Autobazar.EU ide robit super akciu leta !

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Autobazar.EU ide robit super akciu leta !

Príspevok od používateľa admin »

Mame v plane rozbehnut jednu vcelku zaujimavu vec,
do toho projektu pojdu 3 subjekty, Autobazar.EU bude robit medialnu podporu a cele sa to bude odohravat na nasich strankach.

Chceme aby nasi uzivatelia mohli vyhrat ojazdene auto s tym ze nemenovana spolocnost nam dohodi auto, dalsia spolocnost nam to auto vycicika nejakymi tymi tuningovymi upravami + doplnkami, vysledok bude ze auto darujeme niekomu z nasich uzivatelov.

Mna tak napada ako to este viac okorenit, aby sa sem viacej uzivatelov zbiehalo a hlavne chodilo pozerat co je nove...

Nechceme to auto dat jednemu z xx ktorych sa len tak zapoji, chcem aby si to nejak zasluzili, napadaju ma take tie veci napr. ludia budu posielat videa, kde budu robit nejake srandicky vramci nejakych "malych pravidiel". napr. reklama na autobazar.eu alebo ja neviem ...

Chcem aby to prilakalo co najvacsiu pozornost sem na web, nie je to nic nerealne, alebo len blud co ma napadol ako ta elektronicka tombola ktora stroskotala na nasich uradoch :-\

ten projekt je uplne realny pretoze je uz dohodnuty zo vsetkymi zucastnenymi stranami.
Uz len ladime detaily a preto ziadam o pomoc, verim ze tu je vela ludi co maju kopec dobrych napadov. Tak podme sem s nimi, mozno Vam aj cosi poslem na ucet ;-) az to bude pecka :zga28:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

mna napadlo -že by to mohol získat za
vytvorenie new LOGA autobazar.eu

či už nakreslene , vytvorene na PC........

proste za nejake nove zaujímavé logo
a ludia by hlasovali ktoré sa im najviac páči
a tym aj udelili cenu....... :41c2:
mex.x
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 15.12.2008 13:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mex.x »

ok, chcete aby sa o stranke dozvedelo co najviac ludii. co tak rozdelit sutaz do viacerych kol. prve kolo by bolo viac menej registracne, do ktoreho by sa dostalo, ja neviem, dajme 10 ludi. aby sa tam dostali, musia zoskupit na jedno miesto , co najviac ludi styym, ze napr. vsetci naraz zvolaju heslo stylu "autobazar. eu, ludia co maju radi auta naň klikajú".prvých 10, čo dajú najviac ludí dokopy, prejdu do súťažného kola...dané video možete vy sami neskor použit na vlasnu reklamu mediach trebárs...trebárs.video musí byt tak natočene, aby sa ludia podla neho dali zratat...myslim že to nie je nemožnee....keby chcel nahodou niekto podvádzat.
takže prvy desiati su v sutaznom kole, kde budu ziskavat body. a to za ulohy, ktore im určite vy, ja neviem, tebars, kto najrychlesie vymeni rezervu...od 1-10teho...rozdelite body, jazda zručnosti atd...to budu body za suteze, co im budete pridelovat vy..dalej bdu ulohy, za ktore im budu body pridelovat ludia, na zaklade videa,zaregistrovany na stranke...ulohy musite vymyslet vy, nehce sa mi teraz premyslat....tym sa do celeho diania zapoja aj ludia zaregistrovany tu ako aj sutazaici sa budu snazit nahovorit co najviac znamych, aby sa sem zaregistrovali a hlasovali za nich....
nech to je vtipne a zabavne....nieco ako ked v top gear, ked maju plnit ulohy a dostavat za to body....urcite to poznate, kto sledujete.
to ma len tak narychlo napadlo, treba to dotiahnuut este..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nápad dobrý, len vieme ako to na Slovensku funguje - zmobilizuje sa rodina a známi, príp. sa nájde chyba v kóde stránky a môžeš nakresliť logo aké chceš perfektné... :-(
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa dataman »

a čo ked sa zmobizlizuje rodina? a čo ked sa nájde chyba v kóde?
nechápem aký to má suvis...

Adminko, dobrý nápad...
Čo ale taká sranda bude stáť nás obyčajných ľudkov? :)

P.S: hlásim sa ako sponzor, prvému venujeme 5 litrov motorového oleja, druhému 4 litre a poslednému liter.. :)

cicmanec napísal:Nápad dobrý, len vieme ako to na Slovensku funguje - zmobilizuje sa rodina a známi, príp. sa nájde chyba v kóde stránky a môžeš nakresliť logo aké chceš perfektné... :-(
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa cicmanec »

dataman napísal:a čo ked sa zmobizlizuje rodina? a čo ked sa nájde chyba v kóde?
nechápem aký to má suvis...
Súvis to má taký, že nevyhrá najlepšie logo, ale logo autora s najväčšou rodinou alebo sa mu podarí naklikať najviac hlasov...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa dataman »

no ale zase vieš, jedna IP denne a basta...
IP neoklameš... Stačí zadať obmedzenie na množinu IP a potom chlapec môže odpájať a pripájať DSL modem koľko chce... :)

cicmanec napísal:
dataman napísal:a čo ked sa zmobizlizuje rodina? a čo ked sa nájde chyba v kóde?
nechápem aký to má suvis...
Súvis to má taký, že nevyhrá najlepšie logo, ale logo autora s najväčšou rodinou alebo sa mu podarí naklikať najviac hlasov...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

No veď ja viem - IP, cookie.... Len som chcel na to upozorniť, aby sa na to myslelo, lebo to je náš národný šport ako všetko ojekabátiť...
marekmm
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 02.12.2006 14:59
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekmm »

obmedzenie mnoziny IP ?
mal som teraz 91.127.13.127, po restarte modemu mam 84.47.89.nieco
DSL od telecomu
aku mnozinu v tomto pripade obmedzis ?

staci, aby hlasovat mohli len registrovani, ktori maju zadane telefonne cislo, to by mohlo trochu pomoct
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

to s tym logom, sa mi zda dost chabe, to chce videa !
Kolegyna vymyslela ze video kde ludia vymyslia akukolvek reklamu na Autobazar.EU

a potom len dame hlasovanie o najlepsie video, ten kto ho vyrobil ziska tu nadupanu karu :zg282:

to sa mi zda lepsie, aspon je tam vacsia moznost improvizacie :zg282:
ale mozno est eniekto hodi lepsiu slehu
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa admin »

dataman napísal:a čo ked sa zmobizlizuje rodina? a čo ked sa nájde chyba v kóde?
nechápem aký to má suvis...

Adminko, dobrý nápad...
Čo ale taká sranda bude stáť nás obyčajných ľudkov? :)

P.S: hlásim sa ako sponzor, prvému venujeme 5 litrov motorového oleja, druhému 4 litre a poslednému liter.. :)

cicmanec napísal:Nápad dobrý, len vieme ako to na Slovensku funguje - zmobilizuje sa rodina a známi, príp. sa nájde chyba v kóde stránky a môžeš nakresliť logo aké chceš perfektné... :-(
co to bude stat ludi ? nic staci par krat dojst sem na stranku a splnit zopar bodov, ziadne sms, ziadne LOVE

kazdy partner ide do projektu zo sumou 5 000 eur, cize hodnota vozidla bude 10.000 eur, nemusel som to zverejnovat, ale aspon bude jasno vo c go...
Naposledy upravil/-a admin v 13.07.2009 20:46, upravené celkom 1 krát.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa admin »

cicmanec napísal:No veď ja viem - IP, cookie.... Len som chcel na to upozorniť, aby sa na to myslelo, lebo to je náš národný šport ako všetko ojekabátiť...
ak by ste sa len tohto drzali tak neuspiete na dnesnych "rybarov" ty su inak vychcany dneska ;-)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

marekmm napísal:obmedzenie mnoziny IP ?
mal som teraz 91.127.13.127, po restarte modemu mam 84.47.89.nieco
DSL od telecomu
aku mnozinu v tomto pripade obmedzis ?

staci, aby hlasovat mohli len registrovani, ktori maju zadane telefonne cislo, to by mohlo trochu pomoct
presne tak halsovat budu moct len nasi registrovany uzivatelia, mame myslim dost ochran aby sme udrzali ucty bez duplikatov, toriesime denne, takze toho sa drzime
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

admin
lenže nie každy ma kameru
tym padom to nie je sutaž-pre všetkych

tolko moj nazor :41c2:

a telefon s videom je o ničom
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

LOCHNESS napísal:admin
lenže nie každy ma kameru
tym padom to nie je sutaž-pre všetkych

tolko moj nazor :41c2:

a telefon s videom je o ničom
preco kazdy ma telefon, uz dnes aj take co ti to natocia v dostatocnej kvalite , sa pozri na youtube, na laptopoch webcam je pravidlom, podla mna tu problem nie je...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných