Bazár Norimberg

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jakub2910
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.05.2020 02:05
Zdieľať na Facebook

Bazár Norimberg

Príspevok od používateľa jakub2910 »

Dobrý deň. Mal by som otázku, kto máte skúsenosti s bazarmi v meste Norimberg. Na najznámejšej stránke, kde sú inzeráty a autá som si našiel veľa áut v tomto meste. Ale potreboval by som pomôcť s tým, ak máte niekto skúsenosť. Poznáte tie najväčšie autobazári v meste Norimberg ? Ak áno mohli by ste mi napísať tipy a názvy bazárov? Chcel by som ich za jeden deň navštíviť čo najviac.
Ďakujem za každý tip.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď začneš v kebabe na Höfener Strasse, budeš pokračovať cez Leyher Strasse, ktorá pokračuje ďalej ako Witschelstrasse a na jej konci zahneš doprava na krátku Bertha-von-Suttner Strasse a hneď doľava na Fuggerstrasse tak máš zábavu aj na dva dni...

https://dopice.sk/orA
jakub2910
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.05.2020 02:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakub2910 »

Super :300f: tak hádam tam niečo nájdem, ale ešte pokukám aj iné ulice hádam ich je viac v Norimbergu :2f93:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Trochu nerozumiem, vyberaj auto a nezáleží v ktorom meste je.
Skúsenosť očakávaš akú? Sú to jazdené autá po rôznych majiteloch, za rôzne ceny, v rôznom stave
Autá z Norinbergu nezaručujú vôbec nič, tak ako hocikde inde
jakub2910
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.05.2020 02:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakub2910 »

Ahoj. Ďakujem za odpoveď. Takže, ak donesiem z hocijakej časti Nemecka auto, tak nebudem mat ho problém prihlásiť? Lebo som niekde tu čítal, že z určitých časti sa nedá prihlásiť, alebo niečo také. A ďakujem ešte raz.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Auto si môžeš kdekoľvek v EU, aj bude odhlasené na export, tu si ho môžeš prihlásiť.
Akurát v tejto dobe ísť niekam za hranice...

Kľudne si kúp z CZ, máš to bližšie a žiadna jazyková bariéra, nemusíš riešiť preklady dokumentov
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

S prihlásením problém nie je. Horšie je to s prevoznými značkami ak to chceš doviezť po vlastnej osi...

A ako som ti písal v SS - jedno či Mníchov alebo Norimberg, lepšie autá majú rozchytané priekupníci, ak chceš bežnú konfekciu ako Passat či Octavia tak to ani nemusíš ísť.

Oproti ČR je rozdiel vo väčšom výbere, preklad je najmenší problém (je to pár eur a mne ho napr. naposledy vybavili tam kde som bol na KO+STK). Jazyk asi nebude problém keď sa tam chystá. Ale skôr by som to riešil tak, že si vyhliadnem pár konkrétnych áut v okruhu čo ja viem 100 km a tie idem pozrieť než ísť takto naslepo a dúfať, že niečo nájdem. Lebo to bude zvádzať k tomu, že keď už som tu tak nepôjdem predsa domov naprázdno a kúpi sa hlúposť, ktorá by sa s chladnou hlavou a na Slovensku nekúpila.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Preto CZ, kde to je kludne polovičná cesta, ked to náhodou nebude OK, tak tie prevezené groše tolko netrápia
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď áno, ja som tiež preto pri poslednom aute nešiel do stredu Nemecka, ale iba do Poľska. :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných