Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sillver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.09.2009 17:21
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi

Príspevok od používateľa sillver »

Zdravím,

Zvazujem kupu tohto auta. Je to rocnik 2002. Ma to najazdenych 240 000 a to ma torcha odradza. Neviem ako tieto motory pracuju a po takomto počte km.

Napr. otec ma Alhambru s 450 tis a co sa tyka motora je to 100 % (no asi uz len 90 a stale frci jak hodinky) neviem ci sa to da vobec porovnavat ...

dik za odpovede
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Chod si do toho sadnúť pozri sa cez "A" stlpik, potom si vyskúšaj sadnúť dozadu (trestná lavica) a keby bola ešte ideálne poriadna zima tak si skús zakúriť (neviem či neskôr nemontovali štandartne nezávislé kurenie, lebo bežne posádke zamrzal úsmev na tvari aj vtedy ak bol predný chladič prekrytý) a ono by ťa to velmi rýchlo prešlo... To je jedno nedorobené MPV
sillver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.09.2009 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sillver »

OK tak co odporucas ???
sillver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.09.2009 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sillver »

ivko1 napísal:Chod si do toho sadnúť pozri sa cez "A" stlpik, potom si vyskúšaj sadnúť dozadu (trestná lavica) a keby bola ešte ideálne poriadna zima tak si skús zakúriť (neviem či neskôr nemontovali štandartne nezávislé kurenie, lebo bežne posádke zamrzal úsmev na tvari aj vtedy ak bol predný chladič prekrytý) a ono by ťa to velmi rýchlo prešlo... To je jedno nedorobené MPV

si mi pomohol fak dik ty mudrlant ...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Toto som nepochopil. Čo si chcel počuť? Ak to, že to je naj auto v okrese, môžme ti to napísať a budeš spokojný.
sillver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.09.2009 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sillver »

ja som chcel len viediet co od takeho motora s toko km cakat
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných