Automat do mesta pre zaciatocnicku

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Didi239
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.01.2017 15:27
Zdieľať na Facebook

Automat do mesta pre zaciatocnicku

Príspevok od používateľa Didi239 »

Ahojte.

Rozmyslam nad kupou auta s automatom na jazdenie po hlavnom meste- vyuzivala by som ho na cestu do / z prace ( cca 4O km denne)- bude to moje prve auto- ocakavam ze ma to odveze z bodu A do bodu B, a na vozenie deti na kruzky. nemusi byt krasne ani stylove, ani nemusi mat velky kufor. A ak by sa naslo v cene okolo 1500€ udrziavane bez nutnosti nejakej velkej investicii bola by som happy. Poradte ci sa za tu cenu da take najst.

Dakujem za kazdy tip;)
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

heh, no na tej tvojej predstave je z mojho pohladu zle snad uplne vsetko... :)
rozpocet 1500 euro je naozaj velmy malo, zato uz kupis len auta bliziace sa veku 20 rokov a tam o spolahlivosti uz moc reci proste byt nemoze, toboz v kombinacii s automatom...

zamna cele zle a urcite ti konkretne auto neporadim...
poradim ti len dosporit nejake bubaky aspon 2 nasobok a porozmyslat i nad moznostou manualu...

este by ma zaujimalo, ako "zaciatocnicka" si snad v autoskole jazdila automatom? ci preco ten automat? lol
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Za 1500€ mozno si najdes auticko s automatom,ale mysli nato ze bude mat min.15 rokov(cize nic moc so spolahlivostou).Na ten najazd pises denne cca 40 km ti staci malicky benzinak..1,1-1,3 litra (na odvoz z bodu A do bodu B postacujuci).Automat si tiez potrebuje svoju opateru,cize jazda s automatom v meste je pohodovejsia ako s manualom,ale tiez vela zalezi v akom stave to auticko bude s tym automatom(financne narocnejsi ako manual).Ak za taku cenu tak skor manual(P.206,Opel Corsa,Fiat Punto,Citroen C3,Ford Fiesta...),zelam ti vela stastia pri vybere a dufam ze ti auticko dobuducna posluzi.ahoj.P.S.poslal som ti SS
G-Power
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.08.2009 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa G-Power »

Toyota yaris prvej generácie žiaľ tých podotýkam polo-automatov bolo velmi málo. Osobne by som sa nezameriaval na automat. Ak chceš ale auto bez investicie je to najlepšia volba akú možeš urobit. Takých by sa našlo celkom dosť.
mayhem
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 23.06.2013 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayhem »

Mozno sa len pomylila a malo to byt 15.000 €.
Lebo za jeden a pol tisic sa da zohnat bud vrak, alebo buduci vrak. Isteze to chvilu moze bez problemov pojazdit, ale do takeho rizika s malym rozpoctom by som nesiel. A teda nema odlozene vela tisic na servis. Lebo povedzme si uprimne, ak by na trhu boli lacne auta bez dalsej investicie, tak uz by na trhu neboli.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Pridaj tisícku a nájdeš veľmi schopné autá, ako napr. Citroen Xsara Picasso. Je to veľké vnútri, dobrý kufor, pre deti ideálne. Ale bez automatu.
juraj975
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 13.03.2009 13:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj975 »

Ked odpustis od toho automatu tak urcite sa da najst nieco schopne od 1000-2000 eur. Ja po mnohych skusenostiach by som zacal nejakoy yariskou alebo corollou zalezi ci by ti stacilo aj trojdverove tych je v tom rozpocte viac ale najdu sa aj pat. Len tak narychlo som nasiel jednu cervenu z bystrici a nevyzera zle patdverovu alebo aj jedno cierne kombi. Nebal by som sa ani jednej z tychto e11 urcite jedno z najspolahlivejsich auticok tej doby a pri trochu servise aj dnes. Az na ten manual :-)
kristinr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.07.2011 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristinr »

mna napadlo este ojazdene VW Polo, 3 dv, automat..kamrat ho kupil zene..ale cenovu hladinu veru neviem...bolo ojazdene a urcite stalo viac ako pises... :(

pozri na mobile.de a nechaj priviest

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Osobne si myslím že keď treba rozvážať deti, tak autá veľkosti Yaris, C3, Corsa, Fiesta a podobne nie je to pravé orechové.
Tiež by som sa pripojil k názorom že skús upustiť od nároku na automat, pokiaľ sa s tým teda dokážeš zmieriť, aj keď viem ako ženy u nás v rodine automaty zbožňujú, ale pri nízkom rozpočte to môže byť problém a tiež spotreba je obvykle vyššia ako u manuálu.
Dovolím si navrhnúť Suzuki Ignis. Súťaž krásy by asi nevyhral, ale sú to nenáročné, spoľahlivé autá, na taký účel ako píšeš sa mi javí že vhodné.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Preco tu nikto na rovinu nenapise ze za 1500 euro sa da kupit len srot.za 1500 eura spolahlive auto neni.max tak totalne dobra stara 15-18 rocna felda.to bude ako tak dobre auto.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

"Ja som mal za tu cenu na predaj minuly rok...."
Tak, ale ty si súdny človek, nie ako 83% predávajúcich.

Kazdopadne automat by som si ja pri takom výbere hned vylucil(Aj ked nasiel som tu Saxo, P306 v automate do rozpoctu -no absolutne netusím, čo je to za zázrak). Radsej posilnovac, el okna a bol by som happy.

Pri takom rozpocte by som moc nedúmal nad tým ci sa deti budú tlacit v yariske, to mi pride scestne(bez urážky). Skôr sa nevojde do rozpočtu nejaká solídna.

V tomto rozpočte by mňa osobne ťahalo k Škode felícií, Peugeot 206 1.1(ledva), Fiat Punto, Citroen Saxo, Peugeot 306.
Ale keď pomyslím, že žena a deti vo felde, tak mi beha mraz po chrbte. Bez posilovača a bezpečnosti, to by som radšej nebral.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Prave som bol na výjazd z mladou 21.fobia htp 2004 98 000 km dala za to 1500 euro.no škatuľa že brala olej 100km liter oleja tak to dala spraviť.skatula taha a hučí dobre.ale nechápem 65km/h cez mesto sneží a za policajným autom nalepena 1.5 metra :41c2: a ešte nadáva že sa vlecu ako ovce lol
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Automat po niekom by som ani vo sne nekupil. A auto za 1500 a pod sumy vobec ziadne keby som bol pri jeho servise odkazany na platene sluzby inych.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

za taku cenu sa ziaden typ auta neda doporucit a ani kupit... to musi byt konkretny kus a vycestovat pozriet, nie hladat typy aut...cely takyto kauf je obrovske riziko...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Automat do mesta pre zaciatocnicku

Príspevok od používateľa christiane »

Didi239 napísal: A ak by sa naslo v cene okolo 1500€
Len oprava prevodovky stoji 400 az 800 € ak budu lamely zodrate.A pochybujem ze budu ako nove.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný