Citroen - motorizacia hdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fuxo2006
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 25.12.2008 09:54
Zdieľať na Facebook

Citroen - motorizacia hdi

Príspevok od používateľa fuxo2006 »

chcem sa spitat ze ake mate skusenosti chcel by som si kupit citroen berlingo ale rozhodujem sa medzi 1.6 HDI alebo 2.0HDi
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a preco nie napriklad 1.6i. Na ake ucely budes auto pouzivat? Ak to nebudes mat ako rodinne auto a aj na dlhsie trasy ale viac menej na robotu a presuvanie sa tak zvol radsej hadam benzin
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

1,6 hdi pada na turba a kluky a 2,0 hdi ta nenadchne spotrebou pri kratkych trasach.
Ak nepotrebuješ tahat vozik tiež by som sa priklonil k 1,6 i
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

hnr Zaslal: 26 apríl 2011 22:09 Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

1,6 hdi pada na turba a kluky a 2,0 hdi ta nenadchne spotrebou pri kratkych trasach.
Ak nepotrebuješ tahat vozik tiež by som sa priklonil k 1,6 i



Taze 1.6 i Ta nadchne pri kratkych trasach.Tak to je riadna blbost.Neviem ci mas nieco odjazdene na tychto autach,ale asi nie. :40bd: :40bd: Osobne som mal motor 2.0 HDi ,66kw a poviem Ti vyborna spotreba a vyborny tah.Vykon toho motora ,kedze je 66 kw sa da prirovnat ku 81kw motoru TDI od VW.Motor 66 kw TDI je slaby ,jak vynickove vino za 14 sk.Motor HDI je velmi zivy ,kedze ma common rail vstrekovace.Tym nechcem povedat ze motory TDI su zle,prave naopak.



Ked Ti mozem poradit,nekupuj Citroen berlingo ale kup peugeot partner.Kedze peugeot montuje do svojich aut lepsiu elektroniku a celkovo citroen je vzdy a bude vzdy na 2. mieste.Motory HDI u peugeota maju cerpadlo a vstrekovace BOSCH .Tym padom maju aj podavacie cerpadlo,ktore je v nadrzi.Motory hdi u citroena maju cerpadlo a vstrekovace SIEMENS.Tym padom uz nemaju podavacie cerpadlo v nadzi.Cerpadlo si samo saje naftu.Pred cerpadlom je taky balonik,ktorym si mozes sam natahat naftu.V pripade potreby.Ja osobne by som siel radsej do PEUGEOTU . To co som pisal plati pre motory 2.0hdi ,66kw. :2f93: :2f93: :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných