Avanti Kopčianska-Kittsee zákaz vjazdu

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

BL-MISO
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.06.2011 19:28
Zdieľať na Facebook

Avanti Kopčianska-Kittsee zákaz vjazdu

Príspevok od používateľa BL-MISO »

Caute,

novu temu zakladam, lebo nepredpokladam, ze ked dopisem otazku do starej, bude niekto reagovat :41c2:

Vsetci ste písali a viac menej sa zhodli, ze rakúska nafta je kvalitnejsia, preto aj chodím nejaký cas do Kittsee tankovat. ALe asi po pol roku sa diví kolega, ze ako tam môzem chodit cez kopciansku, ked tam je zákaz vjadu :d :D

Otazka na Vas. Chodievate tam cez berg alebo cez ten nezmyselny zakaz vjazdu, ktory som si do teraz nevsimol? :d :D Mal som len stastie ze ma nechytili? Chodite tam niekto tadial tiez autom? Videli ste tam niekedy policajtov ci tje tam ta znacka len pro forma a policajti to moc neriesia?

Dik
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

tak to si mal velke stastie, pretoze tam chytaju nielen rakuski, ale aj sk policajti. Da sa to obist a v podstate prejst cez zelenu hranicu, kedze dalej uz nehliadkuju, ale ked ta tam capnu, tak platit budes.
Ediiie
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 03.08.2010 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ediiie »

Ja chodim cez Berg, no zevraj tam stavaju rakusky policajti tak som to tadial cez kopciansku neriskoval lebo sa mi nechce platit rakuske pokuty ale iba naftu :)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Kolegu tam chytili...A mal ušetrené...Neriskoval by som to
BL-MISO
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.06.2011 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BL-MISO »

A ja som si tam veselo chodil pol roka skoro kazdy tyzden
:3906: ... vzdy rano okolo 6:30... asi preto som na nich este nenatrafil...

Blbí majú šťastie :40bd:

Stojí tam za to tá nafta? Som presedlal z MaxxMotion na rakusku avanti + vif + (manipulačny poplatok za prejazd, ktory osm este neplatil :4012: )

Nexapem ale vyznam načo je tam ten zákaz :zg282:
fukes
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 07.11.2008 23:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fukes »

na to lebo to je cyklocesta
a na to aby si kazdy blby slovak neskracoval cestu cez dedinsku ulicku /pressburger strasse/

tebe by sa ties nepacilo keby si postavis dom v tichej ulici a zrazu ti pred domom bude jazdit milionpat aut
BL-MISO
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.06.2011 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BL-MISO »

Tak teraz chodi cez berg milion pät aut... alebo nech postavia teda tú pumpu blizssie :28b7:

Stale mi je zahodou jakto ze ma nechytili... zeby medzi 6 a 7:00 rano vdzy striedali hliadky a nikto tam nebol??? hm...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Môže byť....že sa menia...ja mám takú skúsenosť tiež z BA ak idem do roboty ráno, tiež nikde nikoho už dlhé roky.....občas dajakú PMJčku stretnem čo letí jak o dušu, lebo stíhajú fajront....A inak ja som za to , že je tam zákaz...tá cesta nieje projektovaná na takú záťaž aká by tam bola .....
BL-MISO
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.06.2011 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BL-MISO »

Akoze to je jasné, ze keby to bolo uplne free, tak by tadial cez den lietali kamiony, a milion aut... ale na tankovanie by to mohli nechat otvorene lol Alebo aspon vzdy jednu hodinu za den, aby vsetci co tam chodime tankovat, aby sme sa nemuseli trepat oklukou :d :D
trabant25
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 17.10.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trabant25 »

Myslis, ze ich to bude trapit, aby si sa ty dostal skorej a kratsou cestou na pumpu? Ludia tam chodia tak ci tak a chodit aj budu, ak zostanu taketo ceny paliv.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

To isté čo Ty sa pýta trabant25 v rok starej téme...: http://forum.autobazar.eu/pumpa-v-kitsee-t34425-15.html
BL-MISO
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.06.2011 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BL-MISO »

Hento mam prečitane, nikto tam nepisal nič o zakaze :3020: ale sak jasne ze ich to netrapi, tak im viac zaseriem ten rakúsky vzduch :d :D mimochodom dnes rano ked som tam bol tak nafta 1,41... mi skoro oči vypadli...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cawte, ak vieš že o 6.30 tam nikto nie je ,aký je problém tú značku odpíliť??? ak má hliníkovú trubku ,ešte zarobíš. :40bd: :40bd: :40bd: Mne dávali pred uličku jednosmerku tak dlho ,že som skoro poskladal hliníkové lešenie. lol :40bd:
BL-MISO
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.06.2011 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BL-MISO »

:40bd: :40bd: :40bd: ja zomrem, ze poskladal hliníkové lešenie :D ako napadla ma taká vec, ze zobrat igelitové vrece a ked tam budem a nikoho nikde nebude, tak zahalím tú značku do vreca a ked ma chytia poviem, ze ta značka je prekrytá =D
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To sa neoplatí ,ak ju len zakryješ cestári ju o hodinu odkryjú.Ak zmizne tak návrat trvá aj mesiac.Hliníkové ani netreba píliť ,stačí sa o nu oprieť ťažným a trocha cúvnuť.Teda aspon ja také ťažné na aute mám , že trčí nielen gula ale aj kus masívneho železa. :40bd:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní