Citroen C5 - silenblok predného ramena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 - silenblok predného ramena

Príspevok od používateľa Acon »

Citroeňáci poraďte. Mám vybitý silenblok v prednom ľavom ramene. Dá sa prelisovať len silenblok, alebo sa musí meniť celé rameno? Ak len silenblok, kde ho kúpiť?
Ď.
pali-nitra
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 27.11.2009 23:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pali-nitra »

Na c5 sa dajú meniť silenbloky predný stojí od 9€ zadný od 25€.
Ak si z Nitry alebo okolia tu máš číslo na predajcu za super ceny
0903 208 425 alebo 0918 77 10 56.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keďže sa dá kúpiť samostane tak sa bude dať aj prelisovať. A kúpiš ho v každých autodieloch...
pali-nitra
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 27.11.2009 23:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pali-nitra »

Tu máš foto aby si mal predstavu ako to vyzerá .
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=2164438
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Čaute, trochu odveci ale skúsim... neviete náhodou, či sa dá takýmto spôsobom meniť silemblok aj na ramenách Audi A8 4,2i Quatrro? dík za konštruktívne odpovede :)
Pekný deň
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

dotynka napísal:Čaute, trochu odveci ale skúsim... neviete náhodou, či sa dá takýmto spôsobom meniť silemblok aj na ramenách Audi A8 4,2i Quatrro? dík za konštruktívne odpovede :)
Pekný deň
Neviem o takej možnosti,ráta sa z tým,že kto má A8 nemá dôvod šetriť,u vrchných modeloch bežná prax.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Trochu odveci, ale... keď si kupoval tú tvoju Ávdinku tak si videl len cenovku rovnakú ako Fóbia, že a nejaké servisné náklady ťa veľmi netrápili. Ale už narazila kosa na kameň...

Ramená sú tam rovnaké ako na A4/A6 takže scorpi by ti mohol poradiť kde ich dával repasovať...
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa dotynka »

cicmanec napísal:Trochu odveci, ale... keď si kupoval tú tvoju Ávdinku tak si videl len cenovku rovnakú ako Fóbia, že a nejaké servisné náklady ťa veľmi netrápili. Ale už narazila kosa na kameň...

Ramená sú tam rovnaké ako na A4/A6 takže scorpi by ti mohol poradiť kde ich dával repasovať...
čo ma trápi, alebo netrápi nechaj na mňa :) mimochodom, nenarazila kosa na kameň !!!
a či som ju kúpil, alebo som ju dostal nieje teraz vôbec podstatné. inak ďakujem
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Chalani, ďakujem za rady. Medzičasom som si samozrejme čo to pozisťoval a porovnám to s Vašimi Typmi. Auto zdedila manželka minulé leto, páčilo sa jej, tak som myslel, že si ho necháme, ale je to 3. auto v domácnosti a viac stojí ako jazdí, tak ho predávam a nechcem aby mi to niekto reklamoval kvôli halierovej kravine.
Ešte raz, ďakujem. Pomohlo.

Pali -nr, za čo máš tie silenbloky? potrebujem do ľavého ramena. Môžeš tu, alebo kludne do pm
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

dotynka napísal:neviete náhodou, či sa dá takýmto spôsobom meniť silemblok aj na ramenách Audi A8 4,2i Quatrro?
nahodou sa daju a ked si pohladas v starsich temach tak budes vediej aj kde a cca za kolko
mk-r
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 04.06.2009 10:00
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C5 - silenblok predného ramena

Príspevok od používateľa mk-r »

Acon napísal:Citroeňáci poraďte. Mám vybitý silenblok v prednom ľavom ramene. Dá sa prelisovať len silenblok, alebo sa musí meniť celé rameno? Ak len silenblok, kde ho kúpiť?
Ď.
najprv si zisti kvalitu silenbloku/ výrobcu/ a potom cenu alebo je to opačne....)):
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

v citroene ponúkajú len celé rameno. A ja nemám síl sa s nimi dohadovať, že sa dá len silenblok. Hlavne po tom, čo mi tvrdili, že automat. prevodovka má doživotnú náplň. Navyše mám s druhovýrobou silenblokov dobrú skúsenosť. Keď vydržia v offroade, v osobáku to neriešim.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

Acon napísal:v citroene ponúkajú len celé rameno. A ja nemám síl sa s nimi dohadovať, že sa dá len silenblok.
no mozno fakt nemaju v ponuke len silenblok, vobec by som sa tomu necudoval
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

V originále úplne bežná vec, nielen u Citroenu...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

a hlavne nebudem riešiť "značkový" servis o ktorého odbornosti dosť pochybujem, pre auto s cenou 4 a pol tisíc. Mám kamoša, čo rieši len Citroeny a chodia k nemu tí, čo v neuspeli v "značkovom". Ak by niekto chcel hodne dobre vybavený citrón tak http://citroen-c5-break.autobazar.eu/20 ... 66359.html

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní