Chevrolet Aveo: NIKDY VIAC

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

canga
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.02.2007 16:11
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Aveo: NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa canga »

Čaute.Kúpil som si nový Chevrolet Aveo a poviem Vám: NIKDY VIAC.
karenas55
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 23.05.2008 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karenas55 »

A koho to zaujíma ked nepovies preco,to si potom nechaj na doma!!! :28b7:
stevosq
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.05.2008 20:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevosq »

ked daco pises tak to dokonci,alebo radsej vobec nezacinaj!
ice-t
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.02.2008 00:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ice-t »

ani sa nečudujem ked si kúpil taku kok.....nu... :40bd: :40bd:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Chevrolet Aveo:NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

canga napísal:Čaute.Kúpil som si nový Chevrolet Aveo a poviem Vám: NIKDY VIAC.
Co mas za problem??

Odvezie ta? Odvezie
Stoji malo? Stoji
Mas zaruku? Mas

Tak co sa ti nepaci??? :4090: :4090: :4090:
twincam1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.02.2008 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twincam1 »

ale vazne to by aj mna zaujimalo co je take hrozne na cisto novom aute daewoo chevrolet (':b:') preco je asi tak take lacne,vlastne asi najlacnejsie vo svojej triede (':38eb:')
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

chlapci auto je len bmw,mercedes,audi a toyota...ostatne su len crepy na trapenie... :zga28:
canga
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.02.2007 16:11
Zdieľať na Facebook

prečo nikdy viac chevrolet!!!

Príspevok od používateľa canga »

ja dobre viem ,že auto ,je v záruke,ale ak snim chodite každy tyždeň do servisu tak vas prejde chuť.Začalo to hneď o tri dni čo som ho kupil ako čisto nove.Začala svietiť kontrolka CHECK tak mi ju pekne vynulovali a poznamenali,že ak buda svietiť tak mam prisť.Bola to lambda sonda že vraj zle spaľovanie.tak ok.PO jednom dni jazdenia to začalo svietiť znova tak som zasa išiel do servisu veď ma to nič nestojí a v servise už zistili,že to nie je lambda ale nejaky snimač POLOHOVY SNIMAČ tak ok zasa to vynulovali.ani nie tri dni a kontrolka začala zasa svietiť.Teras to bola zasa lambda sonda.tak to vynulovali.ak sa vyskytne tri krat po sebe ta ista chyba tak maju vymeniť diel za nový.tak som zasa pojazdil a zas to začalosvietiť.Pošiel som do servisu stím ,že ak to zasa buda LAMBDA SONDA tak nech ju vymenia ved je to už na vymenu ak to buda zasa ona .a nebudem tu rozpisovať ako a koľko krat som tam bol a lambda sondu mi Z 10 NAVŠTEV VYMENILI AŽ na moje drze spravanie,že NEODIJDEM DOKEDY mi to nevymenia.Začal mi tam rozpravať ,že to je sviečkami,ze tankujem zly benzin.že auto može zle sspaľovať.LAMBDU SONDU MAM ZA ROK VYMENENU UŽ 4 KRAT.CHODIM TAM UŽ ROK a kontrolka stale svieti potom sama zhasne ,lebo po 10tich naštartovaniach zhasne .ŽE VRAJ SI MAM NATO ZVYKNUŤ.trocha blbe ak si kupite nove auto.A to mi menily už aj plavak v nadrži,lebo budik ukazoval aj ked som nal len 10 litrov benzinu ,že mam pol nadrže.tiež to vymenily asi na 5 krat.Počas jazdy sa samovolne pohybuje ručička teplomera nie stale ale je tam nejaka závada.Po roku mi prestala fungovať CD mechanika.Ta sa ale zazrakom opravyla sama.A to ešte netušite ako mi menily prednu kapotu po kupe auta,lebo som zistil,ze bola prehnuta,taka mala preliačina,ale bola tam.Pri vymene sa im podarilo poškrabať blatnik tak menily aj ten.Servis ako sa patrí.
twincam1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.02.2008 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twincam1 »

vies kamo nieje vsetko zlato co sa ligoce hehe,to si si radsej mohol kupit sx4,zly vyber znacky jednoznacne :3020:
twincam1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.02.2008 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twincam1 »

original napísal:chlapci auto je len bmw,mercedes,audi a toyota...ostatne su len crepy na trapenie... :zga28:
toto je vec nazoru kamo,mercedes to ano,ale s bmw nemam dobre skusenosti,ked je nove tak je dobre,ale po 100000km to nabera dost rychly spad :b:
Fighter
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 20.10.2008 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fighter »

Mal som Chevrolet Kalos ako sluzobny (je to to iste ako Aveo, len pred faceliftom), motor 1.4 16V. Najazdilo sa na nom cez 100.000 km, kym sa predal. Auto slapalo bez jedinej chybicky!!!, ak neratam sem-tam vymenu ziarovky a jedneho silentbloku kvoli vrzganiu.
Problem s CHECK-om maju niektore Avea, ale servisy o tom bezne vedia a nemusia mutit hlavu zakaznikom oblbovackami o tankovani spatneho benzinu. Najskor sa pokusia odstranit to ostrejsou jazdou, co niektorym pomoze, preplachnu tak motor. Ked to nepomaha, musi sa zlozit hlava a prebrusit sedla ventilov, lebo tam je problem.
Tu je to teda skor o pristupe servisu. A propo, ktoryze servis to bol???
marekmm
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 02.12.2006 14:59
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekmm »

no tiez to vidim skor na ten servis, neschopnost, nemaju sa opravovat len vzniknute nedostatky ale aj priciny tych nedostatkov, inak sa budu opakovat.
canga
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.02.2007 16:11
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Aveo:NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa canga »

AVEO som kupil v ROŽŇAVE.kam som chodil aj na servis.ALE teraz mam super servis v Humennom.su tam super.ODPORUČAM.
lowrider
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 23.06.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lowrider »

No do tohto musoim zabrdnuť, inak sa mi nedá :3c90:
Keby si bol troška zbehlejší , tak isto vieš, že ak sa ti niečo pokazi 3 krat , tak máš právo auto vrátiť a nie vymeniť iba diel !
Som garančny technik automobilky, tak viem o čom hovorim. Tu sondu ti mali vymeniť okamžite.
Takže na tvojom mieste by som pekne nakračal do chevroletu, jebol im klučiky o stôl a autičko vratil.
Alebo krok č. 2. Vymontuj si žiarovku, ktora služi k signalizacii kontrolky motora a maš do konca života pokoj :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
canga
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.02.2007 16:11
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Aveo:NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa canga »

Vieš, ja som tam nabehol a auto som im chcel vrátiť, ale oni mi povedali, že sa to vraj nedá a vzali auto hneď do servisu. Povedali aj, že to bude v poriadku. No nikdy to v poriadku, ani doteraz nie je. Tvoj názor, čo by si urobil a ako by si postupoval, keď je vymenená lambda sonda za novú, ale aj tak svieti.

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných