Citroen Xsara 1.9d 51kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rs555
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.03.2006 12:42
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara 1.9d 51kw

Príspevok od používateľa rs555 »

Zdravim kto by mi vedel poradit z akeho auta by mi pasovalo palivove cerpadlo na kod motora wjz alebo aky motor by som vedel do tohto auta dat moze byt aj z inym kodom alebo aj z xsara sx 50kw co ma ja mam problem z cerpadlom mi tecie po preskoceni rozvodu a motor trocha klepe tak by som chcel tam dat druhy motor dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bosch čerpadlo predpokladám.Ak áno,tak to tečenie je predpokladám z časti spod rozvodového kolesa ? Je tak ?
rs555
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.03.2006 12:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rs555 »

zdravim nie je to lucas cerpadlo predtym mi tieklo z predu od rozvodu to mi urobil a jak mi preskocil rozvod tam zacalo este viac tiect len z opacnej strany
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozhodne by som u Lucasu nezostal.Dosť týchto starších sme prehodili Lucas na Bosch a veselo behajú dodnes.Tu ide použiť čerpadlo aj z varianty 47kw,reálne sa tým nič nemení.Pri prehodení treba brať do úvahy inú pozíciu pre ustavenie čerpadla na rozvodoch.Oplatí sa trocha pohrať z indikátorom a nastaviť predvstrek napresno pri prvom nahodení čerpadla.
solex
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 18.08.2009 19:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa solex »

mam peugeot 306 a mam tam tiez motor 1,9 d 51kw kod wjz.teda tieto motory su aj v peugeotoch.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných