Cena za inzerciu.

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

uva0944710873 napísal:Ak niečo vymizne tak to bude práve súkromná inzercia, teplákoví podnikatelia ponúkajúci autá nachádzajúce sa ešte v Nemecku tých pár eúr prežijú.

Túto vec vidíme úplne rovnako.Nepoznám človeka ktorý nechce pridať na plate,a to inými cestami nikdy nepôjde ak sa ceny služieb a tovaru nepohnú hore
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

preco tu onaniovat za 6e,kde uz chodia asi len autickari a smelinari,sukr.inzercie je tu ako safranu,ked na bazosi-to mas vsetko zadara a na bazar - aj 1000 inzeratov zadarmo a este ti to automaticky nabehne aj autovia,autobazar - presne tak - kazdy si moze vybrat - ja som si vybral uz velmi davno prehladny a zadarmo,kde som predal a kupil co som potreboval,nie sa hrabat v chaose,hlavne nahradne diely - to je tu hruza a des.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Česi, zvláštna kapitola. Sex je pôžitok, uvoľnenie, zároveň fyzická námaha, ale asi to nie je veľká fyzická námaha, lebo to robia aj Češi. :40bd:
ntg
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 31.12.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ntg »

choreeeee toto, eu je krasne vypracovana stranka, super vyhladavanie, ale nieco tu predat- skoro nemozne, cca 150 ks podvodnikov sa tu omiela dookola. este tak domysliet namiesto rubriky havarovane za poskodene, lebo dohebat auto sa da aj inak. 99% sa predava cez bazos ktory je origo cesky. zelam vela stastia .....ako vravi kamos- najhorsie na tomto je ze o 10 rokov tomuto budeme hovorit stare dobre casy. :41c2:
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

6 eur alebo 3 kedysi je mi to jedno...auto som predal aj prostrednictvom tohto autobazar.eu ale aj bazosa kde je to zadara...ale urcite to ludi odradi a pojdu inzerovat na bazos aj ked tato stranka je prehladnejsia a ma lepsi filter...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

dal som zo zvedavosti predvcerom inzerat tu aj na bazos a tu som mal za dva dni 18 pozreti a na bazosi 85 to tiez svedci o niecom. Ide to tu dole vodou. Ked uz 6e tak aspon to mohli nechat na 90 dni ako to bolo do teraz lebo niekedy je 30 dni ozaj malo. Dufam ze sa im ta nenazranost vypomsti lebo zo dna na den toto vysrstit nie je moc fer. Nie ze by 6e bola tragedia ale ked to ine stranky dokazu gratis preco eu robi taketo zdrazovanie
ciko75
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11.12.2010 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ciko75 »

na bazosi niečo nájsť katastrofa, všetko pokope a žiadny normálny filter. Navyše má to byť len súkromná inzercia a súkromného inzerátu sa tam nedopátraš, väčšina je pofidérnych autíčkarov....lebo to je zadarmo...? Osobne som radšej keď auto predám, z pozretí si nové nekúpim)
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

To co tu pises za nezmysly prosim ta? Ci ta plati tato stranka? Na bazosi je ovela viac sukromnych inzeratov ako tu jednoznacne. To ze si tam nevies nieco najst a vyfiltrovat je tvoja nesikovnost. Ako uz pisal mhlavaty vies si tam zadat cenu od do, kilometre od bydliska a slovom vies napisat co konkretne hladas. Co viac aky filter ti treba? Ci tie nezmysly co tu ma eu ze ci ma auto folie alebo stmavene skla od vyroby? A co sa tyka tych pozreti tak najprv si par ludi musi tvoje auto pozriet a az potom ti niekto zavola a az na finale pride kuknut. Kopa obycajnych ludi ma prosilo nahod mi auto na internet chcem predat. Ked som im povedal ze to stoji na eu 3e na 90 dni tak povedali daj radsej na bazos a teraz ked im poviem ze 6e na mesiac tak duplom os.eru cely tuto stranku kedze vsetci vieme ze aut je na SK tolko na predaj ze za 30dni je mala sanca predat auto pokial nie su zufalec co potrebuje peniaze. Takze sa spamataj kde je viac sukromnej inzercie. Nie raz ked som mal volny cas tak som na bazosi nahodil zo srandy vyhladavat vsetky nove inzeraty 10km odomna a cudoval by si sa ake dobre kaufy som urobil [nie len auta samozrejme]. Skus to vyfiltrovat tu. Keby teraz bazos zazil rozum a kusok sa povenoval uprave stranky tak eu do pol roka skonci tomu ver taka je realita. Vidis to vsetko aj podla tohto fora ktore uz zdaleka nema taku uroven ako kedysi, aj ja sa sam sebe cudujem naco sem este vobec chodim. Dakedy ma to bavilo a rad som poradil ked som vedel ale cloveka nebavi chodit na stranku ktora na ludi nemysli aleze absolutne. CHcel by som vediet jediny dovod ako by si majitelia stranky zdovodnili take zdrazenie inzercii a hlavne preco to skratili len na 30 dni. Zajtra sem pridam svoj posledny inzerat nakolko to bude auto ktore potrebuje byt na co najviac strankach kedze nie je az take bezne ale potom sem uz inzerat urcite nepridam, nie preto ze by ma zabilo 6e ale preto ze za ne radsej kupim nieco detom a nebudem podporovat niecije nezmyselne rozhodnutie. Ked tak ako ja urobi viac ludi mozno sa niekto z eu spamata a na finale zisti ze to bol chybny krok.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Skus na bazosi najst oktu 2005 s klimou v benzine. A potom na autobazar.eu... Vitaz je jasny.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No a skus to za taky mesiac, dva, tri... Aj to bude vitaz jasny... Len iny...
Nieje problem v tom, ze inzerat stoji 6e, ale v tom, ze vsade inde je presne o 6e lacnejsi.. Zas nebud obmedzeny a skus aj nieco ine jak bazos... Skus tu tvoju specialnu poziadavku zadat na autovia alebo autobazar.sk...
uva0944710873
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.06.2018 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uva0944710873 »

Môžeš si zadať aj 20 podmienok keď nebude z čoho filtrovať.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pidizvi napísal:Skus na bazosi najst oktu 2005 s klimou v benzine. A potom na autobazar.eu... Vitaz je jasny.
To kto si zadava do filtra ze hlada auto konkretne rok 2005? Mozno nejaky mustang 1967 ale octaviu urcite nie? A mustangov ti vyhodi mozno jeden kus a octavii ti aj tu vyhodi milion takze tak
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Všimli ste si počet inzerátov, ktorý sa zobrazuje hore v oranžovej bubline na každej stránke? Ešte nedávno tam bolo číslo výrazne cez jeden milión. Trh celkom rýchlo ukázal čo si o tom myslí...


1. Už konečne niečo robte s tou chybou pri odosielaní!
2. Kam mi zmizol avatar?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

@cicmanec ak vychadzas z predpokladu, ze zmizlo 300 000 inzeratov sukromnej inzercie, tak sa mylis.
mazi1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.10.2013 12:19
Zdieľať na Facebook

Poplatok 10 e za inzerát na 30 dni

Príspevok od používateľa mazi1 »

Po rokoch inzercie na tejto stranke Vas mozem jebat aj Vasich 10e za inzerat na 30 dni. Zelam cim viac odchadzajucich dlhorocnych inzerentov ktory Vas roky krmili podobne ako ja.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných