Auto s V8 motorom

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

clds
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.04.2014 17:38
Zdieľať na Facebook

Auto s V8 motorom

Príspevok od používateľa clds »

Zdravim vsetkych :) Mal by som jednu otazku, ci skor si necham od Vas skusenejsich poradit. Vec sa ma takto: Odmalicka som tuzil po nejakej nadupanej silnej V8, samozrejem nastastie som z tohto vyrastol (vdaka bohu, hlavne ako teraz vidim tie decka namyslene behat po cestach na vselicom :( ). Teraz ako som uz dospel a mam financie bokom, by som si aspon z casti chcel splnit moj sen z detstva a to vlastnit nejake auto s 8valcovym motorom. Nemusi to byt silne, ani velke, proste milujem ten zvuk V8. ake auto by ste podarili v rozumnej cene s primeranymi servisnymi nakladmi? Samozrejme som si plne vedomi toho ze servis bude drahsi ako oktavia alebo hocico z ludovych vozidiel a aj zje to daco(rozumej aj travu okolo ciest).
dakujem velmi pekne
Krasny nedelny den prajem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dosť ma to zaujalo.Kedže dôverne poznám tak osemhrniec ako aj dvanásťhrnček a ich zvuk je mi trochy čudné že voľba nepadá na (jedine radový) šesť valec.To je neopakovatelná hudba,proste ozaj neopakovatelná.Ale to je úplne OK,jednému sa páči blond,inému tmavá.Ak by som padol do tejto pasce,asi by som urobil všetko pre získanie T 603,možno tiež preto že som ich opravoval a jazdil.Ale aj pre čaro toho auta,pri ktorom mi aj najdrahší dnešný voz pripadá ako žobrák.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Starý MB W126, ideálne verzia kupé, kúpiš to v slušnom stave za 6000-8000€ a na cene bude iba stúpať
ivka123
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 15.05.2009 23:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivka123 »

Ahoj.tu mam pred domom svagrove mb s500 230kw,on je rakusan auto je pisane na svagrinu,slovenku a ma to uz slovenske tabulle,najdes ho tu na autbazare ,nitrianske tabule
gadzo13
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.12.2013 20:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gadzo13 »

Audi RS6 jedine,spotreba ked jazdis pianko,predpisovo 10,5l. A ked su pomenene brzdy mas pokoj 60000km min.
clds
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.04.2014 17:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa clds »

Rs6 je krasne auto a aj cenovo su velmi prijemne, len sa jednej veci velmi ale velmi bojim : Vydrzi a spolahlivosti toho bi turbo V8 a automatickej prevodovky, co na to vravite ak sa smiem spytat? Lebo nad RS6 som uprimne velmi rozmyslal v tej cene okolo 15000e + samozrejme nieco na pociatocny servis.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Volil by som "primitívnu" klasiku. Ked pôjdeš v RS6 bude to také sterilné a všetci budú mať tak trochu rešpekt.

Ked pôjdeš v starom MB500SEC tak si budú myslieť že keket na starom črepe a ty len pekne pritlačíš plyn, auto zareve a keketko sklopí uši a poslušne bude pokračovať
[img]http://www.curiouscars.com/photos_inven ... ec_006.jpg[/img]
Na druhú stranu toto sú autá pre radosť, víkendovky, ak to chceš drať aj vo všedné dni tak to si treba vybrať iného kandidáta
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

A nie je tu už náhodou taká téma? http://forum.autobazar.eu/rada-pri-kupe ... 59866.html

Za mňa je tam už povedané. Ak V8 tak Jaguar. Odborne dodnes hodnotený jako jeden z nejlepších V8. Od Audi by som zasa ja ruky dal preč.
marek11111
Príspevky: 1888
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

mhlavaty napísal:Ak by som padol do tejto pasce,asi by som urobil všetko pre získanie T 603,možno tiež preto že som ich opravoval a jazdil.Ale aj pre čaro toho auta,pri ktorom mi aj najdrahší dnešný voz pripadá ako žobrák.
Tak na toto by som sa nechal nahovoriť aj ja :3035:
https://www.youtube.com/watch?v=J8fNpTSLi80

No finančne asi nie, skôr T613, taká jedničková chromka by tiež nebola na zahodenie
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

613 myslím už stratila čaro a krásu 603... tá ešte žila z dizajnu starých Tatroviek...
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

A čo tak Amerika hladký V-8 Hemi 5,7. Chrysler 300C.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

za 15000 eur by som si vzal niečo z týchto Mercedes-Benz SL500, Range Rover Vogue, Alpina B10, Jaguar XK alebo XJ, BMW 840, chevrolet corvette C5, Ford mustang, chevrolet camaro ss, pontiac firebird alebo potom ešte staršie modely
jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

lubos zimovcak napísal:
T 613 je bezkonkurenčne NAJhoršie auto, ake kedy jazdilo po našich cestách.Pomer kvalita/jazdné vlastnosti/ náklady/poruchovosť/ Tak pokial ide o poruchovosť tak to dosť nesúhlasím. Patrím ku generácii, ktorá ich zažila, služobne som na 2 gen. jazdil a tie autá nevedeli čo je to servis Jazdné vlastnosti neboli excelentné, al ena tú dobu nič katastrofálne.Len nesmelo pršať. ;-)



ak už, tak radšej 603, tá bude kráááásna aj o 100 rokov, ale 613...., eeee, haraburda s dobrým zvukom. Označiť veterána jako haraburdu je teta dosť arogantnosť

P.S. Normálne si myslím, že po 40-tke by už človek mal vedieť, že auto je POSLEDNA vec, ktorá urobí radosť. Ty asi ešte nemáš po 40ke inak by si vedel, že koľko ludí, tolko chutí a to, ž eTebe niečo nerobí radost ešte neznamená, že nikomu. Ja osobne sa radím k tým, kterím auto kúpené pre radost, radost aj robí.

Za tie peniaze a dalšie U Š E T R E N E ..., radšej pôjdem na rok na cestu okolo sveta. Kde berieš tú istotu, že nemá aj na cestu okolo světa?

Na SVK sa jazdiť "pre radosť" NEDA a robiť sponzora policajtom tiež človeka prestane baviť.Veď hovorím, že ešte nemáš po 40ke. Lebo radost z jazdy nie je automaticky rýchla jazda. Radosť z jazdy je o niečom úplne inom. Ale to pochopíš až po 40ke ;-)

ale, na to asi musí prisť každý sáááám.. :40bd: Tak tak, konečne rozumná veta, každý si na tú svoju radost musí prísť sám a netřeba sa mu do toho starať
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ked chces v ciganskej osade vyzerat ako poradny kapo a hlukom motora strasit dochodcovske pary na mercedesoch zozen si cherokeho 351 cui s patricnymi upravami, poctiva atmosfera sice zozere, neposobi teplousky ako nemecke premiovky, v ZA a BA mas dobry a $$ neprehnany servis a dostupne ND
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: dedakob, fzubaty, Jozef.vl, juro175, lubos zimovcak, marekvt, mhlavaty, uwa0915457046 a 39 neregistrovaných