BMW 740i

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Prieskumnik napísal: ...Ked je človek pri prachoch, treba ošklbať, však totok napísal aj mhlavaty...
-Suhlasim, tie prve prispevky urcite vacsina ludi pochopila rovnako. Niekedy je lepsie nezapajat sa do temy, lebo tu cloveka slovne ukrizuju... preto je len par ludi co vyjadrili nesuhlas. Keby si napisal hned to co v poslednom prispevku (na rovnaku sluzbu je u roznych aut potrebne ine vybavenie, iny cas, ine vedomosti, postup je rozne zlozity... a teda aj cena) tak by to kazdy pochopil inak.
jankode napísal:Páni, páni to že niekto si ide dať v dnešnej dobe LPG do auta ešte neznamená že je šupák a že nato nemá, ale ak jazdí veľa km, tak rozmýšla s rozumom. Dnes jazdiť cca 30 - 40 tis km ročne s benzínom a s LPG je podľa mňa dosť cítiť na ušetrených peniažkoch. Je na každom majiteľovi auta čo si kúpi, akú značku si vyberie aj akú motorizáciu si zvolí a do čoho vrazí svoje zarobené peniaze! Súdiť niekoho len podľa toho či bude jazdiť na takej alebo onakej značke s tou a tou motorizáciou je úplne zcestné a detinské.
-Uplny suhlas. Stale su ludia co nedokazu rozumne investovat. Nemusim kupovat auto za 10000EUR, ale mozem za 15000 a tych 5000EUR sa im pocas zivotnosti vrati ak dam LPG/Diesel (kludne si to prepocitajte, dalsich 5000EUR som nechal ako rezervu na zvysene naklady+instalacia LPG/priplatok za diesel...). Niekto rozmysla a ma lepsi model, vyssiu bezpecnost, vybavu... a niekto ma len svoju dogmu a na LPG alebo nejaky smradlavy common rail sa neznizi. Radsej plnohodnotnu Fabiu 1.4 ako Octaviu s LPG :angry:
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

Akurát dnes som prišiel k tomuto autu a jazde v ňom ako slepý k husliam, malo najazdených 850 tisíc kilometrov, interiér javil známky opotrebovania, no na 20 ročné auto a ten nájazd - úžasné... na aute bol pôvodný motor, prevodovka bola repasovaná až pri 520 000!!! km záťah skvelý, spotreba adekvátna - za mňa jeden z najlepších modelov 7er.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných