Chevrolet Captiva - svieti kontrolka airbagu

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aldy
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 30.06.2011 13:12
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Captiva - svieti kontrolka airbagu

Príspevok od používateľa aldy »

2 VCDI r.v. 2007. Auto mam od nova nebolo burane, ale uz par dni mi svieti airbag. Aj za studena aj za tepla (motor). Predtym mi jeden den svietil....odstavil som auto, rano po starte zhasla kontorolka...poobede v ten den...uz ostala svietit do teraz. Poprosim o radu co to moze byt. Na diagnostiku pojdem ak to bude mozne casovo.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Môže to byť čokoľvek týkajúce sa airbagov, diagnostika ti povie presne čo rozsvietilo kontrolku. Nevysával si/nehýbal so sedačkou v poslednej dobe?
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Na mercedesoch to robila chybna/porusena decka v sedacke...
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

To bol len tip, ktorym smerom by sa mohol zadavatel pobrat... Ak nahodou upratoval/vysaval auto a kolenom sa zaprel o stred sedadla, kludne to moze byt chyba v poskodenej decke v sedaku...
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Chyba bude na 90% v sedacke a kabliky na napojenie airbagu. tam to vela x na chevy haprovalo. Inak skus deaktivovat spolujazdcov airbag, ci to bude svietit.
Este pohladom pozri ci su stekre ok. Ak si netrufas, zver to mechanikovi.
aldy
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 30.06.2011 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aldy »

Cicmanec máš pravdu ... Dával som nové autotricka na predné sedadla ... A pod spolujazdcovou sedačkou je suplik ten som vyberal. Skúsim ak bude čas popozerať káble a tie plastové spojky či náhodou nie je odpojené. Inak ďakujem za pomoc. Ozvem sa ako som dopadol. Ale zaujímavé je ze pár dni to nesvietilo až neskôr...po dávaní tých poťahov .
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Autotricka :suicide:
Inak k teme asi len tolko co uz bolo povedane. Mnoho aut ma problem s kontrolkou airbagu ked sa nevhodne potaha za kable pod sedackou.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
janik3
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10.11.2006 19:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janik3 »

ja som mal ten isty problem na Tucsone a chyba bola v kontaktoch kablov pod sedadlom. teraz mi blika airbag na x-traily, predpokladam ze chyba bude opat pod sedadlom, no kontrolka neprestala blikat ani po viacnasobnom hybani s kablami. v piatok idem do servisu...
aldy
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 30.06.2011 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aldy »

dnes som sa k tomu konecne dostal...vybral som suplik pod sedackou spolujazdca a pohýbal som koncovkami a airbag uz nesvieti :) :28b7:

dakujem za rady.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný