BMW E46 320D rv.00 automat - Hucanie a vrzganie

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

senfail99
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 23.09.2014 20:52
Zdieľať na Facebook

BMW E46 320D rv.00 automat - Hucanie a vrzganie

Príspevok od používateľa senfail99 »

Zdravim vsetkych !

Skusim skratene opisat moj problem. Nasiel som tu dve podobne temy ,ale ani v jednej nikto nenapisal ako dany problem vyriesil.
Taaaakze : 1problem je hucanie od zadnej napravy.Jemne hucanie zacina pri 90km/h rychlosti ,ale je zanedbatelne, naplno sa prejavi hucanie medzi 120-130 km/hod ,Po prekroceni 130tky to prestava, a potom zacina niekde po 160km/hod zase hucat.Co som zatial nejako skusil vylucit.
Skontrolovane loziska - su ok
Skusil som vymenit gumy na aute , nepomohlo
Vymene lozisko na kardane aj s gum. obrubou. Nepomohlo
Cize auto stale huci. Navyse tyzden do zadu ked zaradim spiatocku a pohnem sa tak zacne auto skripat.Ked je vyradena rychlost na neutrale ,tak auto vobec neskripe. Prosim ak mal niekto podobne problemy , poradte.Som uz zufaly . Za vsetky rady budem vdacny .DIKY
senfail99
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 23.09.2014 20:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa senfail99 »

Olej meneny dnes ,vobec nepomohlo !
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

...alebo rozvodovka, ak je xd... Najlepsie sa to zisti na zdvihaku, co huci.Ak nie je 4x4, tak zadny diferak v kybli
wikyxxx
Príspevky: 1146
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ja mam 320d 110 kw automat od 40 km/h huci az do 130 potom ticho ale najhorsie je to od 50 do 70 ked zamykam volantom tak sa to prenasa mam kupene nove liziska do koles snad pomoze
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných