Čo tým kamionistom už načisto drbe???

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Čo tým kamionistom už načisto drbe???

Príspevok od používateľa dataman »

Čo tým kamionistom už načisto drbe???
Denno denne sa vysype kamion za kamionom...
Čo sú to za šoférov???
Doprial by som im sedieť v tej Škodovienke na ktorú si to práve namieril kamion...
Nechápem ako môžu tak jazdiť ako jazdia...
Každý jeden valí jak besný a pritom zabúda, že zastaviť kamion nie je ako zastaviť bicykel!

Neprajem im nič zlého, len keby každému jednému z nich durhý kamionista zadrbal decko alebo ženu... možno sa spamätajú... čomu ale neverím...

P.S: ...aha, chápem... právo silnejšieho...
Naposledy upravil/-a dataman v 23.12.2010 19:42, upravené celkom 1 krát.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

inak mám dvoch mladších kamarátov, ktorý sú zhruba rovnako starí, okolo 30 rokov..
obidvaja chodia na kamione...
ale tak ako chodi na ich vlastných osobákoch tak chodia aj s kamionom.
jeden ide úplne v pohode, žiadne nahánačky, plynulo, ale druhý chodý jak chuj...
ja ked mám ísť s ním na aute, tak radšej idem na svojom aj ked ideme na dvoch...
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

ináč ked si to tak zoberiete.. tí chlapci majú psychotesty..ale na slovensku je to asi tak že za miernu pozornosť je všetko formalita... a potom to tak vypadá na tých naších krásných cestách..
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

a čo tak zamysliet sa nad tym prečo to tak je . . .
kamionisti vedia o čom chcem povedat :-\ :-\
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Mňa najviac zaráža, keď má kamionista 2 promile a veselo si šoféruje...
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

bbbr..presne tak..snáď sa dočkáme nejakej technologie..že vodičom či nákladných či osobných áut..jednoducho také auto nenaštartuje..niečo som čítal..že už to švédi skúšajú..a dal by som to do každého auta ako povinnú výbavu..
lakinoo..dobrú kúru by si im dal.. aj ja poznám zopár-..trstenicové,remenové,a protialkoholické )) samozrejme že nie osobne :4090:
sendo
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 18.09.2009 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sendo »

No vidím,že sú tu sami znalci.Každého z Vás by som posadil za volant kamionu aspon na 3mesiace a potom budem zvedavý na vaše reakcie.čauf
Obrázok
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Čo by som jazdil s dvoma promile?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

sendo napísal:No vidím,že sú tu sami znalci.
znalec bol aj ten magor, co vcera zabil tu zenu, kedze si to valil po zladovatelej ceste ako po suchej.... alebo ta zena do neho naburala, chudacika? :3c90:
Teraz mudruj znalec
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

sendo napísal:No vidím,že sú tu sami znalci.Každého z Vás by som posadil za volant kamionu aspon na 3mesiace a potom budem zvedavý na vaše reakcie.čauf
No máme vo firme zopár znalcov čo nadávajú keď je plno snehu na ceste šmýka sa a ten akože profík príde a nadáva ako idú pomali osobáky lebo idú 40-50 a ako ho brzdia, lebo on s ťahačom si to pokojne valí 80-90km. To nepotrebuje komentár. :3c90: Pozri sa koľko za posledné obdobie skončilo mimo cesty ale výhovorka je vždy že mu vybehol osobák a tak ale svedkovia sú neni. Myslíš že tí ožrani a iná banda vedúca 40t súpravy čo zabíja po cestách tam za ten volant patrí sa preber, kopec z nich jazdí jako čuňatá a môžeš tam sedieť koľko chceš. Čo je to za debila čo valí cez dedinu s výbušnými fľašami aj za to nemohol. :3c90: Takému by som vodičák už nedal nech fúrikuje na stavbe diletant.
elianto
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.10.2006 17:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elianto »

Nech sa paci a zase .....Nehoda slovenského kamiónu na D11: Vodič na mieste zomrel....
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

sendo -- 2 roky profesionálnej praxe v kamionovej doprave mi bohate stačili- som rád že sa to obišlo bez nehody a pokuty za vážny priestupok .. takže viem o čom píšem..a ver mi polovica kamionistov boli magori a pochyboval som či majú vobec ukončenú základnú školu--keďže pri tejto profesií výučný list netreba--ale spoznal som aj vysokoškolsko vzdelaného človeka ktorí bol naozaj boss v tejto branži-a to bol pán kamionista..takže tak
Emil.MI
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 09.10.2008 22:50
Zdieľať na Facebook

hm

Príspevok od používateľa Emil.MI »

Ako dobre, beriem ze niekedy a niektory vodici kamionu su bezohladny, privela riskuju. Tiez kazdy den kukam spravy a stale sa nejaky vysype. Ale zase zoberte si kolko denne je kamionov na cestach, je to strasne tazka robota, keby ste ju skusili, hovorili by ste nieco ine, ste stale fyzicky aj psychicky vytazeny, a tie slovenske cesty kde je sami vymol a vyjazdene kolaje, ved staci ze netrafite do kolaje a ked mate 24t. nakladu to s vami hadze ako v pracke.

P.S. Robime si svoju robotu, ktora je velmi rizikova, denno denne na nas caka nestastie.
A keby ste videli ako sa spravaju osobne auta voci kamionom. Kolko krat som isiel ako clovek a tie osobaky kebyze nekukam do spatneho a chlapec obehuje ma, tak ja musim brzdit aby sa nevysypal chalan, lepia sa na navesy atd. Nemam nic proti nikomu, pisa sa o kamionistoch ale to je len malo nehod, oproti nehodam osobakov.
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

kamionisti maju len jeden argument.... ja mam 40 ton. To je ich univerzalny argument, vsetci sa musia prisposobovat im si myslia. potom to dopada takto:

http://www.youtube.com/watch?v=rcn1dh1bEBs

http://www.youtube.com/watch?v=qvydhaeL5gM
Emil.MI
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 09.10.2008 22:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Emil.MI »

hipisko a ty si uz keroval taky kolos ? nieje to jednoduche. A ked clovek ma aspon trosku rozumu tak vie ze s tym musi ist opatrne a musi predvidat. Skoda ze niektory si myslia ze mozu ist ako chcu. Bohuzial nemozeme zato ze povest vodicov kamionov kazia individua ktore nemaju co robit za volantom.
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných