Bucha mi zadna naprava Laguna II

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pucox
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 10.07.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Bucha mi zadna naprava Laguna II

Príspevok od používateľa Pucox »

Poradte mi -- ked prejdem po nejakych ,,hrboloch" tak mi bucha zadna naprava -tlmiče som menil... Laguna 1,6 16V 97 000 km :3035: [/b]
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

no,moze ti buchat horne ulozenie tlmica....mne to predtym robilo na crome..aked som presiel po jame,tak mi to buchlo a akoby potiahlo zadok auta do strany....ak mas to ulozenie vybite,tak to uchytenie tlmica (ten srob)bude vystupeny nahor,ked ho porovnas s druhym....
teraz mam lagunu I,a bucha mi to na prednej naprave,ale neni to ulozenie,ale tycka stabilizatora...
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Viem ,ze Laguna 1 mala skrutne tyce s ihlickovymi loziskami namiesto pruzin.Repasacia stoji okolo 8tis.sk a v cechach to robia lacnejsie.Malo by ti to buchat,ked ides prazdny po hrboch.
tsanislo
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 02.10.2009 06:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tsanislo »

ja som mal podobny problem... buchalo mi to v zadu po prejazde nerovnosti, a ako keby aj praskalo niekedy... taky neprijemny skrkot... vymenil som tlmice a myslel som ze to budu oni... ale buchot ostal aj vrzganie. Potom som vymenil silentbloky na naprave a zmizol aj buchot aj vrzganie... Boli to silentbloky, zalezi teda o aky buchot ide... nie je buchot ako buchot
milanpohl
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 08.10.2009 23:17
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanpohl »

silentbloky uchytenia nápravy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
autovec
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 14.03.2007 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovec »

Podla mna tie velke silentbloky zadnej napravy ....na stile taky isty problem auto malo nejako 110 000 a niekedy na tych jamach to bolo hrozne zelezo o zelezo..bo nvm ci niekto vie ako vyzeraju tie silentbloky nastile ....take blbe prevedenie .....vymenili sme ich doma ale to lisovanie bol zazitok :)...ale uz je to teraz ok :)....tak drzim palce pri vymene :)..nech to pomoze
autovec
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 14.03.2007 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovec »

vaso 2 ....tak potom vada urcite neni v tych silentblokoch ale ulozenie tlmica ..nvm ako to vyzera na tvojom aute ...treba sa vozit v lete pri zapnutom radiu ..ale nie :)
Johns4
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13.09.2009 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Johns4 »

Ja by som povedal, že to môze byť skrutka držiaka zadného výfuku . Totiž ja som mal taký problém na Lagune I a vždy keď som prešiel po nejakej nerovnosti alebo hrbolci, tak som počul zvuk ako keby bolo niečo uvolnené na zadnej náprave .
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných