Citroen Jumper 2.2 2007 - strata vykonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mr.janny
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.10.2011 13:11
Zdieľať na Facebook

Citroen Jumper 2.2 2007 - strata vykonu

Príspevok od používateľa mr.janny »

Prosim Vas velmi pekne o radu.Mam problem so stratou vykonu.Riesil som to uz v piatich servisoch Citroen. kratkodoba strata vykonu na 2-3sekundy hned diagnostika v Pp,vsetko v poriadku.na dialnici sa prepol do nudzoveho rezimu,dalsia diagnostika v Novom Meste nad Vahom-vsetko v poriadku tak mi vymenili pretlakovy ventil na rampe.Pred Prahou sa zasa prepol do nudzoveho rezimu-diagnostika v Pisku bez zaznamu,tak som dal vymenit palivovy filter.Idem bez problemou do Londyna.Cistim palivovu nadrz a novy filter.Spokojne sa davam na cestu spat vsetko v poriadku.Dalsia cesta do londyna pri Malackach sa uz neprepne do nudzoveho rezimu ale strati vykon tak ze musim z cesty dolu.Diagnostika v Stupave a konecne pocujem od mechanika nieco nove,velky tlat v rampe preprogramovali cerpadlo regulator tlaku a vstreky.odporucali mi vymenit alternator,starter a skontrolovat ukostrenie motora???.Pred Prahou zase to iste strata vykonu a po kazdych asi 100km po ceste do Londyna.Zajtra mam objednany servis v Londyne,ale nepredpokladam aby mi nejak pomohlyProsim poradte...
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

presne s týmto istým autom aj motorom aj ročníkom som mal ten istý problem, vymenili regulátor tlaku paliva a bolo po probléme.

čo to stálo si nepamatám asi cca 200eur
mr.janny
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.10.2011 13:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr.janny »

Vdaka za tip,ze vraj regulator je v poriadku...Robi to celkom nepravidelne napr.dva dni ide v pohode a treti strati vykon.
missino
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 19.02.2010 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa missino »

mne to roby tiež a mne povedali že je navine RGE ventil tak chceli aby som ho vymenil stoji vyše 200 eur
mr.janny
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.10.2011 13:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr.janny »

mam to opravene,po piatich navstevach ,,znackovych"servisou Citroen (ich pokusi ma stali cca 400eur) mi to spravily rusky majstri v Londyne za £600;vymena vstreku na stvrtom valci a oprava particularu.dakujem za vase postrehy.
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

co je to ten particular? FAP? Ako ho opravili?
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných