Citroen C3 Picasso 1.4 i - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Citroen C3 Picasso 1.4 i - skusenosti

Príspevok od používateľa erik34 »

Ahojte ludkovia . Kupil som c3 picasso 1,4 b a ten motor sa mi zda hlucny a trosku vacsia spotreba.Ake mate skusenosti s tymto autom.Dakujem za odpoved
saurus
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 23.07.2008 15:24
Bydlisko: SA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa saurus »

Ak by ta zaujimalo nieco ohladom vyroby tak sa kludne spytaj, podielam sa svojou troskou priamo na jeho vyrobe :189: ... kupil si si zakladny motor 1,4 vti, ktory ak chces aby jazdil poriadne musis ho poriadne vytocit ale vtedy uz dost rapidne stupa spotreba... pri dodrziavani predpisov je pri tomto motore kombinovana spotreba okolo 7 litrov (co vzhladom na nie moc idealny aerodynamicky tvar vozidla je slusna spotreba). Tento motor bol vyvijany v spolupraci s bmw a zatial sa ukazuje byt spolahlivy. Tvoje Picasso bolo vyrobene v trnavskom zavode (co si uz ale urcite vedel) a za tu cenu ponuka relativne velky vnutorny priestor a celkovo podla recenzii ludi na internete je to spolahlive a dobre sluziace vozidlo... tak nech ti dobre sluzi

tu som ti nasiel zopar recenzii:

http://moje.auto.cz/prehled/citroen/c3-picasso/
IamPistik
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.01.2010 16:14
Zdieľať na Facebook

takže tak

Príspevok od používateľa IamPistik »

Mám presne to isté auto aj s motorom 95 koní.Kedže ho máš nové spotreba bude trošku nad rámec 7 litrov ale asi po 2000km sa my po jazde medzimesto a používani tempomatu stabilizovala na 6,4 a drží sa až doteraz a mám 15000km. A na ceste do chorvátska som ma 6 litrov a večšina cesty po chorvátsku bola po dialnici.Takže ja som úplne spokojný jazdu autíčkom si užívam a na spomenutých km som nemal žiadny problém anilen žiarovky!!! Takže vela stastných km ako mám ja
pekar123
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 10.01.2008 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pekar123 »

ja mam otazku, sorry ze out off topic, da sa motor vti, ktory sa do picassa montuje prerobit na plyn? ma s tym niekto skusenosti?
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C3 Picasso 1.4 i - skusenosti

Príspevok od používateľa romysisa »

erik34 napísal:Ahojte ludkovia . Kupil som c3 picasso 1,4 b a ten motor sa mi zda hlucny a trosku vacsia spotreba.Ake mate skusenosti s tymto autom.Dakujem za odpoved
co si cakal je to slaboch ,a peugeoty benziny su vsetky hlucne...a spotreba je velka to je fakt .je to tazsie auto
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

pekar123 napísal:ja mam otazku, sorry ze out off topic, da sa motor vti, ktory sa do picassa montuje prerobit na plyn? ma s tym niekto skusenosti?
nad tym už uvažujem dosť dlho . aj som kontaktoval firmu čo to robi a vraj sa da , cenu mi ale urobil na 1150 euro cca.
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C3 Picasso 1.4 i - skusenosti

Príspevok od používateľa drozdm »

erik34 napísal:Ahojte ludkovia . Kupil som c3 picasso 1,4 b a ten motor sa mi zda hlucny a trosku vacsia spotreba.Ake mate skusenosti s tymto autom.Dakujem za odpoved
motor tak ako vraviš je trocha hlučnejši ale nieje to nič tragicke.ma na nom 20000km a teraz prva prehliadka .Zatiaľ šlape všetko.So spotrebou som dlhodobo na 6,6 litra takže spokojnosť
IamPistik
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.01.2010 16:14
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C3 Picasso 1.4 i - skusenosti

Príspevok od používateľa IamPistik »

drozdm napísal:
erik34 napísal:Ahojte ludkovia . Kupil som c3 picasso 1,4 b a ten motor sa mi zda hlucny a trosku vacsia spotreba.Ake mate skusenosti s tymto autom.Dakujem za odpoved
motor tak ako vraviš je trocha hlučnejši ale nieje to nič tragicke.ma na nom 20000km a teraz prva prehliadka .Zatiaľ šlape všetko.So spotrebou som dlhodobo na 6,6 litra takže spokojnosť
ti ides do servisu po 20000km lebo ja po 30000.
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen C3 Picasso 1.4 i - skusenosti

Príspevok od používateľa drozdm »

IamPistik napísal:
drozdm napísal:
erik34 napísal:Ahojte ludkovia . Kupil som c3 picasso 1,4 b a ten motor sa mi zda hlucny a trosku vacsia spotreba.Ake mate skusenosti s tymto autom.Dakujem za odpoved
motor tak ako vraviš je trocha hlučnejši ale nieje to nič tragicke.ma na nom 20000km a teraz prva prehliadka .Zatiaľ šlape všetko.So spotrebou som dlhodobo na 6,6 litra takže spokojnosť
ti ides do servisu po 20000km lebo ja po 30000.
v lete bude dva roky ako som kupil tak myslim že už je na čase . Radšej to dam teraz ako tesne pred vypršanim záruky.Ale je to tak že interval je po 30000km.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných