Berlingo - umiestnenie reproduktorov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Besson
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 03.03.2010 17:04
Zdieľať na Facebook

Berlingo - umiestnenie reproduktorov

Príspevok od používateľa Besson »

Chcem reproduktory do zadnej casti auta kedze teraz su iba v prednych dverach a to uz od vyroby neviem ci vobec niekde v Berlingu je priprava na zadne reproduktory.
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Re: Berlingo - umiestnenie reproduktorov

Príspevok od používateľa tihi222 »

Besson napísal:Chcem reproduktory do zadnej casti auta kedze teraz su iba v prednych dverach a to uz od vyroby neviem ci vobec niekde v Berlingu je priprava na zadne reproduktory.
existuje predpriprava ale neviem kde to kupis,skus servis peugeot,citroen,alebo na vrakovisku,alebo inzeraty kde rozpredaju.foto.: http://www.autorevue.cz/Obrazky/2006/03 ... G_4874.jpg
Besson
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 03.03.2010 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Besson »

dakujem velmi pekne...skusim asi ten peugeot a ked nie tak potom nejaku alternativu nieco podobne ale svojpomocne to nejak tam tie repraky zabudovat....


Bolo by fajn keby majitelia Berling alebo Partnerov sem hodili nejaku fotku ako to maju oni spravene
parolla
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 19.10.2009 18:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parolla »

To foto,čo sem hodil tihi222 je originál repro vzadu Berlingo/Partner.Určite to nie sú super kvalitné repro, ale nato,aby aj cestujúci vzadu mohli počúvať radio-stačia.Riešil som ,,tvoj,,problém v kamarátovom Berlingu kúpou origo repro na vrakovisku.Celá operácia trvala cca 2hod.Repro som umiestnil na miesto ako od výroby a žiadna predpríprava vzadu nebola.Káble som ťahal nové.
Besson
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 03.03.2010 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Besson »

kade si tam daval kable? si musel davať aj dole aj obloženie zo strechy alebo kade si ich tahal?
parolla
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 19.10.2009 18:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parolla »

Máš SS.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných