Citroen C4 Picasso

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

da339
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 26.09.2008 15:19
Zdieľať na Facebook

Citroen C4 Picasso

Príspevok od používateľa da339 »

Čaute všetci, bol by som zvedavý na Vaše názory ohladom C4 Picassa. Uvažujem nad kúpou takéhoto auta, čitam testy, ale nikoho nemám v blízkom okolí kto by vlastnil také autičko. Aká je podľa vás najlepšia motorizácia, kúpili by ste automat? Aká je reálna spotreba, má to dajaké typické choroby? Ďakujem za odpovede tak za subjektívne ako za objektívne.
cortes
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.07.2008 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cortes »

Mam toto auto, 10/2008, 2,0 Hdi, 100kw, s robotizovanou prevodovkou, kupene ako nove , som absolutne spokojny. auto ma 95000km spotreba 6,0cca, ale urobim aj 5,7, na dialnici cca 6,4 pri 130km/h. auto motoricky sa nepokazilo ani raz, menili sme nejaku os na zadnej naprave a tycky riadenia.S autom som absolutne spokojny, je to prvy citroen co mam doma a na zaklade tejto skusenosti, chcem novu C5 za rok. Auto je super
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

cortes napísal:Mam toto auto, 10/2008
menili sme nejaku os na zadnej naprave a tycky riadenia
Na dvojročnom aute sa menili hentaké veci a ty si ABSOLÚTNE spokojný? Si mal predtým 120-ku či čo? :41c2:
cortes
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.07.2008 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cortes »

vies to auto nestoji, stale jazdi... a pri tychto cestach sa ani necudujem... vramci zaruky myslim ze to vymenili... a hej predtym som mal 120-tku... a 30 rokov som setril na toto
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní