Cuplik na rame prednych dveri

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ked sedim v aute tak to je do vonk. strany.smozrejme ze do vonku.a kde maš podtlak?.v kabine alebo vonku?no ideme na to logicky.idem 130 po dialnici a fajčim cigu.kam mi vytahuje dym?dnu ci von?kde je potom podtlak?a kam ma byt potom ten cuplik natočeny?uz si to pochopil uplne logicky?logika nepusti .asi tak. na uplne jednoduchom priklade..
23vtec
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 17.02.2008 11:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 23vtec »

Podľa toho co píšeš by sa mi muselo okno na starom aute vychýliť asi tak 20mm minimálne, aby vôbec došlo ku kontaktu s tym cuplikom, aj to by to okno len do nebo narazilo..fakt som si neni istý, ze je to na to..
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

pytal si sa na co to je tak som odpovedal ale verit nemusis.na autach je vela veci na aerodynamiku co si vela ludi nevsimne napr tvar svetiel,narazniku, a pod.je to na to mozes mi verit.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Maličkosť ktorá úplne zmení obtekanie karosérie vzduchom.Zabraňuje svištaniu kedže naruší vhodne obtekanie.Preto mávajú aj vrtule chladenie jeden list umiestnený mimo symetrie inak vydáva hluk
Dvere sú fenomén ktorý vie potrápiť,hlavne po strhnutí fóie alebo vynechaní rôznych zatesnení pri zrkadle,zlom nasadení vodiacej gumy skla alobo obvodovej okolo dverí a pod.Majiteľ sa môže pokojne aj zblázniť vo výžšej rýchlosti čo to vie vyrobiť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných