Celoplošná zmena farby auta fóliou

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

luk.tak
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.08.2008 17:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luk.tak »

za 3000e mam taky celolak, ze dovidenia
kalli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 19.11.2008 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalli »

petka281 dakujem, ale skutocne za taku cenu musi ta folia byt samoumyvacia a samoudrziavacia cistotu karoserie. :2f93: Ved taka cena, to je uz abnormalnost, nic proti sikovnosti chalanov, co to robia, neviem, co stoji folia a aky je ich nakup na nu,viem, ze za vsetko profi urobene sa plati ale co je vela, to je vela. Povazujem tu ciastku zdieranie zakaznika, je to vychytenie momentalneho trendu a dopyt po tejto technologii.
kalli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 19.11.2008 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalli »

lu.tak presne tak a ked doplatis k 3000,- este 1000,- mozes uz mat na karoserii aj 3D grafiku postaviciek z Disneylandu :d :D ako americke trucky.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

3000e je za velke auto v najdrahsej folii samozrejme, ked tam prides s fobiou a chces klasicku foliu tak ti bude staci mozno 800...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

petka281 napísal:OD 1500-DO 3000EU.AK TO CHCES MAT KVALITNE V bb BELFO SUPER CHLAPIK.
a ak to chcem mat menej kvalitne tak kolko?

to je snad vtip, nie? :d :D

ved ak to niekto robi nekvalitne, tak dovi dopo..

ale 150 eur za polep, tak to tiez dovi dopo..

za 3000 eur mam auto v chrome nastriekane...a za 120 v normalnej, alebo matnej farbe uplne bez problemov, cize nechapem, naco by som daval olepovat za tolke prachy..

robi sa to preto, ze je to vyrazne lacnejsie..navyse, zmena je to docasna, zatial nie su tie folie tak kvalitne, aby vydrzali 15 rokov..cize po cca 5-7 rokoch treba bud strhnut a olepit nanovo, alebo proste to bude skarede...na rozdiel od kvalitne nalakovaneho auta za 1200 ojro..

niektori ludia naozaj nevedia, co si pytat...viva la slovakia
horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

Zmena farby-povinnosť absolvovať KO.Neveríte ?Informujte sa na DI.Nedávno som mal zákaznika a mal polepené celé zvonku asi za mesiac absolvoval STK-farba nesuhlasila s Technikým.Následne absolvoval anabázu ktorú nikomu neželám.Kto s polepom nemal zatiaľ problém tak ho mať bude,následne potom po odlepení časom sa lak znehodnocuje,predaj ho polepené a rátaj s finančnou stratov.Drahé, lak je lak.No ako vidím niektorým ani nevadí dať za kvalitný prezervatív 4000 eč.Ale za kvalitný lak 4000 to by mnohí preklínali. :zg282:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ano, je to mozne..lenze folia nie je trvala zmena farby..da sa tym operovat...samozrejme, zalezi na tom, akeho technika dostanes...

lebo zakon jasne stanovuje podmienky, a jednou z nich je trvala zmena farby vozidla..co folia nie je..ale jasne, da sa na to pozerat aj z druhej strany..

osobne by som za polep tolke prachy nedal...urcite radsej lak..

a nie je pravdou, ze pod foliou sa nici lak...foliu das dole po piatich rokoch, a auto mas ako nove...ziadny lak nestrhava, ani nic pofobne..videl som nemecke taxiky, ako im bola folia strhnuta po cca osmych rokoch, uz vyzerala dost zle, ale lak pod nou bol uplne perfektny a neskrabnuty..

arab stocil km, a auto slo do predaja ako "po starom panovi", ved aha na ten lak... :d :D
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Mám pár kamošov, ktorý majú celopolep práve kvôli ochrane karosérie. A nejde o nejaké trápne kamienky. Tie autá a karosérie dostávajú zabrať úplne inak ako sú ťukance od nejakých kamienkov. Vydrží to hooodne veľa. Koľkokrát sú plechy už prevalené od hrubých konárova a fólia drží. Alebo keď sa po boku šúcha po zemi v hlbokých kolajach po LKT... Zvažujem to aj ja, karoséria dostáva v teréne hnusne zabrať. Cena na také auto sa pohybuje do 1000€
http://4x4nazory.sk/viewtopic.php?p=16228#p16228
miroslav033
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.02.2010 10:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav033 »

V Banskej Bystrici to robí firma BELF.www.uvfolie.sk
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Na zahorí resp. v Moravskom Jáne (medzi Malackami a Kútami cca 50km od BA) to robia.. a za velmi dobre ceny...
Tu je stranka na tu firmu: http://www.car-service.sk
Prípadne ich najdeš aj Face-Booku pod menom "Autoservis Moravský Ján" má tam uvedený aj ceník tých folii... vzorkovnik a nejaké fotky pre inšpiraciu....
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Tak podarilo sa mi najst aj ceník tej firmy v Moravskom Jáne (na zahori):

Obrázok
Naposledy upravil/-a TT666 v 27.01.2011 23:04, upravené celkom 1 krát.
petka281
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 12.10.2010 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petka281 »

to nie je ich cennik 1500 .3000Ecok cele auto .to musis zavolat priamo im.len znami si dal lepit auto porse 911 a platil okolo 2300-2500.neviem presne ale nebolo to v BB.tak to som si len tipol tu cenu.aby bolo jasne.
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

petka281 napísal:to nie je ich cennik 1500 .3000Ecok cele auto .to musis zavolat priamo im.len znami si dal lepit auto porse 911 a platil okolo 2300-2500.neviem presne ale nebolo to v BB.tak to som si len tipol tu cenu.aby bolo jasne.
toto je ale ceník tej firmi z moravskeho jána (na zahorí)...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

samozrejme, este zalezi na tom, aku foliu pouzivaju...lebo je viacero dodavatelov, a dokonca uz aj cinskych...zial, tie aj ked su lacne, nedrzia ani farebnu, ani teplotnu stalost...

dnes sme sa bavili o jednom aute lepenom touto foliou niekde vraj vo Vyskove, a ze sa ten majitel auta stazoval na kvalitu a nestalost...

neviem, nevidel som..radsej idem tam, kde mam overene..a kludne si radsej priplatim za cestu a ubytko..a viem, ze to je tip top..
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:2f93:

ved finale uvidis... :4012:

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných