BMW 530 d 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sevic6563
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 04.12.2009 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sevic6563 »

Odpadavam z vás. Chalan ide kupovať auto za 40k a riešite cenu pneu spotrebu chujoviny. Dokonca vypalene žiarovky pričom to má všetko led.
Reči o zlých rozvodoch u f10 pričom toto má motor b47 a nie n47.

Potom sa tu rieši servis pri 200-300 000km pričom chalan chce kúpiť s 80 000km

Ja som najazdil na svojej g30 70 000km absolútne bez problému predal som ju ešte s dvojročnou zárukou a nový majiteľ sa len smeje. Jedno z najlepších aút čo som mal ale tak závisí od konfigurácie.
jojko1001
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojko1001 »

toto je super téma,čo sa dozvedel zadávateľ o svojom ,,bavoráku?,,
že je to na ,,ho.no,, auto,že nenajazdí ani 200tis.km a ked si ho kúpi,že sa zaradí medzi ... ani nekomentujem,už viem že ak chcem byť IN musím si kúpiť aspoň ,,japonca,,

A bude horsie.
to bude,to že ,,črepy,, pôjdu hore,to nevadí,pôjdu aj dole,ked nebude mať kto kupovať,ja som tiež mal v pláne min.rok meniť,ale došla korona a mám 6r.črepa a tento rok to bude asi detto.horšie je ,že išiel stavebný material hore a to rapídne,ale asi len na sk,ale na niečo je to dobré,lebo budeme voziť z D a bude sa ,,vydelávať,,teraz som synovi posielal tepelné čerpadlo,na sk mal ponuku na monoblok 7t. tu 2.8t é :4090:
Mateusz737
Príspevky: 712
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

to je tak keď moderátori tu prakticky neexistujú :3c90:
sevic6563
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 04.12.2009 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sevic6563 »

A hlavne keď ľudia čo majú 20 000+ príspevkov sa musia vyjadrit ku všetkému aj keď take auto videli len na diaľnici. Poprípade si ho podľa ročníku mýlia úplne s iným modelom.

Jedine veci čo boli u 2017 g30 boli zvolavacka na dotiahnutie srobov šoférovho sedadla, zvolavacka potrubia chladiča egr b57 motorov, nový software pre navi professional. Pri takých km nemáš čo riešiť, predpokladám že kúpiš auto čo bude mat ešte v rámci balíku 1-2 servisy grátis. 60tkm servis čo som mal cez BSI bol ak sa nemýlim 560€ a riešiť take drobne raz ročne pri aute za 40 000€ nestojí za reč.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Odpadavam z vás. Chalan ide kupovať auto za 40k a riešite cenu pneu spotrebu ch**
Potom sa tu rieši servis pri 200-300 000km pričom chalan chce kúpiť s 80 000km
No vidíš - ja jediný sa tu nevyjadrujem k autu, ale k "chalanovi" a aj to niektorým poriadne hýbe žlčou. :40bd:
hlavne keď ľudia čo majú 20 000+ príspevkov sa musia vyjadrit ku všetkému aj keď take auto videli len na diaľnici.
No vidíš preto lebo toto je VEREJNÉ forum, ak chcceš potlesk tak si choď na niektoré platené forum, kam opozicia nesmeie.
Auto som nevidel ani na dialnici, lebo ja na dialničnú nemám - preto sa vyjadrujem k zadávatelovi.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

lubos zimovcak napísal:Lenže, keď poklesne predaj o 60%, tak je tlak na znižovanie cien, inak sa z áut stanú leziaky, nie?? :4012:
A co ak predaj poklesol preto, ze nikto nepredaval a teda sa znizila ponuka? Neviem. Ale to, ze nove zdrazeli, je iste. A aj to, ze este zdrazeju. Lebo vyrobcovia musia niekde zarobit na tie elektricke nezmysly, ktore pretlacaju ti tupci z EK.
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Vieš Oco 13, poniektorí rýchlejšie čítajú, než myslia.. :40bd: ...

Samozrejme, bolo by lepšie vedieť, či to chlap chce vykešovat, alebo na leasing...

Lebo práve vtedy dokáže taký servis za 2-3.000 eur zahýbať s rozpočtom, keď je mesačná splátka vyše 1000 + PHM.

Takže, najlepšie je pritakavat, kúp, kúp, lebo tu sa v skutočnosti človek nepýta na auto, ale chce sa uistiť, že kupuje raketoplán...

A všetky tie " motor KO, prevodovk KO", to sa mu nemôže stať :40bd: :40bd:
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

achada napísal:
lubos zimovcak napísal:Lenže, keď poklesne predaj o 60%, tak je tlak na znižovanie cien, inak sa z áut stanú leziaky, nie?? :4012:
A co ak predaj poklesol preto, ze nikto nepredaval a teda sa znizila ponuka? Neviem. Ale to, ze nove zdrazeli, je iste. A aj to, ze este zdrazeju. Lebo vyrobcovia musia niekde zarobit na tie elektricke nezmysly, ktore pretlacaju ti tupci z EK.
Popravde, neviem.
Dnes to dávali na Patria cz.
Určite poklesla ponuka, kvôli Covidu, ale potom, keď sa skončí, buď bude pretlak jazdeniek, lebo budú končiť operatívne leasingy v Zap Európe, či predávať veľké auto požičovne...

Alebo EÚ vymyslí nové eko dane, aby podporili automobilový trh nových áut... lol
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Lubo, a tomto si nepočul?Japonská automobilka Subaru oznámila, že od konca tohto týždňa na takmer tri týždne odstaví jeden zo svojich japonských závodov. Dôvodom je nedostatok čipov. Konkrétne obmedzí výrobu v závode Jadžima od 10. do 27. apríla. Produkciu začne spúšťať postupne, pričom všetky výrobné linky by mali byť uvedené do prevádzky až v druhom májovom týždni. Tento závod vyrába napríklad aj modely Legacy a Forester.

Spoločnosť je ďalšou z mnohých automobiliek, ktoré museli pre celosvetový nedostatok čipov obmedziť výrobu. S nedostatkom kľúčových komponentov zápasia automobilky v Európe, USA aj v Ázii. Minulý týždeň juhokórejská automobilka Hyundai informovala, že z tohto dôvodu pozastaví od 7. do 14. apríla produkciu v jednom z kľúčových závodov v Ulsane. Ten vyrába ročne 311 000 vozidiel, medzi nimi aj Kona Electric a Ionig 5. Problémy s čipmi hlásia aj ďalší japonskí výrobcovia – Toyota a Honda. Volvo kvôli čipom obmedzuje výrobu nákladných áut. V druhom kvartáli ich na trh dodá minimálne o 16 tisíc menej. V priebehu uplynulých dvoch mesiacov v niekoľkých svojich závodoch musel kvôli čipom obmedziť výrobu aj koncern VW, ktorý zrejme tento rok vyrobí minimálne o stotisíc áut menej, než plánoval.
Okrem iného sa čipová kríza prejavuje aj na meškaní dodávok novej Octavie, na ktorú musia záujemci čakať dlhšie. Vo februári a marci museli zastaviť, respektíve obmedziť výrobu kvôli čipom aj Dacia a Stellantis. V prípade druhého menovaného sa to čiastočne týkalo aj trnavskej automobilky.A len pre zaujímavosť, problém s čipmi sa ako rakovina rozlieza už aj do ďalších odvetví. Zasahuje napríklad výrobu bielej techniky. Upozornil na to Jason Ai, prezident čínskej divízie koncernu Whirlpool, ktorý informoval, že firma aktuálne nie je pre nedostatok čipov schopná uspokojiť dopyt a zaostáva pri exporte z Číny do Európy a USA aj o 25 percent.
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Cital som, len teraz neviem, či nie sú tí výrobcovia čipov niečo ako OPEC... lol
sevic6563
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 04.12.2009 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sevic6563 »

oco13 napísal:niektorým poriadne hýbe žlčou. :40bd:
No vidíš preto lebo toto je VEREJNÉ forum, ak chcceš potlesk tak si choď na niektoré platené forum, kam opozicia nesmeie.
Auto som nevidel ani na dialnici, lebo ja na dialničnú nemám - preto sa vyjadrujem k zadávatelovi.
Mozno prave tebe hybe zlcou ze chces dat príspevok dna c97 ale nemas co k teme povedat. Tak aspon trosku vytiahnes z kazdeho sudka. Chalan sice dal do audiny 15000€ na servis ale nevieme ci bude mat 2000€ na rozvody o 200 000km ked s najväčšou pravdepodobnosťou auto nebude mat ani o 100 000km
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sevic kukni môj podpis, ja nepíšem k autám, ale k ľuďom. Lebo autá sa kazia práve kvoli ľuďom.
A teda mám napísať čo ku každej téme. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

tak to ti asi nikto zatial nevysvetlil ze si na zlom fore... chod na pokec (ak to este funguje) :40bd: :40bd: :40bd:

tipek ide dat 35k za auto tak asi prachy ma, nasypat do auta dalsie pre neho nieje problem tak isto, neviem co riesi, kupi, povozi sa do 150tis a posle dalej, ked nebude dobre tak preda ako kupil, dolezite je nekupovat dovoz ale iba 1.majitel/SK (ak dake vobe je v ponuke)
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Jasne, predá ako kúpil.... :40bd: :40bd:

Bude rad, keď prerobi iba 10.000..
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

preco by mal? urcite nieje taky hlupy ze ked mu skape daco za 1000€ tak to neda opravit ale bude to predavat o 10000€ lacnejsie, poznam cloveka co meni auta dost casto, niektore mozno aj skor ako po pol roku, skusa vsetko co ho zaujme a su to auta v cenovej relacii medzi 15-20k, podla tvojej logiky by na kazdom aute musel stratit obrovske prachy a cuduj sa svete on niektore predal za viac ako kupil a ked aj preda so stratou tak su to stovky a nie tisice
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných