Autolakovňa BB kraj

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

st.jimmy
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 20.08.2006 14:33
Zdieľať na Facebook

Autolakovňa BB kraj

Príspevok od používateľa st.jimmy »

Zdravím, chcel by som sa opýtať na naozaj kvalitného autolakýrnika v okolí BB, ZV...Google viem používať, ale potreboval by som, ak má niekto osobné a hlavne dobré skúsenosti. Potrebujem dať streknúť len ľavé predné a pravé zadné dvere + preleštiť celé auto. Viete o niekom?
Za odpovede k veci vopred ďakujem :300f:
riecan
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 27.10.2009 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa riecan »

Skús sa spýtať v Majery,sú tam dobrý lakýrnici.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Gonda Kriváň, Finďo Zvolen
44enrico44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 44enrico44 »

v BB - Majer, Lukas Vajda cenu sa dohodnes, pripadne AUTONOVO - Rudo kvalitna robota !! od 1000 € - podla auta :3906: (cena je za cely lak, komplet auto)
mato992
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2007 13:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato992 »

Ak nemáš ďaleko do LC tak jednoznačne Autolak Hriň...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ked len dvoje dvere tak to zvladnu v kazdej lakovni (nemam na mysli garazi kde v noci spravia buracku a rano ju uz striekaju) hlavne aby ti trafili odtien lebo s tym ma vela lakyrnikov problem. Povedz im ze zaplatis len ked to bude riadne spravene a sediet odtien, ja to tak robim, sice raz striekali kapotu trikrat a uz prerobili aj gate ale to je nie moj problem. Inak tiez ti odporucam Findo ZV
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

patko1 napísal:ked len dvoje dvere tak to zvladnu v kazdej lakovni (nemam na mysli garazi kde v noci spravia buracku a rano ju uz striekaju) hlavne aby ti trafili odtien lebo s tym ma vela lakyrnikov problem. Povedz im ze zaplatis len ked to bude riadne spravene a sediet odtien, ja to tak robim, sice raz striekali kapotu trikrat a uz prerobili aj gate ale to je nie moj problem. Inak tiez ti odporucam Findo ZV
Nuž skús to povedať u mňa,a farbu si pôjdeš dať namiešať sám.A čo donesieš to dostaneš na kapotu.Aby si bol v obraze ja dám kod farby napr LY7M a dostaneš namiešané množstvo.A čo ďalej ? Ja som nie pánboh aby som garantoval že to bude tisíc percentne sedieť.Sú farby čo nesadnú nikdy na sto percent,sú ktoré perfektne.Metalíza ešte aj po nastriekaní Ti nedáva presný obraz,lebo prelakovaním sa výsledný efekt mení.O vode ani nehovorím,tá vyzerá inak po striekaní,inak po vyschnutí,inak po prelakovaní.Chcel by som Ťa vidieť mudrovať nad ôsmymi kolorvariantami toho istého kódu.Vieš ako sa strieka takým chytrákom ako Ty ? Do prístreku,len to nevieš,lebo potom farba sedí stopercentne..Hlavne že si spokojný.Možno si postretal v živote lakýrnika ťuťmáka,čo Ťa dopredu neupozornil na háklivú farbu,to sú napríklad tie zahmlené tonik efektové metalízy resp.perlete.Lebo hneď vo dverách by som Ťa upozornil že toto lacné nebude (prístrek je plus dosť práce) a jedine by si išiel kade lahšie,alebo ostal.To sa to mudruje od klávesnice.Lakýrnik je v odtieni vinný iba v tom že to s tebou nepreberie,ale ver že iné nenastrieka než to,čo mu namiešajú a predpokladám každý chce svojho zákazníka uspokojiť.Za kvalitu práce nesie plnú zodpovednosť.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved mne robili vtedy aj pristreky a kricalo to,(lenze macher lakyrnik sa chvalil ze to vidiet nebude takze sa nemal chvalit a nemusel by to potom prerabat na svoje naklady) Neboj viem co je pristrek, ale v tej hlupej farbe bolo tolko perleti ze smutok, jasne ze za netrafenie nemozes ty lebo kazda farba ma aj pododtiene a ked napriklad namiesame ten isty kod farby od 5 vyrobcov farieb ani jeden nebude sediet, a to iste plati ked rozlejem jednu farbu 5tim lakyrnikom tak kazdy ju nastrieka kusok inak, ja by som na to nervy nemal veru na taku robotu. Preto treba zakaznikovy ako vravis oznamit ze ked chce striekat jedny dvere napriklad metalizou tak aby to sedelo tak treba pristrek blaltnik a druhe dvere plus prelakovat vsetky tri diely a to uz je kus drahsie ako len jeden diel
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Presne,tu machrovanie nie je namieste,a so zákazníkom treba jednať otvorene a čestne.Nehovorím o tom,že na laku sa za pár rokov podpíše UV a kadečo.Velakrát je susedný panel už striekaný.Odtieň,teda či sedí,je nočná mora každého lakýru.Osobne s týmto nemávam problém,ale už som sa vycepoval na flakovaní,ryhách a podobných vtákovinách čo moji milý kolegovia nechcú robiť ani bohovi,len celé peneli (e ?)
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Autolakovňa BB kraj

Príspevok od používateľa elephant »

st.jimmy napísal:Zdravím, chcel by som sa opýtať na naozaj kvalitného autolakýrnika v okolí BB, ZV...Google viem používať, ale potreboval by som, ak má niekto osobné a hlavne dobré skúsenosti. Potrebujem dať streknúť len ľavé predné a pravé zadné dvere + preleštiť celé auto. Viete o niekom?
Za odpovede k veci vopred ďakujem :300f:
V BB jednoznacne p.Huliak ... to je pan lakyrnik. Videl som od neho vela nastriekanych aut (BMW, Audi, Porsche) posledne som od neho viezol Cayenna. Ma profi lakovnu aku nemaju ani v niektorych velkych znackovych servisoch a super pracu. Cena je prijatelna. Mozem len odporucit.
st.jimmy
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 20.08.2006 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa st.jimmy »

Dakujem velmi pekne za pomoc, auto ide k Filipovi Findovi, nakolko je najblizsie a nepocul som nanho ziadne vyhrady...
Este raz vdaka :300f:
wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wodnicek »

44enrico44 napísal:v BB - Majer, Lukas Vajda cenu sa dohodnes, pripadne AUTONOVO - Rudo kvalitna robota !! od 1000 € - podla auta :3906: (cena je za cely lak, komplet auto)
potvrdzujem autonovo velmi kvalitne lakuje.. ta dielnaj v majery pocul som aj dobre aj zle...ale osobnu skusenost nemam.
LubicaB
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.08.2011 13:07
Zdieľať na Facebook

Re: Autolakovňa BB kraj

Príspevok od používateľa LubicaB »

elephant napísal:
st.jimmy napísal:Zdravím, chcel by som sa opýtať na naozaj kvalitného autolakýrnika v okolí BB, ZV...Google viem používať, ale potreboval by som, ak má niekto osobné a hlavne dobré skúsenosti. Potrebujem dať streknúť len ľavé predné a pravé zadné dvere + preleštiť celé auto. Viete o niekom?
Za odpovede k veci vopred ďakujem :300f:
V BB jednoznacne p.Huliak ... to je pan lakyrnik. Videl som od neho vela nastriekanych aut (BMW, Audi, Porsche) posledne som od neho viezol Cayenna. Ma profi lakovnu aku nemaju ani v niektorych velkych znackovych servisoch a super pracu. Cena je prijatelna. Mozem len odporucit.

a nemate na pana huliaka cislo alebo aspon kde sidli potreboval by son nastriekat auto.
Dakujem velmi pekne
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

hladam lakyrnika ktory trafi farbu a je zo ZV alebo okolia kludne aj nejaky servis bodla by mi toitz faktura za to :-\

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných