Cena STK a EK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

Chlapi preco tieto veci neriesite priamo na mieste jeden da 20 -cku do vrecka potom nadava ,druhy zas ma studeny motor , ved necham zohriat a nech turuje, alebo dam 20-cku nech to nerobi a budem ticho.... :4012:
Naposledy upravil/-a Peugeotak307 v 31.05.2010 18:26, upravené celkom 1 krát.
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa MaceKx »

cicmanec napísal:A ten ch** čo prišiel na EK so studeným motorom aj keď vedel čo sa tam bude robiť... Ako malé deti, ako malé deti... Obrázok
male deti presne tak .... :41c2: ...... bola to moja prvá EK a TK tak sa nediv :)
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

OK nabuduce budes vediet...
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ja motor vzdy oblievam..,horucou vodou...
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja som "vsimne" daval iba na STK a to 10€ a cez EK som presiel aj bez "vsimneho" :4012: este stastie ze som vobec siel na tu STK lebo predvcerom ma stopli uniformovani a skontrolovali mi doklady aj vcetne STK a EK a odisiel som bez pokuty a aj bez napomenutia lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

rudolfo63 napísal:..ja motor vzdy oblievam..,horucou vodou...
Rudy ved aj ja , vsak som cital navod....... :d :D :d :D
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

http://spravy.pravda.sk/kontroly-aut-bu ... domace_p70

Kamery na stk zaplatíme nakoniec my lebo stúpnu ceny za kontrolu... :3c90:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a kto si myslel ze to zaplati ? Pan doktor Fico ? Asi nie.

Kamery: 7000eur za dve kamery so systemom radsej nekomentujem rovnako ako slovenske dialnice a myto J&T.

Mna by extremne zaujimala ina vec : nech tie kamery stoja 7000eur. Firma ich namontuje, zvysi ceny za STK.



KED TIE KAMERY BUDE MAT ZAPLATENE, POJDU CENY STK NASPAT NA POVODNU UROVEN ? Len toto ma zaujima, nic ine.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ako to funguje v Holandsku, príspevok z diskusie:
V Holandsku je 9500 staníc STK. V podstate každá predajňa/opravovňa áut je zároveň aj stanica STK. Vodič odovzdá auto, servis urobí technickú kontrolu, nahlási vykonanú kontrolu cez počítač štátu a počítač určí, či to takto stačí alebo či servis má odviezť auto do iného náhodne vybraného blízkeho servisu na opakovanú kontrolu. Systém funguje výborne. Cieľom bolo zvýšenie bezpečnosti áut a to sa perfektne podarilo. Podplatiť kontrolóra nemá zmysel, pretože aj tak vodič nevie, či jeho auto neputuje ešte do iného servisu na námatkovú druhú kontrolu. Na STK ide vodič, keď odnesie auto na pravidelnú prehliadku. Keď nejde načas, dostane poštou výzvu. Polícia vie na základe ŠPZ vyžiadať informácie o tom, či auto prešlo technickú kontrolu. Prípadne uloží pokutu. Systém je veľmi jednoduchý a dá sa ľahko zaviesť aj tu. V každom prípade je to oveľa lepší systém ako zaviesť kamery. Zábery tých kamier má kto potom pozerať? Ako cudzinec sa neprestanem čudovať, ako táto krásna krajina funguje...
RudolfKooijman
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

mp3turbo napísal:a kto si myslel ze to zaplati ? Pan doktor Fico ? Asi nie.

Kamery: 7000eur za dve kamery so systemom radsej nekomentujem rovnako ako slovenske dialnice a myto J&T.

Mna by extremne zaujimala ina vec : nech tie kamery stoja 7000eur. Firma ich namontuje, zvysi ceny za STK.



KED TIE KAMERY BUDE MAT ZAPLATENE, POJDU CENY STK NASPAT NA POVODNU UROVEN ? Len toto ma zaujima, nic ine.
ÁÁÁNOO!!!! ,však si na Slovensku, či?
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Keď sa splatia kamery, tak ceny zostanú na rovnakej úrovni a to preto, pretože budú musieť dohnať zisky z neexistujúcich úplatkov.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Ja som bol síce na STK teraz lete 2012, ale keď to ide hore tak si dám do leta 2013 zo 3 STK-áčky urobiť dopredku, aby som ušetril :d :D

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 95 neregistrovaných