Covid 19, verzia 3

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Treba zbrojiť proti všetkému čo je povinné - školská dochádza...veď je to kravina,musí byť dobrovolná
Povinné poistenie vozidiel...aby na vás zarábali poistovne,treba zastaviť
Treba prestať brať lieky,tie svinské farmafirmy predsa nebudú na nás zarábať.
Nás sa nik nepýtal,postavili v škole do radu a napichali proti tetanu,proti kiahňam atd.Neprotestovali deti ani jedinký rodič,nebol internet. Takže ak z nich bol niekto aj debil,vedela to o ňom iba vlastná rodina.Teraz to vie celý svet ale tragédia je až to,že sa vedia všetci nájsť a v tých blbinách si dojemne rozumejú
Čo ale sledujem,tá karma je ozaj zdarma,takže snáď sa dostane na každého po zásluhe
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa a566 »

mp3turbo napísal: 20.11.2021 20:07 Nemas pichnutu injekciu, nezobereme ta do nemocnice, skap si doma na Kovid ktory si odmietal.
Vsetky povinne ockovania su riadne schvalene a rokmi odskusane. Za desiatky rokov nezomrelo na povinne ockovania tolko ludi, ako na tieto moderne experimenty za taky kratky cas.
Vsetky covidvax maju stale status "podmienecneho schvalenia". Cize je to neporovnatelne.
Aj antivaxeri prispievaju do statnej kasy, teda aj na injekcie, budeme sa tvarit ze nie ?
http://www.mediprav.sk/_public/files/41 ... -2020-.pdf
https://edition.cnn.com/2021/11/02/busi ... index.html :40bd: pfizer charita
Ma pobavili provaxeri, ako nadavali na ivermectin...cuduj sa svete, sam najvacsi pfizer teraz vyvinul liek rovnako fungujuci ako i-m. Som zvedavy, ci provaxeri si priznaju chybu.

Vznika tu nebezpecny precedens, segregacia skupiny ludi.
Dnes je to kvoli experimentalnym vakcinam, a nabuduce to bude farba pleti, nabozenstvo, alebo ine. Ockovacie preukazy, zidovske hviezdy, koncentraky atd..
Unia ako velky zastanca prav cloveka je az podozrivo ticho.
Najma to co sa teraz deje v NL/AT, utoky, strelba..

mRNA klamstva//vtedy hovorili ako budu vediet rychlo vyrobit vakcinu na nove mutacie. Pravda je taka, ze stale pichaju staru alfu.. Ziskana covid imunita je podla vyskumov vyrazne dlhodobejsia.
(Kvoli sprostym opatreniam sa oplati teraz ochoriet, zialbohu zdravy)

Keby vlade slo o blaho ludu, data su davno zname ze to najviac kosi dochodcov. Mohli dat prikaz povinneho ockovania 60+ a nemocnice by boli takmer prazdne.
Lenze oni to neurobili, asi sa im hodi ze budu moct vyplacat menej dochodkov. Ostane viacej statu.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa achada »

Ako som zacal citat tento tvoj vysplech tak som chcel hned reagovat, postupne som ale cital dalej a dalej a zistil som, ze tých sprostosti si popisal tolko, ze reagovat na ne nema vobec zmysel, cista strata casu. Proste debil zostane debilom aj ked si bude stale mysliet aky je genius.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa makrela »

achada napísal: 20.11.2021 21:38 Ako som zacal citat tento tvoj vysplech tak som chcel hned reagovat, postupne som ale cital dalej a dalej a zistil som, ze tých sprostosti si popisal tolko, ze reagovat na ne nema vobec zmysel, cista strata casu. Proste debil zostane debilom aj ked si bude stale mysliet aky je genius.
Plný súhlas.Jedna z najväčších chu ujovín ,je ,že delia občanov na zaočkovaných a nezaočkovaných , a je to diskriminácia.Aj to ,že sudcom môže byť osoba s právnickým vzdelaním ,je sprostá diskriminácia a delenie ludí na tých s právnickým vzdelaním a tých bez.Aj byť doktorom je sprostá diškriminácia, ja chovám zajace.Čiže ich aj zabíjam a čistím.Som ja vlastne čistý doktor,čo to za chu ujovinu ,že musím 6 roky študovať medicínu.Aký rozdiel vyrezať žlčník zajacovi alebo nejakému s kolikou žlčníkovou.Pravdu vravíš ,škoda reagovať
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

a566:
bavme sa čisto o europe - podla štatistík v nej žije 746 milionov ludí...
Keby sme sa bavili že priemer zaočkovanosti je len 50%, tak je zaočkovaných 370 milionov ludí
A ty tu ideš trepať o nejakej "neoverenej" vakcíne na ktorú zomierajú ludia.
Kolko milionov zomrelo po očkovaní?

Pfizer vyvinul liek rovanko fungujúci ako Ivermectin... Rovnako fungujúci nám prelož z odborného hladiska. Viem ti povedať iba to že keby Ivermektín fungoval tak ho vo svete používajú miesto očkovania!!!
Rovnaký je v tom že sa prehlta a zapíja...

Segregácia ludí... Vieš my väčšina nie sme tí čo sa segregovali

Očkovanie 60+ a mohol byť klud... Jasné vláde ide o tom aby padala ekonomika.
Vieš tu u nás dostal covid chalan mladší odomna, má 39 (neočkovaný), nefajčí, nepije, chodí do lesa - je polovník...
A brala ho sanitka, v nemocnici nemajú miesto a kedže nebol úplne KO, tak vyfasoval kyslík a sanitka ho zaviezla domov. Ked sme sa pýtali jeho fotra ako sa má, tak hovorí že týžden bol v riadnych sračkách, ale teraz už je lepšie...
Potom sa tak pýta medzi rečou či sme očkovaný, hovoríme že jasné...
Lebo on uvažuje že sa asi dá tiež zaočkovať...
Naposledy upravil/-a ivko1 v 20.11.2021 23:06, upravené celkom 1 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nemal by sa - je to prilis nevyskusana očkovačka, vyvinuta prilis rychlo. Neotestovana, a vies jedna dievcina na nu vraj zomrela v Tadžikistane, aj chudak Miro terazki, vies ten spevak, urcite to bolo na ockovanie, ina moznost neni, proste neni.

Takisto ani nahubok by sa v ziadnom pripade nemal nosit, ludia sa v tom dusia, proste malo kysliku a odumieraju modzgy. Modzogy. No vies co chcem povedat, tie one strážne veže...

Uz len to nam chyba aby sme tu boli ouce, to chcu aby sme otupjejavavali svine farmafirmatické teda firmafarmatické ! Ale nas nedostanu, moooooor hooooo kurwa, ziadny kovid neexistuje, sloboda ! Kazdy clovek by mal mat slobodu do februara alebo do marca pouvazovat, ci sa necha zapichnut alebo nenecha.


PS: najviac sa mi paci jak ten debil z Piestanskej sámošky skoncil v nemocnici. Ja by som mu neposkytol zdravotnu starostlivost... ma bohovske stastie ze nie som dochtor.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci ja som sa samozrejme zaočkovať dal, lebo to bolo zadarmo a lebo vám tu ešte chcem pripomínať akí ste (sme, lebo aj ja som) SPROSTÍ
Ak ludský organizmus zaregistruje bacila tak nastúpia teploty, kašel sople - proste sa bráni - že????
Lenže aj táto planéta je jeden velký organizmus a práve my sme ten bacil, ktorý ničí jej telo.
Ale zrazu sme strašne pobúrení ako si ona dovoluje brániť sa - že?????
Raz si možno aj toto prečíta nejaký delfín, alebo E.T. - a skonštatuje , že som mal pravdu. Ludstvo už tolko ublížilo tejto planete, že je načase aby "pošlo v pizdu" Ako by povedal moj kamoš Jozif Visarjonovič. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa smarik »

a566 zabudol si este na zo ze nikto nenesie zodpovednost za vakciny. Ta hlaska ma vzdy pobavi….
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pre tych deb1lkov ktori si nenechaju pichat chemiu do zily - dneskaj vysiel clanok ktory som ja uz daaaaaaavno chcel tlacit do televizie : AKE STRASIDELNE LIEKY DOSTAVAJU PACIENTI V NEMOCNICI KED BOJUJU O POSRATY HOLY ZIVOT.

To je zoznam doslova a dopismena zakazanych latok, je prakticky obrovsky zazrak ze clovek na lozku proste nevybuchne. Normalne nevybuchne.

https://dennikn.sk/2612696/vakcina-aleb ... /?ref=tit1

toto treba davat do televizie, kazdy posraty vecer nech si tie sproste neočkovacie nechemicke hlavy preberu 1+1... ale uprimne, nerobim si najmensiu nadej ze by si volaco prebrali.

Na ludi treba s bičom. Nie cukor a bic, ale len bic a poriadne veliky a strasne silno. Rakusko, povinne ockovanie, bez otazok, nech sa paci fasisti si vykrikujte kolko chcete. Boli sme male decka, dostali sme vakcin a vakcin a jedno jedine decko nepiplo, jeden jediny rodic si hubu neotvoril. Ale doriti dnes mame dekadenciu, pardon demokraciu !!!
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Efekt prázdneho suda.Človek začína chápať túto skupinu keď počúva lekárov z oddelení kde neočkovaný skonajú ako ani v tej poslednej chvíly nepripustia že sú veci inak a že sa mýlia priamo kolosálne.Proste z blbostou až do hrobu.Má to aj pekné pomenovanie...zásadovosť.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa a566 »

Kazdy ma byt schopny zhodnotit svoje zdravie a rizika, to mali spravit aj ti co lezia v nemocnici.
Prva vlna bez problemov, tesim sa na dalsi soplik. Staci ?

https://www.youtube.com/watch?v=4Unt03UBhbU
Toto video pojednáva o novom prekvapivom objave (ktorý ešte musia potvrdiť iní vedci), že vrcholový proteín SARS-CoV-2 s plnou dĺžkou môže vstúpiť do jadier ľudských buniek a zasahovať do mechaniky fixácie poškodeného poškodenia DNA. Autori štúdie navrhujú, aby sa to vyvinulo, aby sa zabránilo genetickej rekombinácii potrebnej na produkciu odrôd protilátok, ktoré by úspešne napadli vírus. Ak je to pravda, potom by to mohlo mať dôležité dôsledky pre potenciálne negatívne zdravotné výsledky (iné, ak!) a mohlo by to vyžadovať rekonfiguráciu dizajnu vakcíny.
Covid samotny moze posilnit vznik nadorov, preto vznikaju obavy ohladom DLHODOBEHO UCINKU vakcin.
https://www.reuters.com/legal/governmen ... 021-11-18/
Žiadost o zákon o slobode informácií sú len zriedka rýchle, ale keď skupina vedcov požiadala federálnu vládu, aby zdieľala údaje, na ktoré sa spoliehala pri udeľovaní licencií na vakcínu COVID-19 od spoločnosti Pfizer, odpoveď presahovala bežné byrokratické ťahanie.
Preco si fda vyhradzuje 55 rokov aby odpovedali na otazky ohladom ockovacich latok? Ved vsetko je bezpecne, v com je problem odpovedat ihned ?
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa makrela »

Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa oco13 »

Aktualita spoza rieky Moravy
Obrázok
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa vsevetko »

Opäť si naši papaláši nase.r.ú do úst ?

Obrázok

Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

vsevetko to si teraz vytvoril?

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných