BMW - logo podsvietenie dveri

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bzinko21
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 27.08.2008 14:35
Zdieľať na Facebook

BMW - logo podsvietenie dveri

Príspevok od používateľa bzinko21 »

Zdravim vas pani chcel som si namontovat logo podsvietenia dveri a nie a nie trafit spravne kabliky pri ktorych ked zavriem dvere my to zhasne nasiel som aby my to svietilo ale potom my to stale svieti aj ked zavriem dvere skusal som uz vsetky a neviem sa trafit na tie spravne led podsvietenie mam bez povodnej lampicky v dverach kabliky na podsvieteni su cerveny a cierny a vo dverach mam cierny,modry, zltozeleny, hnedy a hnedobiely. Viete my niekto poradit kde to napasovat aby my toislo alebo to ma do konca svieti nonstop. Ak hej tak ma jebne :-) :-) :-) diky
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ked nechceš vyzerať ako gadžo tak to ani nemontuj
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko - vystúpil si už niekedy v noci do mláky? alebo hladal si v aute po podlahe rozsypané drobáky , telefon pod sedačkou??? O tretej v noci hladať v motorovom priestore vypálenú poistku alebo niečo v kufri auta???
Na toto všetko sú dobré led pásiky a podsvietenia . Je mi jedno či je tam logo alebo lebka či čo, ale svieti to a vidím kam stúpam.
Pre zadávatela - máš to mať zapojené na spínač vnútorného osvetlenia , z toho káble vo dverách nemáš musíš si ich tam dotiahnuť.
K iným doplnkom - viem si auto vygitovať a vybrúsiť , ale neviem striekať .Tak na ten diel nalepím foliu - vyzerám ako "gadžo"? ,s flakom od gitu na blatníku by som vyzeral rovnako.
A môžem mať nalešteného Jaguara funglovku , keď z neho vyleziem v papučach a monterkách aj tak je to jasné. Našťastie mne už prd záleží na tom ako vyzerám , takže som stále v pohode. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bzinko21
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 27.08.2008 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bzinko21 »

Prosim ta a nevies my to popisat ako a kde to mam pripojit alebo nejake fotto to mam tie kable potiahnut az hore k lampe co mam nad hlavou alebo nejaky strucny navod diky
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na každom aute je to iné , treba nájsť káble od dverového spínača ,spraviť odbočku a potiahnuť ich cez prechodku do dverí. Ak si to ešte nerobil , je lepšie ísť k autoelektrikárovi. Na každú robotu treba aspoň nejaké vedomosti a aj manualnu zručnosť. Nie je hanba radšej si to dať spraviť ako si to pokaziť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Ty nemáš z vnútornej strany vo dverách svetlo?Ja som si dával síce nie Led logo ale LED pásik zo spodu dverí a len som sa na napichol na lampičku z vnútornej strany dverí.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ano dotačné osvetlenie prečo nie, ale to svietace logo je gadžovina prvého stupna, už len stroboskopické výbojky do svetiel a smelo do cirkusu
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko , to si ešte nevidel horšie veci . Ja som objavil na ebay mačacie oči z reflexnej folie .prvý krát keď som to nalepil a žena vošla v noci do dvora - tak zvreskla a skoro som bol vdovec. Je to neuveritelne autentické.
No a na druhom aute zase budem mať svietiacu žabu. Takže logo auta je celkom v pohode. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Každý podľa uváženia....čo je na tom?
A že niekto má rád to iný zas ono....Veď ak by sme boli všetci na jedno kopyto, bolo by na svete neveselo.Smelo do toho!!! Ja tiež môžem všelijaké LEDky . ( Či už v byte ako "bojovky" , aby som si nemusel pokaždé nablikať do očí ak idem na WC.
Alebo večer ak idem do kuchyne len pre niečo na otočku.

PS: Tento rok som dal znova dovolenku v Chorvátsku na scootri a zistil som podstatnú závadu alebo že skrátka konštruktér nedomyslel, ktorá mi celý rok pri jazdení v civilizácii nechýba, A že nemám osvetlenie v hornom kufri - TOP CASE. A že je to dosť naprd ak je človek mimo civilizácie, je tma rozkladá si stan, chce sa nadžgať nejakým jedlom, alebo dačo hľadá v tom kufri uložené ....v jednej ruke baterka je dosť obmedzujúca. Takže už som započal výrobu... :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A pritom stačí čelovka... :3906:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ved hovorím že nemám nič proti ak si niekto prirobí osvetlenie pre nejaký účel, mi máme doma tiež po baráku miesto vypinačov senzor pohybu aby sme nemuseli stále zapínať vypínať svetlo, samé sa zažne a po XY sekundách samé zhasne.
Ale domontovať to svietiace logo je asi to isté ako namontovať si na podvozok farebné neony. Účel to neplní žiaden, okrem toho že sa dotyčný medzi normálnymi ludmi strápnuje
Ja som si už myslel že táto doba je dávno preč a stále sa nájdu ludia čo sú ochotný pre trocha tuzeriny urobiť dieru do tapacíru
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Potiahnuť, urobiť odbočku, napichnúť, pretiahnuť, napojiť, odpojiť, prestrihnúť, spojiť ... a potom prečo tie autá horia? :40bd:
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Neriešte či ano či nie prečo,začo z akého dovodu.Len mu odpovedze k téme.Každý má inú predstavu o tuningu.Veď si spomente na svoje tuningové začiatky, :d :D
denissko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 30.11.2008 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denissko »

kolotoc bmw
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Elephant : čo zhorí nezhnije (nezhrdzavie)
To nie je o tuningu ale o vnímaní estetiky , kým jednému z nejakej ženy padne sánka druhý povie že je hnusná.
Moja predstava môjho auta? pozrite si v noci traktory čo orú vedla cesty , ak by to bolo možné mne by aj Maluch svietil ako vesmírna loď. Hm, povedzme , že nemám rád tmu. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní