Chevrolet Cruze 1.8. 16v LT - jazdenka

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

cicmanec napísal:No prosím, trojročný benzín z kategóre „určite nie diaľničný koráb” má nabehané toľko čo 10-ročné Áááávdynky s chrochtákom pod kapotou, ktoré ako nové stáli trojnásobok. Možno to niektorým otvorí troška oči...


http://www.cars.cz/autorecenze/auta/Chevrolet/Cruze/
10 ročné dieslové ÁÁÁudinky budú mať okolo 300-500.000km skoro všetky, ale len jeden z 200 bude mať pravé km :-)

Za 3 roky 175 tisíc km na benzínovom aute je slušný nájazd - ak bolo jazdené na dlhé trasy, nič lepšie Ťa nemohlo stretnúť.
jinlun415
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jinlun415 »

Pri vykupe sa dava dost nizka cena. Podla mna minimalne o 1000e mensia ako je teraz predajna. Ale predajna ide do rizika aj ma naklady atd... preto taka cena. Podla mna investiciu netreba cakat volaku velku. To auto nema extra moc km a myslim ze to budu len spotrebne veci v hodnote par stovak ktore mozno nebude treba menit hned. Mozno olej platnicky gumy...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

sedel si vobec v tom aute??

Je to lacna kopia starej astry. Na tom aute nie je nic pozitivne, je to lacna sunka.

Ked uz chces silou mocou minat prachy na koncern GM - kup si radsej NOVU Astru H za 10000€ a urobis ovela lepsie.

Co sa tyka vykupnej ceny - neverim, ze mu za to dali viac ako 6K
wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Oco má cruza 3 roky 60 000 km bez problémov nápravy su trocha hlučnejsie a tvrdšie ale zasa sedi na ceste ako pribity a ešte lepšie sedi na 17 kolách na 16 je ta naprava trocha tichšia.
A v interieri nič nevrzga a to jazdi kazdý den po tych našich tankodromoch cca 60km denne a na tej trase je nespočetné množstvo dier.

A do teraz nedal do toho nič okrem olejov a filtrov a nafty. :)
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ooooo, to je uzasne. Gm srot sa s pouzitim 20rocnej opel techniky dozil 60tkm. Gratulujem. Uzasny vykon.
zajo1969
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.07.2010 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zajo1969 »

Prepac Yxo..., ale ja som jazdil Chevrolet Kalos 7 rokov (80.Tis km) a bez akychkolvek problemov. Iba oleje rocne, kazde 2 roky predne ziarovky.
Neviem ci by sa to dalo povedat aj o Oply Astra.
wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

YxoYpsilono napísal:Ooooo, to je uzasne. Gm srot sa s pouzitim 20rocnej opel techniky dozil 60tkm. Gratulujem. Uzasny vykon.
Niektore nove 7 od BMW sa tolko nedožiju čo klakne motor a 60 000 má a minimalne 200 000 ešte urobi.
20 ročná technika wtf ??? povec mi čo je tam 20 ročné ???
sedel si v tom aute jazdil si s nim ??? tak nehovor tu čo povedal nejký jožko ferko pri pive.Aj tak podla slovače je najlepšie octavia tdi lebo to má velký kufor a pič.....u to žere ale hlavne že ich stoji na krizovatke naraz aj 10.A treba ich uviazat retazou o stlp aby to niekto neukradol. A do teraz sa cruzou predalo vo svete vyšše 1.3 miliona kusov a z toho cca 650 000 iba USA.

Cruze aspon nevyzerá z vnutra ako činska hračka (rapid)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

YxoYpsilono napísal:Ooooo, to je uzasne. Gm srot sa s pouzitim 20rocnej opel techniky dozil 60tkm. Gratulujem. Uzasny vykon.
Sorry ale píšešeš, jak keby už bol na vrakáči odstavený nepojazdný....Si myslím že len ticho závidíš :40bd:

Vieš ono niekomu stačí aj menej urodzené auto, Nemusí mať hneď každý prémiovky za niekoľkonásobok ceny.
zajo1969
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.07.2010 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zajo1969 »

Zdravim vsetkych,
vcera som bol to auto pozriet. Exterier je velmi zachovaly, minimum skrabancov, jedna mala preliacina. Interier velmi zachovaly, na volante vidiet tych 180t km. Elektronika funguje, klima nezapacha. Calunenie s par flakmi ledva badatelnymi, nic hrozne. Motor bez olejovych flakov, trochu zateceny medzi prevodovkou a motorom (Mozno tesnenie?), napravy pevne, nevrzgaju. Jazda bola po hrbolatej ceste (ako niekto tu odporucal). Auto bolo na 17", tak trochu bolo pocut nerovnosti, na zakrutach dobre sedelo. trochu ma prekvapilo servo na riadeni. Pri vytoceni do krajnej pozicie, lavej aj pravej, zacalo piskat. (Je to normalne?).
Takze spokojnost. Este som ho dal preverit na DI, poistovne a leasingy. Dnes bude odpoved. Tak uvidim. Zatial som rozhodnuty, ze ho zoberiem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kolko za to chcu ? polka ludi zjavne pozna aj cenu, tak to podla mna mozes rovno napisat :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
zajo1969
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.07.2010 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zajo1969 »

:) mas pravdu, a este doplnim, ze ta polka ludi si tu ponuku aj nasla sama. Vsetko je na webe. :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

zajo1969 napísal:trochu ma prekvapilo servo na riadeni. Pri vytoceni do krajnej pozicie, lavej aj pravej, zacalo piskat. (Je to normalne?).
Samozrejme.
wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

cruze benzin mal el.servo a diesel ma hydraulicke. A ten volant to bola jedna seria chybna zevraj ich menili v zaruke rychlo sa zodral.
zajo1969
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.07.2010 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zajo1969 »

Este otazka ohladne zivotnosti motora. Aku ju moze mat tento 1.8 ickovy benzin? Berme do uvahy normalny, standardny sposob jazdy. Ziadne vytacanie na 6000otacok a podobne pubertalne vylevy.
celerb
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 24.10.2007 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa celerb »

pri uvedenom ročnom nájazde a normálnej údržbe sa na motore povozíš aj ďalších 20 rokov

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných