Citroen C4 - parkovaci asistent

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rikardo138
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.02.2011 19:42
Zdieľať na Facebook

Citroen C4 - parkovaci asistent

Príspevok od používateľa rikardo138 »

Zdravim. Prosim o radu mam nefunkcne parkovacie senzory na C4 mal uz stim niekto problemy? ake su mozne dovody poruchy.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Predne? Zadne? Ako sa to presne chova?
danny977
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.01.2011 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danny977 »

Popis spravanie tvojho asistenta. Vypisuje aj chybovu hlasku? Ja mam tiez senzory na zadnom narazniku, no jediny problem, co som mal, bolo, ked v autoumyvarke tam zatiekla voda a asistent neustale indikoval prekazku (po vysuseni to bolo ok).
rikardo138
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.02.2011 19:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rikardo138 »

Vypisuje mi " parking asistanc system faulty " tiez som mal ten problem s umyvarkou detekovalo mi prekazku a odvtedy to nefunguje. Este predtim som ich mal primrzmute ladom. Je mozne ze donich natiekla voda a poskodilo senzory znutra?
danny977
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.01.2011 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danny977 »

Problem bude asi v jednom z cidiel, alebo v kontakte na cidle. Myslim, ze voda by samotne cidlo nemala poskodit (to skor mensia kolizia na parkovisku).
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Treba to zobrat do garaze a poriadne vysusit fenom. Senzor je 1 kus, voda do toho nenatecie. Alebo este moze byt problem v kontakte na senzore ako tu uz bolo spomenute. Skor ale ta voda
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných