Citroen C4 - výroba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

amarkus
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.11.2006 20:52
Zdieľať na Facebook

Citroen C4 - výroba

Príspevok od používateľa amarkus »

Dobrý večer.Vedel by mi niekto prosím povedať že kde sa vyrábajú u nás predávaní Citroen C4 ? Lebo uvažujem o kúpe ale ak to pochádza z Turecka tak si to radšej rozmyslím. Ďakujem za odpoveď.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

a ked bude vyrobene vo francuzsku tak bude kvalitnejsie? Lebo turci su horsi robosi ako africania vo francuzsku? :41c2:
Kde chodite na taketo napady ludia?
Skor by ste sa mali zaujimat ake ma to auto nedostatky a nie kde je vyrobene, lebo ak ja naprd prevodovka tak sa pokazi aj ked to auto poskladaju v japonsku :3c90:
libor210
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.11.2007 18:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libor210 »

Nasa Thalia z Tureckej Bursy je v pohode...az na detaili, kto re sa odvijaju od ceny. Ale zas kolko ludi by nechcelo auto zo Slovenska.... :pa:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C4 - výroba

Príspevok od používateľa petyy »

amarkus napísal:Dobrý večer.Vedel by mi niekto prosím povedať že kde sa vyrábajú u nás predávaní Citroen C4 ? Lebo uvažujem o kúpe ale ak to pochádza z Turecka tak si to radšej rozmyslím. Ďakujem za odpoveď.
ak sa vyrába v turecku, neznamená, že je turecká. čo je toto za hlupa otázka?
ludia, sa preberte trošku
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No podla mna je jedno v ktorej krajine auto skladali, pretože súčiastky nan dodáva ten istý výrobca
rimuald
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 01.07.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rimuald »

C4 sa vyrabaju vo FR kusok od Pariza.Ja mam moju C4 1,5 roka a max. spokojnost.Samozrejme ako pise kolega ze meni ziarovky ako na beziacom pase,tak ano ked si kupi ziarovku za 2 eura vydrzi mu 2 tyzdne..prve som menil po 20000km. Hlavne si nekupuj kupe,ale sedan!!! Jedina vec co asi najviac vadi majitelom je zadna naprava,ktora je jednoprvkova (nizke naklady na vyrobu) a na nerovnostiach v zakrute je troska nestabilna,ale nic hrozne.
Stevo123456789
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 07.07.2008 11:42
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C4 - výroba

Príspevok od používateľa Stevo123456789 »

amarkus napísal:Dobrý večer.Vedel by mi niekto prosím povedať že kde sa vyrábajú u nás predávaní Citroen C4 ? Lebo uvažujem o kúpe ale ak to pochádza z Turecka tak si to radšej rozmyslím. Ďakujem za odpoveď.


a ty si myslis ze auta kt su vyrabane vo francuzsku su vyrabane nejakymi inymi ludmi? Podla mna a z isteho nemenovaneho zdroja robia vo francuzsku auta cernosi ako mozno v turecku turkovia.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

PATRIK MATO napísal:Dobrý večer .V Kambodži ale inač kvalitne to je auto prednu kapotu ma hlinikovu predne blatniky plastove vobec to nehrdzavie super auto len niečo mi buchalo v kolese od nova bola to vadna pneumatika michelin a predne žiarovky nestiham meniť mam najazdene 30 000 a auto ma tri roky som spokojný a ešte som mal vysedené sedadlo tak ho vymenili v zaruke :4012:
Tak teraz neviem... Vymenoval si veľa dôvodov, z ktorých každý stačí sám o sebe nato, aby som to auto nechcel ani zadarmo. Celý tvoj príspevok znie ako irónia, ale obávam sa, že si to myslel vážne... :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: Takého spokojného a nenáročného zákazníka ako si ty možno Citrónu len závidieť.
horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

Jerguskotrulusko C4 a vôbec Citrony ktoré sa dovažaju na SK okrem C1 sa vyrábaju vo Frankreich.
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

horeli napísal:Jerguskotrulusko C4 a vôbec Citrony ktoré sa dovažaju na SK okrem C1 sa vyrábaju vo Frankreich.
Aj C3 picasso ?

Je uplne jedno kde bolo auto zlozene, prejdite sa po modernom zavode, vsade su vystupne kontroli, vsetko je pod dohladom ... Pokial sa nieco namontuje zle, uzaj sa to vracia ... Materialy su rovnake, vyrobcovia tiez, akurat je rozdiel, ci ten srob zatiahne turek, francuz, american ... TO je uplne u riti ...
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Ja si myslím, že práve od toho sa odvíja kvalita, kde je auto vyrobené. Pracovná morálka a prístup k práci ako k takej je dôležitým faktorom pri kompletizácii výrobku. Je rozdiel či komponent na miesto "voľne pohodím", alebo pedantne osadím. A výstupnú kontrolu by som tiež nebral na ľahkú váhu.

Takže téma a obavy sú reálne a namieste. A nejedná sa len o auto.
Ak si tovar nechávam pre seba, tiež si čeknem montážny závod.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

vyrabaju sa hocikde, presne miesto zistis len podla vinka daneho auta, a kazdy zavod musi splnat tie iste normy ISO, je jedno ci to tam montoval japonec,francuz,slovak,turek..

tak isto to mas aj s dielmi, aj so vsetkym..
jaroha
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 22.02.2009 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaroha »

suhlasim s drautostar

aj mentalita narodu, alebo prostredia kde zije moze mat vyrazny vplyv na kvalitu prace a jej vystupov, rovnkako aj kvalitu vystupnej kontroly, nehovorim, ze teraz kazde auto co odide z linky bude zle, ale moze byt kludne vyssie percento chybovosti... ale na to moze vplyvat viac faktorov

kazdopadne ak by som auto kupoval od importera ako cistonove so zarukou, tak by som sa mozno az tak toho neobaval, aspon na prvych par rokov hehe

v sucasnosti si uz nenavyberas, vacsina vyrobcov aut ma tendenciu stahovat vyrobu tam kde sa da usetrit na pracovnej sile, daniach, priestoroch atd.
peter466
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 19.08.2009 18:17
Zdieľať na Facebook

c4 5 dverove

Príspevok od používateľa peter466 »

mam c4 .1.4 petrol,max spokojnost,nemam ziadny problem,a je je dno kde sa co vyraba,na kazdom aute,aj na bmw audi sa stane nejaka zavada :zg282:
amarkus
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.11.2006 20:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amarkus »

Ďakujem autostar už som sa začal báť že ma ukameňujú.Je ale zaujímavé keď čítaš debatu o Fiatoch tak sa niektorý odvolávajú na nekvalitnú prácu ale keď je reč o napr.Ww tak to je len v superlatívoch.

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných