C5 2,0benzin 16V

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zdenosk
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.11.2009 18:00
Zdieľať na Facebook

C5 2,0benzin 16V

Príspevok od používateľa zdenosk »

Ahojte. Potreboval by som pomoct. Mam problem s C5 2,0 benz 16V r.v2002 pri starte za studena mi ho ma tendenciu roztrias a vynechat jeden valec..,ked sa trochu zohreje je to uz v poriadku. Vymenil som snimac teploty,sviecky,,vycistil sanie. Bol som aj v Citroene,tam mi povedali,ze je to skrtiaca klapka a vycistili ju..,ale chyba sa prejavuje stale. Cez zimu mi ho hodilo skoro zakazdim do poruchy po nastartovani. ked sa zohrialo ide normalne. Teraz ,ako je vonku teplejsie to robi pomenej..,do chyby sa nedostane,lebo je teplejsie a skor sa zohreje. Mam podozrenie na indukcku (vysokonapätova cievka),ale nie som si isty. Vie mi niekto poradit,pripadne pozicat na skusku..,urcite sa dohodneme. Nechcem kupit nieco,ked som si nie isty,ze je to ono. dakujem
info001
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.04.2006 12:41
Zdieľať na Facebook

EGR-ventil

Príspevok od používateľa info001 »

Dobrý večer!Chod do zn. servisu citroen a povedz technikom aby ti auto dali na Lexiu.A tam presne zistia chybu.asi to bude EGR-ventil.Treba to odskúšat cez Lexiu.Lexia je servisný počítačový program na zn. Citroen a Peugeot.Stojí to max. od 15 €-do 30 €.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

alebo si ju mozes kupit za 10-15 000sk , cinske verzie su aj tu na bazare
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných