Chevrolet Lacetti ´04 - vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miso221
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 08.01.2010 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso221 »

jergusko napísal: Naozaj ideš celkom vážne tvrdiť, že Daewoo je auto, a dokonca "držiak"?
Sú to neskutočné kýble a po pár rokoch a po 150 000 km na tom už nefunguje vôbec nič.
Z takychto "expertov" mi je az do smichu :4090: Je vidiet, ze o tom vies velke h.... Si len obycajny kecalek a tymito zvastami sa len strapnujes. Ani to neraratm kolko ludi z mojho okolia ma (alebo malo) chevrolet/daewoo a nikto, este raz NIKTO si na nic zavaznejsie nikdy nestazoval. Na rozdiel od aut isteho ludoveho koncernu.To je realita, sa zobud. Taketo reci siria len ludia, co jednoducho nedokazu prekusnut to, ze s tymi korejcami/japoncami akosi niesu problemy a oni s tymi ich wagenami maju nejake stale. A este k tej korozii. Nic novsie po espere nekoroduje. Cize od lanosa dalej.
bucifal
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.10.2011 20:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bucifal »

nic v zlom, ale mal som lanosa asi 6 rokov. okrem spotreby mi na tom aute nic nevadilo! ale aj ta sa da zmiernit ak nemas tazku nohu. je to auto s dobrou vybavou za malo penazi, preto by si od toho nemal cakat hory doli. ale ak niesi narocny na znacku, tak to auto je uplne idealne pre strednu triedu. mal som aj ine, ale chcem lacetti! kazovo tam neni nic take , su omnoho horsie auta !!!! :42f9:
danielc7
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.11.2012 08:39
Zdieľať na Facebook

ach jaj

Príspevok od používateľa danielc7 »

ani za boha to auto uz mam ho a slak ma trafa nahradne diely hruza zohnat a egr ventil uz vobec tak novy za 170e : (((

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných