Citroen C5 benzin - start za stunena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zdenosk
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.11.2009 18:00
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 benzin - start za stunena

Príspevok od používateľa zdenosk »

Zdravim...,
Mam C5 benzin..,r.v.2002. Pri starte za studena mam problem,ze mi zacne triast motor..,ma tendenciu akokeby vynechaval jeden valec. Robi to pri vyssichotackach ( na starych autam sitic) akonahle sa motor zohreje a klesnu otacky..,auto ide normalne.motor prestane triast. Cim dlhsie trva zohriatie na nizsie otacky tym dlhsie trasie. Cel leto to bolo ok..,pravdepodobne preto,ze sa to hned zohrialo a nebolo treba vecsich otacok... Co tam moze byt za chybu? Dakujem za radu..........zdeno
pista33
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.01.2007 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pista33 »

ja som mal ten isty problem. Vymenil som sviečky a ide ako hodinky.
zdenosk
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.11.2009 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenosk »

Sviecky som menil..,aj vysokonapatovu cievku...,robi to stale
zdenosk
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.11.2009 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenosk »

to iste robi aj mne..,rozsvieti sa kontrolka a potom po nejakych startoch zhasne...Robi mi to len ,ked je studeny motor (cez zimne pocasie)
zdenosk
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.11.2009 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenosk »

mansell napísal:velka pravdepodobnost to bude asi niektora cievka .ked ti trasie motor a vynechava jeden valec tak skus na volnobech pomaly po jednej vytahuj cievky.ktora nezmeni chod motora ta bude vadna alebo lepsie aj premerat tie cievky.na c5 rada papa cievky :3035: aj take cievky maju svoju zivotnost kolko ma ta c5 km.
Auto ma 170000km. Inak vymenil som uz aj napatovu cievku
julius28
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.08.2010 13:14
Zdieľať na Facebook

..

Príspevok od používateľa julius28 »

Mám fungl nové c4 a robí mi to stále keď auto dlhšie stálo a teplota je nízka keď pridám plyn po minúte to prestane.. motor je 1.4 benzín r.v. 2010 takže niesi sám..
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných