Citroen Berlingo - elektronika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kukoli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:38
Zdieľať na Facebook

Citroen Berlingo - elektronika

Príspevok od používateľa kukoli »

mám berlingo,prestalo mi íst turbo,dal som ho do servisu,po pár týždnoch mi povedali,že výskúšali všetko vymenili všetko,nemôžu chybu nájst.Riadiaca jednotka nedáva impulzy do elektronickému ventilu a v turbe nie je podtlak.Stretol sa s tým niekto?Kto mi poradí!
kukoli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kukoli »

mám Citroën Berlingo 1.6 HDi, 90 PS (66 kW))
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V podstate potom máš závadu zistenú a tá druhá je od prvej odvodená,neotvorí ventil,podtlak sa k turbu nedostane.Akú radu očakávaš keď je všetko zodpovedané ?
kukoli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kukoli »

elektrikár mi povedal že vymenili aj riadiacu jednotku aj el.ventil.Riadiaca jednotka nedávala aj tak impulzy do el.ventilu ,ktorý otvára turbo.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

kukoli napísal:elektrikár mi povedal že vymenili aj riadiacu jednotku aj el.ventil.Riadiaca jednotka nedávala aj tak impulzy do el.ventilu ,ktorý otvára turbo.
Ak RJ komunikuje,vie od klávesnice preverovať aj ventil.Niečo mi tam nepasuje.Dobrá RJ musí ventil ovládať,len mám obavu či diagnostiku ovláda ten čo to opravuje.
kukoli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kukoli »

elektrikár pracuje v značkovom servise Citroen.Vtom čase tam mali nabúranú 1.6ku.Vymenili vraj z neho do mojho všetko.Počítač znovu vypísal tú istú chybu:prerušenie napätia v obvode.Mechanik povedal že sa s tým ešte nestretol a chyba asi bude v kabeláži.
kukoli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kukoli »

Chyba bola predsa v kabeláži! Dakujem VšETKýM ZA OCHOTU poradiť!
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní