Chrysler Voyager 2.5 Crd

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokratka »

no nič idem mrznut dalej snad na niečo pridem :38eb:
eidurcoconut
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 13.06.2010 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eidurcoconut »

ja riesim tiez momentalne startovanie auta, treti den sa nehybe z miesta, v tejto kose len vybrat baterku je nadludsky vykon. Drzim palce
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

co blbnes, natocim ti video kde to zmaknem do 27 sekund ? Ked uz toto je nadludsky vykon tak fakt neviem...
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

základná oázka je: keď otočíš kľúčom na spínačke do polohy štart, dostáva štartér signál alebo nie? Je to robota na 1 minútu pre dve osoby a tým máš vyriešené, kde je chyba.
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Voyager 2.5Crd neštartuje

Príspevok od používateľa misokratka »

Tak a mam to. :40bd: konečne som to spravil kedže všetko sa zdalo byt ok a neštartovalo potiahol som plusovy kablyk na spinač spojky a auto štartlo takže mi od spinačky po spojkovy spinač niekde zmizol prud a neviem kde.Tak som to obišiel napichol som sa na prud spinačky pichol na spinač spojkoveho pedala a auto štartuje na šupu ako ma.Ta chyba je tam v elektrike stale ale už ju neriešim možno časom a kedže som mal ešte chvilku času tak som kukol aj na spetne zrkadla prečo nejdu,našiel som motorčeky a na nich zodrate šneky.Tak mam zasa nad čim rozmišlat kde ich zohnat.
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Voyager 2.5Crd

Príspevok od používateľa misokratka »

mam pocit že na tomto aute budem mat ešte vela prace,ale to asi na každom sa niečo najde :zg282:
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Gratulujem...a kup pripadne si vyrob 12V skusacku...2 kabliky a objimka zo zadneho svetla napr. starej skodovky
...vsetko co si skusal premostovanim sa da ovela jednoduchsie a rychlejsie riesit meranim...myslim hladanie chyby
misokratka
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.08.2011 23:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokratka »

čo sa skušačky tyka to ma myslim každy no nieje problem premerat len ked niekedy je človek zufaly nevie čo by premeral teraz ma čaka oprava zrkadiel ak zoženiem nove motorčeky a ked konečne oteply tak vybrat prevodovku pretesnit spojkovu čast bo predošli majitel asi za studena dal zaber par raz motoru lebo pomali nestiham olej do neho liat a hned aj spojku vimenim.Mam ešte na nom čo robit no mam ho cca len štiry mesiace a bol v zufalom stave ked som ho bral :41c2: no ale je to aj tak dobre autičko :4012: :4012: :4012:

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných