bmw e46 1.8 benzin cupe...problem pri otackach nad 5000

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

14roman12
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.08.2014 12:35
Zdieľať na Facebook

bmw e46 1.8 benzin cupe...problem pri otackach nad 5000

Príspevok od používateľa 14roman12 »

Zdravim hoši ... mám taky problem... nemozem sa dostat nad 5000 otačok ... menil som sviečky,, vahu vzduchu ,, modul na sviešky,, strekovač ,,čidlo na vstreky a čistil egr ventil ten pekne chodi .. od trojky to nemožem vytočit... viac ako 170km to nevytiahne ... a začne blikat kontrolka motora a vypisuje vkuse problem na 3valci... stretol sa s tym už niekto ??? lenže auto ide pekne ako keby mu nič nebolo do tych 5000ot.
basky
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 04.10.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa basky »

tak dalsi kandidat...co jazdi "jak pan" :)) 170? a stale malo?
:))
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

basky to si dobre trafil "jak pán". Pred pár rokmi som z kamošom išiel v aute po sídlisku rýchlosťou 120km, vravím mu si debil? Asi po desiatich sekundách skoro zrazil malého chlapca na priechode. Mal teda z pekla šťastie. :3c90:
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

ako to tak citam, ze sviešky a strekovač, tak problem nebude len v tretom valci :40bd: :40bd:
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Odkaz pre tých 3 pánov nadomnou: Ak nemáte nič k veci tak nepíšte nič. Asi ste si nevšimnli že téma nemá názov " Auto ide 170km/hod stačí to ?"
Ak si majiteľ kúpil auto ktoré jazdí bežne rýchlejšie než Felícia tak by asi rád aby to tak jazdilo aj jemu.

... " v TRETOM valci " - keď už si tak chytrý že sa smeješ z iných tak píš bez chýb, inak to vyznieva diletantsky.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Páni, víkend pred nami, nemám v pláne nad vami stáť... Zadanie je jasne zrozumiteľné, vyjadrujte sa k veci..

Vďaka
basky
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 04.10.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa basky »

No ja som sa nechcel nikoho dotknut...len tu nie je co pisat k veci, lebo ani bicykel nezdiagnostikujem na dialku, nie este auto :) A to ze nietko zmyka 1.8 do 170...tak mozno ma uz auto toho dost a nebavi ho tento styl jazdy :) Mozno som to zle pochopil, ale tak mi to prislo z textu. Okrem toho..v posledne dni sa to ako keby pretrhlo s pretekarmi na cestach. No a sakra mi idu na nervy! Najazdim ani ja ako posero, ale odtial, potial.
222romco
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26.07.2008 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 222romco »

Nic nepise o tom-kupil som teraz afto, nevytiahne mi viac ako 170 km/h, alebo afto mi islo doteraz po obmedzovac 250 km/h a zrazu ide len 170... Podla coho sa mame odkopnut? Obmedzovac-5000 ot/min, alebo 7500 ot/min a nieco sa pos... Alebo-staci zaradit aspon 5-ku, mozno poslape aj cez 200.... Tych 170 vytiahne na 3-ke a koniec, alebo na 5-ke? A PS: Ostatni... On tu nepise, ci checkuje afto na dialnici, na vychode po dedinach, alebo na letisku... /basky/-tak si nechajte svoje predsudky, ktorych sa tato tema netyka, pre seba. Fakt mi to tu niekedy pripada, ze drviva vacsina tu jazdi na feldach, aj to len cez vikend...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni nemal som nikdy bavoráka , ale jazdil som zopár mercedesov . Tie sa mu určite vyrovnajú.Nikdy , žiaden z nich som netočil na 5tisíc rpm.Na volnobehu možno , ale za jazdy??? To ako by ste chceli koňa poháňať elektrošokmi.Tolko môj laický názor.
A PS : človek čo neovláda gramatiku rodného jazyka , je u mňa na najnižšom stupienku spoločenského rebríčka , menej ako politici a bezdomovci. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

1,8 je mala kubatura na bmw ale nech sa opyta na bmw klube a tam su aj fajsmekri co servisuju a specializuju sa len na bmw tak moze to hned riesit+ mu aj poradia ine veci na dany typ auta a k ocovi-Ty si nikdy nepredbiehal na tom mercedese,ze tu pises take srandy? Ved na mercedese s automatom ti pri predbiehani a zosliapnuti pedala na podlahu-co musis zosliapnut na podlahu aby ti automat podradil o stupen alebo 2 stupne a motor ti vytoci na maximalne otacky tak co tu pises take debility :-) ci si v tom mercedese chodil nalozeny nonstop na odtahovke alebo nebodaj ako nedelny sofer?
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

kedže ti to nejde viac ako 170km/h a u nás je max 130km/h - zobral by som ti vodičák aby si chodil iba na bicykli a to max 20km/h - chváliš sa vecou, za ktorú dnes už PZ v SR bere vodičáky - porozmýšlaj nad tým, kým niečo napíšeš - ja nie som policajt a nemám ich ani rád - len ťa upozorňujem

PS: skús sa zamerať na ten tretí valec, možno bude ozaj chyba v ňom
PS: 1.8 je u BMW utrpenie tak ako aj 1.6
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Prečo by to malo byť utrpenie keď to v pohode vytiahne 170 aj keď nie je v poriadku?
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných