Chrysler Sebring 2001 2.0 A/T

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Chrysler Sebring 2001 2.0 A/T

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Zhanam niekoho kto vlastni diagnostiku na tento typ vozu..... svieti kontrolka motora a vyhadzuje chybu p0601 co je dost vseobecne bolo mi povedane predavajucim ze je to lambda ale tak chcem mat istotu auto jazdi funguje v poriadku po nastartovani sa akurat na chvilu rozsvieti abs ale hned zhasne zda sa mi ze ma vysoku spotrebu ale to moze byt len moj nazor som od presova takze nejaky okruh cca 100km kludne dojdem pripadne ak ma niekto skusenost s takou vecou poprosim o radu + kde okrem ebay sa daju zohnat diely na zadnu napravu vdaka
Auto ma nabehane 116 000 km
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Presiel som uz aj cez to len vsade je to vseobecne a mozno by som sa uberal smerom k prehratiu softveru len kto mi to tu urobi neviem kedze pisali ze by to autorizak zvladnut mohol ale origo autorizak tu nieje pripadne by mohol pomoct niekto kto ma diagnostiku nakolko ta obd2 je zrejme nejaka hracka alebo len na urcitu skupinu ako vw group a pod. Vsade pisu o vymene ale aj to ze niekde to nepomohlo na cz fore je jeden ktoremu to pomohlo no nic viac ..... osobne by ma kontrolka netrapila len mi ide o mozny vplyv zavady na automat jeho zivotnost a poruchovost
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Takze odstranenie je mozne len prehratim softu ak niekto ma nieco takea je ochotny a schopny to prehrat prosim o kontakt vdaka
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní