiť Tico za 100eur.A odveziem sa po tej istej ceste ako na Ferari za 100t eur.
Alebo ešte lepšie prirovnanie - ak vyhrám milion a miniem z neho 10t na nové auto tak som hlúpy, lebo ak by som ich spláchol do záchoda tak s tým mám menej starostí. Viem čo vyrábam a ver tomu nestojí to ani za ten použitý toaleťák.
Oco13
Tvoje prispevky mam rad,ale teraz dristas bez rozmyslu. Svadba,narodenie dietata nieje necakana situacia ostatne ano chapem. Len hlupak kupuje auta za posledne prachy co ma. Zadavatel temy k nim hadam nepatri. Povoden,choroba,smrt to vsetko sa da poistit a clovek rozumny si aj setri na necakane situacie,ale aj cakane ako svadba ci dieta.Kupa auta nuti ak nemas moznost vlaku,alebo busu ,alebo ked zmeskas ten vlak.
Ty by si co kupil za milion??
Vyrabaj poriadne aby sme mali spolahlivejsie auta :d :D
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja vyrábam výrobky ktoré na 100% splňajú požadované špecifikácie. Ak si nepochopil čo som chcel svojim príspevkom povedať je mi to sice lúto, ale presne zodpovedáš profilu moderného človeka tejto doby. lol lol
Milion by som daroval a je jedno či na charitu alebo na čokolvek - lebo peniaze vždy prinášajú len slzy ,a nešťastie. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Aj 100% vyrobeny vyrobok sa da zle napr.namontovat a uz je buduca porucha na svete :-)
Ved moderny clovek si aj ty aj kazdy okolo. Uz len to ze mas internet je moderne,aj to ze mas stare auto je moderne. Ano som moderny,ale nie marnotratny a nezodpovedny k peniazom ktore som nie lahko zarobil. A na prvom mieste je zdravie a rodina.
Vidis ja by som podobne urobil,pretoze hmotne veci si do hrobu neveznem.
marekceman
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 15.04.2012 16:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekceman »

@Lubko33 najlepsie je pobehat autosalony a pozriet si auta sam. Ja som vyradil Astru z mojho vyberu, lebo vona novoty je dost neprijemna a bolela ma z nej hlava. Pri Kii alebo Honde som taky zapach necitil, dokonca aj "lacňáky" 301/c-elyse tak nesmrdeli. Dacia je na tom este horsie, v tej som nevydrzal ani tolko ako v Astre. Mudrovat na internete nema zmysel, debata sa uberie uplne inym smerom. Poznam 2, vlastne 3 majitelov Dacie, su spokojni, dokonca, Dustera ma doma aj Rasto Chvala, co sam testuje auta na garaz.tv (nie je to reklama). Ma na svojom Youtube kanali aj recenziu na Sandero, celkom triezvu, pozri si ju. A chod si auto vyskusat, aj Sandero, aj Baleno. Ja by som uprednostnil toho japonca.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

lubos zimovcak napísal:niveaman: neviem akú odpoved čakáš, až na tie %, tak to je rada USD M I L I O N A R O V ....
vidíš ten rozdiel ?
pre Teba je auto "investícia", niečo, kvôli čomu sa oplatí zadlžiť sa, či minúť väčšinu peňazí na haraburdu,pričom mať doma súce auto..., je hlúposť.

až na podnikanie, je to o.k.
No cakam odpoved ake auto si mam kupit za svoje nasporene peniaze,podotykam ze nie posledne co mam a mozem ich hoci aj na charitu dat,alebo podpalit,lebo peniaze prinasaju slzy,ako povedal oco13. Ale ja som sa rozhodol kupit auto.
Mal si skor povedat ze to je rada USD milionarov,to meni situaciu,to nemozes radit Slovakovi.
To som nikdy nepovedal ze je to pre mna investicia a oplati sa zadlzit. Zadlzeny som nikdy nebol a auto je pre mna nutnost koli dochadzaniu,koli robote kolo domu a podobne. Ale kazdy mame inu potrebu auta a podla toho si vyberame nie? Ocovi staci Tico za stovku ,tebe diesel co zere menej ako 5 lit. a tak mozme ist dalej.
Podme v mieri poradit zadavatelovi temy ci sa mu oplati nova Dacia,alebo radsej jazdenka podla jeho parametrov. Vypocuje si nase nazory a ku komu sa prikloni bude jeho rozhodnutie. Aj tak kazde rozhodnutie bude zle rozhodnutie :-)
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

marekceman napísal:@Lubko33 najlepsie je pobehat autosalony a pozriet si auta sam. Ja som vyradil Astru z mojho vyberu, lebo vona novoty je dost neprijemna a bolela ma z nej hlava. Pri Kii alebo Honde som taky zapach necitil, dokonca aj "lacňáky" 301/c-elyse tak nesmrdeli. Dacia je na tom este horsie, v tej som nevydrzal ani tolko ako v Astre.
Sorry, ale tento prispevok ma usvedčil v tom, že celkovo NAROD HLUPNE a vlastne mu niet pomoci....

:..:
marekceman
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 15.04.2012 16:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekceman »

V pohode laco, dik za postreh.

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný