Autobazar.EU je späť na modrej stránke !

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefi407
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 21.02.2007 09:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefi407 »

Po niekoľkých dňoch som skúsil kliknúť na Vašu stránku a čakalo na mňa veľké a príjemné prekvapenie. Ďakujem, že ste opäť späť a ja Vás budem navštevovať tak ako pred tým, niekoľko krát denne. :hero:
tavoda
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 16.01.2005 06:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tavoda »

problém bol v funkčnosti novej stranky a nie vo farbe takže už zas všetko ide....
leckad
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.11.2010 20:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leckad »

admin,ono to nieje o tom,ze tu ludia nechcu nieco nove.netreba hned kydat na ludi ze su konzervativny,ked sa vam nieco nepodarilo.kludne si robte nove veci,ale najprv si treba funkcnost a jednoduchost a hlavne rychlost vyskusat a overit.
chvalabohu,ze je to tak ako to bolo.rychle jednoduche a prehladne.super. :28b7:
danzigwolf
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 27.01.2009 11:00
Zdieľať na Facebook

Ďakujem

Príspevok od používateľa danzigwolf »

Ďakujem, dnes je skvelý deň.
mato992
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2007 13:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato992 »

Ludia ABeu dakujem aj v mene mojom aj mojich známych konečne sa dá na to pozerať :2f93:
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

jaroslav.balint napísal:Som rad, ze vsetko vratilo do starych kolaji.

mam len 2 pripomienky:

1. Skoda ze osobne auta a SUV nie su zlucene

2. Ked hladam nejake auto podla parametrov a dam backspace aby som zmenil jedno kriterium, tak mi vsetko vymaze a znovu musim zadavat komplet vsetky. To mi dost vadi. :angry:

Ale inak drzim palce

2.Stačí dať uprav hľadanie
mirkokos
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 09.02.2008 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkokos »

tak diki, pre tých čo sa zastavaju noveho designu,, ja neviem mne nevadila farba pozadie ani nič opticke ale myslim že ako mnohým tu funkčnost stránky a rýchlost hladania, ako aj rýchle úpravy hladania sa zo starou --- teda opat novou modrou nedali porovnat.
JokkGone
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 08.01.2009 15:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JokkGone »

Ak si si vsimol, neslo o obhajobu funkcnostis tranky, ale iba jej designu. su to dve oddelene veci na posudenie.
Ano, ja som bol spokojny s tym designom, volba zobrazenia atd. ale funkcnost bola tragicka. Tieto veci nemozno spajat. Neslo o MODRU FARBU.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

dakujem, aj sa velmi tesim ze je spat stary dobry autobazar.eu :28b7: :2f93: :300f:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

To fakt stoji jeden inzerat 3€? ci ako to je pre bezneho obcana?
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

cicmanec : mas pre svoj nazor moje +

ten hlas ludu bol vo vacsine pripadov k funkcnosti a to vyjadrenie admina mi pride velmi cudne.Mas velku pravdu,nie nazory ludi ale hlavne peniaze...peníze...pénz...money.... rozhodli
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Toto je lepšie a prehľadnejšie, dík
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

no neviem kto to písal, že je návrat k prapotopnému designu :-(

Ak sa pozrieš napríklad do módy, tak sa stále vracia, možno v iných materiáloch, ale vracia :-)

Prapotopné auto mercedes 250 D jazdí na prepálený olej z hranoliek, skús to šupnuť do common railu !!!!

Ano, nové dizajny, preblikávačky, rolovačky a neviem čo iné, sú hovadinky pre malé deti, ktoré také niečo upúta, tak ako hračky, čím viac vyčačkanejšia, čím viac bliká a hučí, tak tým skôr je zaujímavé pre malé detičky.

Pre vyzretých ľudí, ktorý vedia čo chcú je podstatná funkčnosť !!!!!! A aby to čo potrebujú v čo najkratšom čase našli a prípadne aj použili. Na p.r.d mi je odkaz, ktorý sa točí jak besný keď sa na neho nastavím, keď nefunguje.

Takže v jednoduchosti je krása, ale to časom pochopí každý !!!

A ako tu napísal admin, tak je možnosť sa prepnúť na nový autobazar, takže sú všetci spokojní a nie len niektorí.
Naposledy upravil/-a Kujon78 v 12.01.2011 11:43, upravené celkom 1 krát.
mirecek6662
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 24.07.2007 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirecek6662 »

Ďakujem, zas radosť navštevovať túto stránku. Ešte raz vďaka.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

presne tak - vase ospravedlnenie je na mieste,, stranku ste MUSELI vratit do povodneho stavu ,lebo uz tu skoro nik neostal a hlavne co platili inzerciu boli pravom rozculeny,, ja som za ,aby veci napredovali,zlepsovali,ale vam sa to ani trochu nepodarilo, tak ste boli nuteny to vratit - ja som vam vzdy prial , travil som tu velmi vela casu - ale toto vyhlasenie a ta radost je pre deti a urobili ste to pre seba,aby to zas fungovalo,ale narusili ste toho dost,, ono sa to vrati,, za nejaky cas za zabudne,pridu dalsi, deti zabudnu, ale jadro si pamata ,,

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných