Clio 1.4 RT - trha motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrej55
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2008 11:02
Zdieľať na Facebook

Clio 1.4 RT - trha motor

Príspevok od používateľa andrej55 »

Zdravim, mam problem s mojim Cliom. Ide o r.1991-2, Clio 1.4RT benzin. V poslednej dobe som si vsimol ze vyrazne kolisu otacky, celkovo zadrhava motor, ak pridam plyn tak dokonca spomali a v zapati prida, vyradim rychlost tak casto zdochne. ;-( Toto vsetko sa deje ked prsi resp. je vlhko. (v poslednom case skoro stale vzhladom na pocasie :41c2: ) Co by sa s tym dalo spravit resp mate s tym niekto skusenosti? Obavam sa ze takymto jazdenim sa auto znici...ma uz co to za sebou ale okrem tychto "zadrhavaciek" mu az na par kozmetickych chyb nic neni. Dakujem za akekolvek navrhy.
Naposledy upravil/-a andrej55 v 06.09.2010 17:37, upravené celkom 1 krát.
andrej55
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2008 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: Clio 1.4 RT-trha motor

Príspevok od používateľa andrej55 »

sviecky aj kable su ciste....klapka? aka klapka? ...nie som nejaky extra mechanik len bezny sofer :) prosim o vysvetlenie...dik
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Re: Clio 1.4 RT-trha motor

Príspevok od používateľa cubicomp »

andrej55 napísal:sviecky aj kable su ciste....klapka? aka klapka? ...
to, ze su ciste, este neznamena, ze su aj dobre. Kable- ciste? To asi nemyslis vazne. Kolko tam mas tie sviecky uz? Od vyroby predpokladam.
Klapka skrtiaca, mozno je tam bordel a tym padom nefunguje poriadne
andrej55
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2008 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: Clio 1.4 RT-trha motor

Príspevok od používateľa andrej55 »

cubicomp napísal:
andrej55 napísal:sviecky aj kable su ciste....klapka? aka klapka? ...
to, ze su ciste, este neznamena, ze su aj dobre. Kable- ciste? To asi nemyslis vazne. Kolko tam mas tie sviecky uz? Od vyroby predpokladam.
Klapka skrtiaca, mozno je tam bordel a tym padom nefunguje poriadne

"ciste" som myslel sviecky. napisal som to zle. sviecky maju mozno 2 roky, tie kable vymenit by nezaskodilo, pozrem aj tu klapku. ale aj tak...aky to ma suvis s vlhkostou? ked je pekne slencne pocasie tak to ide ako hodinky... ;-(
andrej55
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2008 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: Clio 1.4 RT-trha motor

Príspevok od používateľa andrej55 »

lakinooo napísal:Mozno zeby ked je vlhko tak slabo izolovane "fajky" mozu prerazat??? maju 10 rokov cize suce na vymenu...

vymenim a uvidim. dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných