Chrysler Voyager 2.5TD - neštartuje ☺

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

No neviem,ja mám stále plnú nadrž(teda nebola ešte na min.),tak počkám na tú diagnostiku ale pri poslednej návšteve v Ba v mercedese mi po diagnostike povedal,že oni nepodavaju info o diagnostike ani mi nevypišu zoznam hlasení ale ak chcem,opravia mi to tam za 55eur na hodinu...-poskakovalo mi to na volnobehu,tak mi za 2OOéčiek zaizoloval kabel niekde pri motore,údajne bol predratý a pri zaradení spiatočky dvihlo trochu motor a dusilo ho (údajne) ale od tej doby to nespravil . Tak sa chcem opýtať ak niekto vie,kde mi urobia diagn. v okolí Trenčína,budem povďačný a zaplatím pivo lebo do tej Ba sa mi moc nechce :-(
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

A cez budiky si skusal tie chybove kódy?
zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

ešte nie,došiel som z chorvatska,všetko ok,odparkujem a za dva tyzdne idem startovat a len toci a nic ,asi na treti raz naskocilo,povozil som sa a asi tri krat v priebehu dna naskocilo na supu a vecer zase potom len tocilo a nic...a potom laplo,odparkoval som do garaze,zanadaval ,vytiahol motorku a beham na nej a domov sa dostanem az v piatok a potom skusim tu diagn. a napisem co a ako.
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

A prosím ta ako sa to robí cez tie budiky niekde som to videl ale už neviem kde.dik
zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

na prvej strane to popisuje mp3turbo (inač asi največší odbornik na tieto motory )
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Nevie čo znamená chyba P1130?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Mal by to byť nízky tlak paliva
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Takže super bude mať určite zasratu nadrz.dakujeeem musím ju cez víkend vyčistiť
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

vymena filtra a vycistenie nadrze nepomohlo,roby to ale vzdy iba ked sa zohreje riadne na prevadzkovu teplotu vypnem a po 15min uz iba toci,toci a nic,nemoze robiť problem snimac teploty?cez diagnostiku ELM327 mi ukazuje teplotu 120 C ale otacky 215 co je normalne lebo to nieje ORDIII.chybu ale stele na budikoch ukazuje P1130 a na ELM bola P0051 (lamda sonda) ale ked neslo nastartovat tak som skusal odpajat kde co ci nahodou nechyti:))) a nic akurat ostal svietit MIL.S elm som ju vymazal a MIL zhasol no co dalej?javascript:emoticon(':suicide:')
zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

Ahojte,takze som sa konecne dostal na diagnostiku DRBIII a vec sa ma takto:P 1130-vadny snimac tlaku na railiku(su dva ale menit sa nedaju-len cely railik) alebo vadny vtrek. railik-je to jeden kus a cena repasu 40 000kč,celkom zaujmave....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

snimac tlaku sa na 2.5crd aj 2.8crd stoji nejakych 300eur (20 hore alebo dole). Regulator tlaku stoji viacmenej to iste, na ebayi sa da zohnat novy Bosch (original) za priblizne 110 az 120 libier/eur. Tento diel Chrysler vo svojej servisnej sieti nepredava samostatne pokial mi je zname, avsak robi ho Bosch (vsetko okolo toho diesla je Bosch).

VELMI casto sa stava ze dostanu na papulu kable, takze rozhodne skontrolovat elektroinstalaciu a neuspokojit sa "s beznou previerkou" pohladom.
zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

mas pravdu,je vadny snimac tlaku a idem to vymenit do polska do boschu kedze v cechach v JEEPSERVIS.CZ mi zavalil takuto cenu aku som uviedol hore a poliaci maju aj origo diely v bosch na chrysler...

A este prosim ta nevies co je B1822 ...je to nejaka chyba na klime ....ale ci nevies nieco blizsie.,dik.

A este cosi:raz som sa tu dostal k navodu ako opravit podsvietenie pristrojovky(a ak by bol aj navod na ine podsvietenie napr ovladaca svetiel...) na voyager ,ak by mal niekto navod,budem vdacny,dakujem.
zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Na Youtube som minule našiel aj videonávod. Robil to tam nejaký rus. Skúsim to nájsť.
zahradnik600
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.12.2011 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zahradnik600 »

PROBLEM ODSTRANENY !!!

Chyba P1130

Po mailovej konzultacii Bosch service Vysny Orlik (www.opravyvstrekovacov.sk)som bol odporuceny a objednany do servisu BOSCH Krosno PL kde mi po ich diagnostikovani rail.systemu zavadu odstranili na pockanie (vymenili regulator tlaku a tlakovy ventyl pri palivovom cerpadle) a doplnili klimu a to cele za 350 eur a auticko šlape a štartuje lepšie ako nové....

Ďakujem všetkym čo mi pomohli pri riešení tohto problemu a prajem Vám priatelia veľa km bez nehody a štastný návrat domov z každej cesty :3906:

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní