Clio II 1,2 43kW rv. 1998 - trhanie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pegzli
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 09.05.2007 09:25
Zdieľať na Facebook

Clio II 1,2 43kW rv. 1998 - trhanie motora

Príspevok od používateľa pegzli »

No ja mam taky problem ze to kus trha pocas jazdy a ked pozriem na riadiacu paku tak aj ta beha dost intenzivne a uz nejaku dlhsiu dobu sa snazim odstranit problem a neviem prist na to a ani diagnostika nic neukaze. Som uz menil sviecky , zapalovaice cievky, filtre, skrtiaca klapka bola precistena, ventili nastavovane a stale mi to trha :) , skusal som aj odpajat lamdasondu ze ci nie je ona na vide a nic sa nezmenilo a stale tankujem len na shell cerpacke. Auto ide dobre, ziadne zvuky ani kontrolky sa neprejavuju a aj startovanie ide neuveritelne pekne, stale na prvy krat bez nejakeho problemu. Vsetky kontakty na spojkach som prezrel a su ako nove bez akejkolvek oxidacii. Som myslle ze ci to nemouzu sposobovat silntbloky na motore... Ak vie niekto poradit tak vopred dakujem za pripadne rady. :42f9: Auto ma totiz len cca 89000km a su prave lebo ho mame od nova a nikdy nebol stym autom nejaky problem.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pod motorom v strede zospodu je silenblok v tvare piškoty,pozi ju bude vymlátená.Ak potrebuješ novú napíš,mám ich tu nových za kýbel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných