autodiely PODVOD

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dandoo
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 15.03.2009 13:43
Zdieľať na Facebook

autodiely PODVOD

Príspevok od používateľa dandoo »

Pozná niekto z Vás týchto predajcov? www.auto-pilot.cz Už pred mesioacom som si u nich objednal veci a doteraz nič. Pritom ma niekto od nich pred mesiacom kontaktoval že všetko prebehne do troch týždnov. teraz im píšem nikto sa neozýva ba ani telefon nedvíha.Mali by byt niekde z Havírova od Ostravy.Funguju vôbec? Je to normálne?
puher
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 22.02.2007 17:30
Zdieľať na Facebook

Re: autodiely PODVOD

Príspevok od používateľa puher »

Týchto nepoznám, objednávam si u Autocentrumm D. Kubín - sú veľmi seriózny, majú super ceny, po objednaní do dvoch dní bezplatne doprava kuriérom. Mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti - skús tam.
dandoo
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 15.03.2009 13:43
Zdieľať na Facebook

po

Príspevok od používateľa dandoo »

no dík za ochotu. Potreboval by som rozvody celu sadu aj s hydraulickym napinákom na Mazdu 6 diesel 2003 ,k tomu palivovy filter, zadne kotuče a platničky a.Dík za ponuky.
MTMauto
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 09.01.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MTMauto »

Napis presne: rok vyroby,obsah motora,kod motora,kW,a tel.cislo...zavolam ti
dandoo
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 15.03.2009 13:43
Zdieľať na Facebook

p

Príspevok od používateľa dandoo »

Mazda 6 diesel 89kw -rv 2003 ,pošli mi to na e-mail odando@centrum.sk
pmasik
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.01.2006 11:08
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Re: autodiely PODVOD

Príspevok od používateľa pmasik »

puher napísal:Týchto nepoznám, objednávam si u Autocentrumm D. Kubín - sú veľmi seriózny, majú super ceny, po objednaní do dvoch dní bezplatne doprava kuriérom. Mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti - skús tam.
S tým velmi seriozny si to nemyslel vážne,napr.jeden krát som od nich objednal použité veci a mal som dosť - takže od týchto len ruky preč.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: autodiely PODVOD

Príspevok od používateľa petyy »

pmasik napísal:
puher napísal:Týchto nepoznám, objednávam si u Autocentrumm D. Kubín - sú veľmi seriózny, majú super ceny, po objednaní do dvoch dní bezplatne doprava kuriérom. Mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti - skús tam.
S tým velmi seriozny si to nemyslel vážne,napr.jeden krát som od nich objednal použité veci a mal som dosť - takže od týchto len ruky preč.
Dufam, že niesu jeden z tých čo tu raz chceli použité brzdové platničky, tlmiče a čap riadenia... :4012:
daddy3
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 01.08.2004 13:27
Zdieľať na Facebook

Autodiely - podvod?

Príspevok od používateľa daddy3 »

Ahojky, tak čo vlastne chceš - ak kupuješ použité diely - stane sa ( skôr alebo neskôr), že práve tento diel ti "vypadne" a tak samo že na vine u teba bude ten kto ti predal. Chápem, že každý chce ušetriť, že niekto kúpi i jazdenku - musíš si to zvážiť sám. Na druhej strane - iste by som nekupoval rozvody a vnútro agregátov, časti naprav ako guľové čapy - to je nezmysel - 3 k 100 percentám.že prerobíš + riziko havárie a bloknutia motora. Ja napr. som mladému kupoval SEAT Ibiza od Lackoviča Pavla ml. z Jaslovských Bohuníc (nebol som tam a mladý nemá skúsenosti - ja som bol pred operáciou po nehode, neboj - mňa by iste neobehol), takže i napriek napísaným ubezpečeniam v inzeráte aj tu na Autobazar.eu - že robil generálku motora, bŕzd ..... no došiel s tým mladý "až" po Žilinu a dosť. Prevodovka total bez oleja - evidentne jej ostalo len zablokovanie. O brzdách - škoda reči - ručná absolut zhrdzavená a nefúnkčna a "opravené" zadné válčeky v brzdách to samé, len horko ťažko že sa vysunuli - ale ešte horšie sa "vrácali" naspäť . Takže na podvodníkov narazíš hocikedy a hocikde. Nakoľko nemám valnú mienku o našom byrokratickom (možno i skorumpovanom ) súdnictve - neoplatí sa mi investovať do podania žaloby, takto sa snažím vyvarovať všetkých ostatných motoristov a kúpychtivých občanov, aby u neho už radšej nič nekupovali - je to u mňa hodne nedôveryhodný typ. Takže nevešaj hlavu, nie si sám kto bol nejako podvedený, ale neprejem ti to a želám ti aby si už našiel len solídnych a poctivých obchodníkov. Ostatne - prečo si nehodiš firmu na net - iste tam nájdeš plusy i mínusy - bol by si prekvapený.... :4090: :3c90:
daddy3
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 01.08.2004 13:27
Zdieľať na Facebook

Kvalita rozumu pmasik-a

Príspevok od používateľa daddy3 »

No asi si si zmýlil fórum, miesto i čas ( nemal si už dávo hajať? maminka s tatinkom šli na čurbes a teba asi nechali samého doma , nevadí i adolescenti sa musia niekde učiť, inak si dobre zapadol....len sa čudujem, že sa miešaš do niečoho čomu vôbec nerozumieš ( a to ja mám hodne nad 5 kíl a o.i. veľmi dobre ich viem používať) :3c90: Čo tak niečo rozumného, šrácko potreboval poradiť,ale takí ako ty... no škoda reči. Takže až dorastieš - pripoj sa.... a ty dandoo - s takých rozumnú radu nedostaneš, takýto typ kecalov trpí väčšinou zbytočným táraním... Dandoo - ak berieš od firmy cez net a zistiš, že je to brak - do 7 dní to pošli naspäť a firma je povinná vrátiť peniaze - neboj oni to veľmi dobre vedia a prísť pre pár korún o živnosť - v terajšej dobe veľká blbosť. U "súkromníka" môžeš mu akurát tak upraviť fasádu, ale to nie je riešenie., no a súdom hmmmm zdlhavé od začiatku až po nedohľadný koniec po prekonaní byrokracie, neochoty, skorumpovanosti a podobne. Napr. ja som si objednal do vyššie popísaného zmätku od Pavla Lackoviča ml. z Jaslovských Bohuníc - zakúpil súčiastky s www.autofra.pl a všetko ide báječne a bez problémov, len niektorí zmrdi u nás si užívajú....No a ja som sa už poučil - nebudem od zmrdov nič kupovať ale na druhej strane nechcem, aby niekto iný u nejakého zmrda prišiel o peniaze. No.... možno aj ten môj raz natrafí na niekoho, ktorý mu po podvode rozkope papulu. :3020: :3c90:
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

....ahojte, máte niekto skúsenosti s Autocentrum Dolný Kubín???....
pikasodk
Príspevky: 143
Dátum registrácie: 11.12.2009 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pikasodk »

Som z DK a Autocentrum su seriozny a dlhe roky vyhladávaný predajcovia.Osobne nie vždy cenu mali najlepšiu ale serioznosť im určite nechýba. pmasik ŠPEKULANTOVI nevyhovieš ani keby si mu zaplatil za to že si od teba zoberie niečo zadarmo!!!!!!!!
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

pikasodk napísal:Som z DK a Autocentrum su seriozny a dlhe roky vyhladávaný predajcovia.Osobne nie vždy cenu mali najlepšiu ale serioznosť im určite nechýba. pmasik ŠPEKULANTOVI nevyhovieš ani keby si mu zaplatil za to že si od teba zoberie niečo zadarmo!!!!!!!!
dlhe roky ? ved su len od roku 2008 na trhu.nedaj sa vysmiat.
pumar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.04.2012 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pumar »

Spoločnosť AUTOCENTRUM M, s.r.o. Dolný Kubín absolútne neodporúčam, mňa podviedli. Zadal som presnú objednávku na nový tovar v hodnote 182,- EUR a oni mi dodali nesprávne diely na moje auto, jednoducho si pomýlili výrobné číslo a keď som žiadal vymeniť tovar za správny tak odmietli, vraj to bola moja chyba (lenže ja mám doklad o tom, čo som si objednával). Dokonca som im navrhol nech mi pošlú lacnejšiu alternatívu, čo odmietli. Vec bola prešetrená Slovenskou obchodnou inšpekciou, ktorá zistila pochybenia a bola im uložená v správnom konaní pokuta z dôvodu nepredloženia evidencie spotrebiteľských reklamácii inšpektorom SOI a takisto nebola z ich strany vybavená reklamácia do 30 dní odo dňa uplatnenia.. Vlastne doteraz mi nevrátili peniaze ani reklamovaný tovar.. Vec skončila na súde a v súčasnosti prebieha exekúcia na ich majetok.. Okrem toho konateľ spoločnosti dal na mňa trestné oznámenie za ohováranie, ale uznajte sami, stále hovorím iba to čo sa stalo a jemu sa to nepáči.. Teraz si urobte vlastný názor na AUTOCENTRUM M, s.r.o. ...

PS: mimochodom za kuriéra som zaplatil 9 EUR, takže doprava nie je zadarmo..
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

3x som odtial objednaval a ziadny problem nebol, veci v hodnote dokopy cca 500€...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

vsetkym kto zhana pouzite diely - odporucam sukromnu inzerciu,sukr.osoby - tam najdete vdacnost a aj polovicne aj tretinove ceny, za ozaj zachovale diely oproti priekupnikom z polska,rozoberacom,srotoviskam,atd - to je tu skoda aj komentovat,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 33 neregistrovaných