Automat do mesta pre zaciatocnicku

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Choď na bazoš, zadaj automat, kategória auto a cena do 2000 a pozeraj. Nieje možné poradiť presné auto za takú cenu. Ja som tam našiel micru(800), clio (1500), polo. A nech to pred kúpou pozrie niekto kto sa vyzná.
Sám som predával pred rokom hondu crv, automat a s LPG za 1900 plne funkčná. Takže sú také autá, ale idú preč za 1/2 dňa
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

wilz napísal:Hnujdaj, vtipné je že ty si petziho obviňoval že je predajca tých nissanov (teda vrakov) a podľa toho čo píšeš, tak sa zdá, že tá toyota ak nie je tvoja, tak zrejme si účastný toho predaja.
A čo sa týka toho navýšenia ceny, silne pochybujem že pani plánuje pôvodný rozpočet 1500 navyšovať na 5100 euro. Keď niekto plánuje kúpiť auto za 1500, tak asi nemá peňazí na rozdávanie a teda mi pripadá reálne navýšenie na 2000, 2500.
Hoci podľa môjho názoru ten prius na udávané potreby nemusí byť zlá voľba.
- niekedy sa divím a niekedy ani nie že kde to žijem....
on tu dával typy na absolútne mimo autá, bez komentára že prečo by to mala byť dobrá voľba - nič len odkazy a ozaj Primera vrak a Maxima mimo voľba... ja ukazujem na auto ktoré má servisnú historiu, je cenovo veľmi prijateľné a model má spoľahlivosť rokmi overenú.... kebyže som dnes potreboval vymeniť svoje vraky beriem ho lebo po hybridoch začína byť dopyt a ceny padajú veľmi málo hlavne Priusov... takže daj argumet prečo nie toto auto. Ja som totiž argument prečo Nie Primera a prečo Nie 6valcová Maxima napísal.

A o rozpočte - ty vieš??? Ty pochybuješ??? Pani napíše že viac ako 1500 a ty vieš že toľko a toľko nie??? Máš guľu či karty?

Mnoho ľudí má peniaze aj na nové ale na začiatok chce niečo za pár grošov na čom sa naučí jazdiť a ak sa ohne nejaký ten plech nebude to tak bolieť - moja žena tiež začala na 10ročnom automate v Punte s cvt, máme ho dodnes, má 17 rokov a cvt sa stále nepokazilo.. žena dnes jazdí na hybride tak radím to s čím mám skúsenosť... Takže nechajme na pani nech si zráta čo má, čo by chcela a za koľlo a konkrétne nech jej hľadá polovička.
tomasko963
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

cvt?

Príspevok od používateľa tomasko963 »

Hjundaj ty si uplne mimo, logicky uvazuje ze navysenie rozpoctu asi nebude viac nez trojnasobok povodnej sumy a prosim pouc ma- cvt v punte? vies co cvt znamena, alebo si sa len tak rozhodol nazyvat vsetky automaty vratane hydrodynamickych menicov a dovjspojok??? :41c2:
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Hjundaj Pocuvaj ma dobre. Tohto Priusa s Tymi akoze 185tis.km si tu na fore uz viacerim ludom nukal ze dobre auto tak na co sa tu hras?
ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

Moja zena pistala tiez, ze chce automat ale som jej to nejako vyhovoril. Kupil som jej manual nakoniec. Zozaciatku to bolo pre nu tazke bala sa na manuale jazdit ale dostala sa do toho pomerne rychlo. A teraz o automate nechce ani pocut. Na manualy sa naucis lepsie jazdit.
dejwco
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.06.2016 10:07
Bydlisko: Pezinok
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dejwco »

@ernoldo to sa kazda zena nauci manual, vies ono je to otom, ze maju len strach a vautomate vidia lachke riadenie, lebo len stlacaju plyn a brzdu ale urcite si dobre spravil, ze si jej ho nekupil, vidis aspon, ze je sikovna a sa naucila jazdit aj s manualom
denek
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 31.01.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denek »

moja žena ma automat a nemenila by je veľmi s ním spokojná a má ho už zo 4 roky. Zatiaľ sa nám na ňom nič nepokazilo. A tiež som sa bál , reku ak sa tam niečo pokašle, že to bude drahá oprava ale chvalabohu nič. Auto ide ako má
bumbalak
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.03.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bumbalak »

automat pre zenu, ano fajn volba ale myslim si, ze nie pre zaciatocnicku, ta by sa mala najprv naucit ovladat manual a az potom prejst na automat, krutenie volantom predsa neznamena vsetko
guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

automat je fajn pre kazdeho clovek si jazdu aspon uzije sice to autu rocha viac trva kym sa rozbehne ale inak je to pohoda a pohodlie a pre zenu no ako jej to este viac ulahcit ako s automatom
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ludia si to už tak uľahčujú že raz ak zhasne svetlo si ani zadok neutrú.
smakoun
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.03.2017 12:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smakoun »

ulahcuju ale tak ako aj ja som mal chvilu automat ale nejak mi nesadol vadilo mi ze mu v celku dost dlho trvalo kym sa zobral no manual je predsa len manual
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Kde nie je človek pánom nad technikov,je technika pańou nad ním.Nadšenie väčšinou vyprchne do stratena pri prvej poriadnej pálke za opravu.Lebo,stále viac platí čím zložitejšie tým drahšie.Auto si nemusíš kúpiť hoci aj vôbec,ale akonáhle ho máš,opravovať musíš.A dnes proste ide trend,na auto ti hoci aj dáme zľavu,len ber.Veď mi si to už doženieme,to je viac než zagarantované.Stupňujú sa ťahy ako dostať neznačkových mimo hracie pole,a tak nič nestojí v ceste aby si dosýta vynahradili zľavu z predaja
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

suhlasim s prispevkom nado mnou automat je na opravu ovela financne narocnejsi ako manual osobne radsej jazdim na manuali mam aspon pocit ze mam nad autom aku taku kontrolu a viem si jazdu aspon uzit
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Milan ja si automat zas neviem vynachvalit, konecne nevystupujem z auta krivajuc pripadne dlhsia cesta bola len so zasobou analgetik...a ver ze som dlho rozmyslal ci ten tragac kupim alebo nie

(onedlho budem mat rocnu prehliadku, potom sa ohlasim ohladne toho nastreku podvozku...stale cakam ze sa pocasie trosku ukludni)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ludia v kadečom nemajú jasno.To nie je len mám nejaký automat,tak haste,ak sa pobahre sa opraví.Vedel by som knihy písať ako to vyzerá ak začne mykať napr pri zrýchlovaní,to začína detektívka či je to motorom alebo prevodom.Peňaženka ako by do nej hrom buchol,nervy na dranc,a behá sa z dielne do dielne a každý chce niečo vymeniť.To sú iné príbehy.Keď je problém,vždy sú v podozrení obe veci,a väčšina tých príbehov končí plačom.Mne sa páči každé vyhlásenie...a zatiaľ super a v pohode.Až sa pohoda unaví...u automatu nedožije z motorom,aspoň teda u dieslov čomu sa ja venujem určite nie.Mechanika je aj pri 800-900 tis km stále v pohode.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných