Citroen C5 3.0 V6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 3.0 V6

Príspevok od používateľa vasko21 »

chcem kupit a potrebujem vediet na co davat bacha dakujem vam pekne
747332
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.12.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 747332 »

ak je to V6 benzin,tak potor na spotrebu nielen pri kupe,ale pocas celej prevadzky auta....naco ti je taka kubatura,prosim ta???????radsej 2.2 HDi......
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Načo? Že by preto aby to v zime štartovalo, nedymilo, netriaslo, nesmrdelo a neviem čo ešte? [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_think.gif[/img]
goshen
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08.01.2009 09:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goshen »

V Tekovskych Luzanoch su chalani, co podonasali kvantum citroenov a ked som sa s nimi bavil, tak viac-menej tvrdili to iste, C5 je super auto, pokial na nom funguje elektronika. jeden z nich aj ma C5 V6, rocnik 2002 tusim, to je este predface a je spokojny, ALE, vymena rozvodov je naozaj dost draha zalezitost, takisto vyfukove zvody (tusim tomu hovoril parohy), takisto stredovy tlmic je "trosku mastnejsia" polozka. A menil tusim cievku zapalovania, to je asi najcastejsia vada tychto v6 motorov, za to dal nejakych 100 eur. Spotreba od 9 litrov stylom klido-pido krajinkou po cca 23 stylom "rychlo, lebo mi treba kak..." :4090: Podla jeho slov mesto, ciste mesto, kratke cukacky, vecne studeny motor je asi za 14-17. Inak tiche, pohodlne, prakticke auti. Ma to vo verzii Break.

Btw, dnes bol u mna jeden murar, robi mi nejake dokoncovacky. Ma Berlingo HDi, velmi spokojny s autom, az na to, ze teraz sa mu pototo trysky a aj cerpadlo - nasli mu v palivovom systeme piliny. Upozornujem, ze auto ma od nova (2007), nabehane to ma 220 000, VZDY pouzival aditiva VIF, tankuje na benzinke a servis robi naozaj poctivo, kedze ho to auto vozi za pracou. V Nitre v diesel plus mu povedali cenu za repas vsetkeho potrebneho cca 1500 Eur. Vyhodi takmer 50 000 byvalych penazi "len" za opravu masiny...Za tych 1500 Eur sa s tym trojlitrom budes vozit minimalne polroka. Peace.
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

ok v podstate som sa nedozvedel nič nove len to čo som už vedel.Ked pisem že chcem 3,0 v6 v automate to znamena že niesom pretekar a ma rad komfort.Volim tuto alternativu aj za cenu vyššej spotreby lebo zas na druhej strane chcem aby bol motor silny ale aby nebol preplnovany.Moj brat si kupil pred mesiacom toyotu rav 4 r.v 2008 to je ten novsi model nasraty ze mu klepka riadenie ako najlepsie bude ked si uvedomime ze dnes sa už kvalitne auta nerobia a ked sa na nich beha tak je normalne že si auto pyta niečo.
Napr. diesel nechcem koli tomu že je tam filter pevnych častic co pomerne skoro odchadza a je to zaležitost nie lacna.
Ja som skor dufal ze tu najdem niekoho co take ma a mi poradi načo si mam davat pozor.
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

CitronKE napísal:Ktore C5 V6?
pred FL, ci po FL, alebo posledne C5 V6 HDi ?
odkial si ?

Pecitaj si clanky po nete je tam toho o c5v6 dost, aj co sa tyka najcastejsich problemov.
Po kupe rataj s nie prave malou sumov za rozvody.

kolko na to stoja tie rozvody cca?? dakujem
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

tak ja pozeram este tu pred fl tak neviem
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

ok tak ale auto je vraj servisovane v citroene tak si to overim kazdopadne dakujem pekne
buster
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.08.2006 07:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa buster »

Veľmi doporučujem,
mal som ho 5 rokov / teraz si ho užíva syn/. pohodlné, spoľahlivé, zmiešaná spotreba pri ľahkej nohe 9,3 . Áno výmena rozvodov je pálka / 1200,. eur/, potom okolo 150 tkm prídu na rad cievky zapaľovania / po prvej poruche vymeniť všetkých 6/. Inak auto hýčka vodiča, hlavne vo výbave Exckusive.
Inak veľa muziky za relatívne slušný peniaz.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

vasko21 napísal:ok v podstate som sa nedozvedel nič nove len to čo som už vedel.Ked pisem že chcem 3,0 v6 v automate to znamena že niesom pretekar a ma rad komfort.Volim tuto alternativu aj za cenu vyššej spotreby lebo zas na druhej strane chcem aby bol motor silny ale aby nebol preplnovany.Moj brat si kupil pred mesiacom toyotu rav 4 r.v 2008 to je ten novsi model nasraty ze mu klepka riadenie ako najlepsie bude ked si uvedomime ze dnes sa už kvalitne auta nerobia a ked sa na nich beha tak je normalne že si auto pyta niečo.
Napr. diesel nechcem koli tomu že je tam filter pevnych častic co pomerne skoro odchadza a je to zaležitost nie lacna.
Ja som skor dufal ze tu najdem niekoho co take ma a mi poradi načo si mam davat pozor.
tak pravdepodobnost zavad je asi tak 100x vacsia ako pri tej RAV, tak si to spocitaj ...
kombinacia 3.0 V6 automat je dost nevhodna, lebo okrem problemov s elektronikou a drahou vymenou rozvodov ta nemusi obist ani problemik s automatom
kup si Camry 3.0 V6 automat a budes nielen v teame s bratom, ale urcite spokojnejsi :-)
P.S. ak bratovi klepe riadenie ci co, tak dostalo pravdepodobne poriadnu ,,supu,, do diery, alebo kupil buracku ...
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

no ten chlopik pisal že bolo v citroene servisovane tak musi byt o tom zaznam tak si to preklepnem
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

no tamto som sa nedohodol s nim hucalo servo ,katalizator už tam nebol a take srandy ma to odradilo a dalsie som zatial nenašiel čo by vyhovovalo nejak.Vo Švajčiarsku som nasiel dva kusy tak neviem asi pojdem ked niečo bude určite dam vediet
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 72 neregistrovaných