Auto s DPF

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

On to možno zle napísal, ale s dieslom a hlavne s dpf sa budeš musieť znova učiť jazdiť. Ja som to evidentne nezvládol a tak mi aj moj mechanik povedal - nesadaj do toho, lebo jeden z vás umrie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

achada napísal:Pre dmtj: treba sa naučiť jazdiť a nie sa tlačiť a robiť kompromisy.
Ked hlada auto asi jazdit vie. A tie silacke reci o manualnej prevodovke si strc za klobuk.
dmtj13
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2021 12:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dmtj13 »

oco13

V poriadku, ved ja to tiež nemyslim zle. Dam si poradit. Kebyze nie, tak tu ani nepíšem.
Ani netvrdím ze som super šoférka, to nie. Preto hladame nejake auto, na ktorom by som to aj ja zvladala a celkovo by nam sluzilo.
My sa tiez viacmenej priklaname k benzinu, len tazko je take najst. Skoro vsetky ponuky su tdi.. :-/
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

smarik napísal:
achada napísal:Pre dmtj: treba sa naučiť jazdiť a nie sa tlačiť a robiť kompromisy.
Ked hlada auto asi jazdit vie. A tie silacke reci o manualnej prevodovke si strc za klobuk.
Ktoré konkrétne?

Pise o tom, ze mozno bude dalsie dieta. Touran je tak akurat pre rodinu s jednym dietatom, dve deti su na take auto vela. Pre tri je to jednoznacne male auto! Na rozvoz po meste asi staci (aj ked pochybujem, ze sa tam zmestia tri plnohodnotne sedacky vedla seba), ale ak sa ide troska dalej aj s batozinou tak urcite nie. Este nebodaj s kociarom.
dmtj13
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2021 12:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dmtj13 »

Achada

No hadat sa nebudem, ale podla mna je touran klasicke rodinne auto. Na 1 dieta? To by malo vzadu riadny luxus kebyze je tam same :-D touran ma podla mna aj jeden z najvacsich kufrov z tohto typu aut, kocik sa tam zmesti s prehladom a okrem neho aj kopa dalsej batoziny. Vela rodin ho ma.
Ale ok, beriem, kazdy mame svoj nazor ;-)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zase - ten pohlad sa odvíja od legislatívy - potrebuješ dať dozadu vedla seba tri sedačky. A teraz si zober manipulaciu s tým v strede cez druhé dieťa.
Turbo ti odporučí Voya, ja by som hladal Mitsubiši Grandis , ten bol aj v plyne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

achada napísal:
smarik napísal:
achada napísal:Pre dmtj: treba sa naučiť jazdiť a nie sa tlačiť a robiť kompromisy.
Ked hlada auto asi jazdit vie. A tie silacke reci o manualnej prevodovke si strc za klobuk.
Ktoré konkrétne?

Pise o tom, ze mozno bude dalsie dieta. Touran je tak akurat pre rodinu s jednym dietatom, dve deti su na take auto vela. Pre tri je to jednoznacne male auto! Na rozvoz po meste asi staci (aj ked pochybujem, ze sa tam zmestia tri plnohodnotne sedacky vedla seba), ale ak sa ide troska dalej aj s batozinou tak urcite nie. Este nebodaj s kociarom.
Pises sby sa naucila jazdit. Tak nekecaj.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Pises o mojich reciach o manualnej prevodovke. Pritom ja som nic o manualnej prevodovke nenpisal. Tak neviem.

Pani pise:
dmtj13 napísal:Preto Touran, lebo Sharan sa uz mne osobne ako zene zda dost velke, cize aby som mohla na nom aj ja jazdit, parkovat atd
Cize 4,53 m dlhy Touran je v pohode, o 32 cm (to je rovne skolske pravitko) dlhsi Sharan sa jej uz zda velky. Tak neviem.
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: Auto s DPF

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

dmtj13 napísal: Vedeli by ste mi poradit ci je vhodne kupit auto na diesel ked jazdime viacmenej po meste avsak manzel chodi takmer kazdy den do prace 20 km tam a 20 km spat. Staci to na to aby sa pravidelne regenerovalo dpfko? Da sa nejak ta regeneracia odsledovat aby s tym nebol problém?
Kedy sa bude regenerovať keď len 10-15km kým sa zahreje motor a regenerácia môže trvať ďalších 30km??? taktiež bude trpieť aj systém egr.Ci budete jazdiť okruhy okolo mesta len tak ako to robia niektorý truhlici?:40bd: pozri si benzín napr.toyota verso
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Dohodnute cico, teda achada.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Nezabudni na lieky!
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Cico. Napisal si ze sa ma naucit soferovat, lebo hlada auto s automatom. A teraz zo seba robis blazna. Naozaj ja som ten co si ma dat lieky?
dmtj13
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2021 12:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dmtj13 »

Dakujem za obranu ;)
Ano, teraz jazdim na manuali, viem aj to.
Kazdopadne sa uz tato debata ubrala uplne inym smerom. Myslim ze skoda mojho i vasho casu reagovat na veci, ktore su tu popisane uplne odveci.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24978
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A nechcete čítať drísty od veci,napíšte mi ss dáme si kontakt a odpoviem na otázky Tourana
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

smarik napísal:Cico. Napisal si ze sa ma naucit soferovat, lebo hlada auto s automatom. A teraz zo seba robis blazna. Naozaj ja som ten co si ma dat lieky?
Ja som napisal, aby sa naucila soferovat lebo sa boji o 30 cm dlhsieho auta (preto som pisal o tlaceni sa a obmedzovani). Ten automat som si tam popravde nevsimol. Ale ak by som si ho vsimol tak to napisem tiez.
Naposledy upravil/-a achada v 25.09.2021 17:38, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní