Citroen C5 2,2Hdi - motor toči ale nenabehne

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Majlo600
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 12.09.2007 18:25
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 2,2Hdi - motor toči ale nenabehne

Príspevok od používateľa Majlo600 »

Zdravim Vas.Potreboval by som poradit.mam citroen c5 2,2hdi r.v.2004 auto som zastavil pred obchodom bol som tam 10 min vyšiel som von a auto mi už nenabehlo, auto nažhavi a toči ale nechiti, zda sa mi že po pretočeni kluča my netaha čerpadlo, môže to byt imobilizer alebo čerpadlo? skušal som aj nahradny kľuč a auto aj tak nefunguje,ak ma niekto skusenost poradte mi, dakujem
lotus
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 16.01.2005 02:26
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lotus »

ťažko radiť na diaľku, ale vyzerá to na vysokotlakové čerpadlo paliva, na starších HDi to odchádza pomerne často...
Peugeot 308 SW 1.6THP 110kW/150PS
hpplast
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 02.11.2007 12:40
Zdieľať na Facebook

406

Príspevok od používateľa hpplast »

Ak by to bol imobilizer svietil by klučik na pristrojovke.Skus či ide čerpadlo v nadrži.Posuvne k hlavnemu čerpadlu.Mal by si ho počut ked zopneš klučik.Ak nevrči tam može byt problem.
Majlo600
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 12.09.2007 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Majlo600 »

Uz som to spravil, chyba bola v poistnej skrinke ale pri motore, nie v aute, su tam take 3 koektorky a do každej ide asi 12 kablov, a zrada bola v tej prostrednej bol tam prepaleny jeden kabel, vimenil som ho a všetko je už ok,ten kabel bol asi od imobilizera ktory po pretočeni kľuča poslal štavu do čerpadla, len mi je zatial nename prečo sa prepalil ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných