autodoprava do 3,5t

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

alexto
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.07.2009 09:52
Zdieľať na Facebook

autodoprava do 3,5t

Príspevok od používateľa alexto »

Zdravim Vas,
Chcem zacat v autodoprave-vnutrostatna.príp.zasobovanie tovarom, expres kurier a ine.Zivnost.
Poradí niekto, kde zacat? Myslim vyhladavanie ponuk preprav..prípadne by som siel do toho pod vacsou firmou...

vdaka
rudolfo63
Príspevky: 9955
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

no..,Ameriku uz objavili pred Tebou....poviem to jednoducho.Zlate casy prepravcov sa skoncili.uchytili sa ti najlkepsi,vytvorila sa tvrda konkurencia na sposob...,nezavadzaj ty spina...,bo zajtra najdes furgonetku spalenu....aj s tovarom.Pokial nemas rozoznanie na rynku,dopyt-popyt...,pokial nemas kontakty,pokial nevies ako to v tomto jobe chodi,ale hlavne,pokial nechces zacat s holou ritou bez financneho zazemia sa moze rychlo stat,ze tvoje rozcarovanie tymto systemom bude obrovske...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Máš auto? Máš živnosť? Tak si ešte kúp, alebo zadarmo stiahni nejaký vyhľadávač prepráv a do toho. Mám 2 kamošov čo sa takto živia a celkom dobre. Obaja používajú program, ktorý si nespomeniem ako sa volá, ale je tam X ponúk na prepravu všetkých kategórií po SK, CZ a zahraničie. Dokonca im chodia ponuky na mobil podľa toho kde sú či čo. Skrátka niečo vezie a príde mu ponuka na prevoz z tej lokality, kde práve je alebo v blízkosti. Obaja fungujú len SK a CZ.
alexto
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.07.2009 09:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alexto »

Dik,potesil si ma. Na ss mi prosim ich kontakt potrebujem nieco este poradit,alebo na bosss@azet.sk
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Rudi má z časti pravdu, ono musíš sám vedieť či na to máš. Dnes nieje problém cez internet a veci podobné si dohadovať takéto služby. No treba zvážiť aby si nebol sklamaný, lebo nieje to nemožné ale musíš mať aj € ale najmä nie v hlave nasráno jak sa hovorí. Ak toto splňaš skús, prípadne sa s nejakými menšími prepravcami či kuriermi spoj a môže to byť celkom zaujímave.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní