Auto na rozbite cesty

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

Ja by som si vzal niečo staršie s pneumatickým alebo hydropneumatickým podvozkomv dobrom technickom stave. Mám za to že čím ďalej tým viac sú autá nové vyrábané bez ohľadu na kvalitu. A koncern by som do Bratislavy určite nebral a vlastne ani inde.
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

wikyxxx napísal:Ja jazdim po Ba na znizenom 3 bmw s 18 kolesami a naprava vydrzala 200 000 km... podla mna len si treba davat pozor a pomalsie
Otazka je, preco mam jazdit na znizenom BMW, ked chcem jazditi pomalsie. Ja som vzdy myslel, ze sa auta znizuju aby sa dalo jazdit rychlejsie.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lebo Wikyho image nepustí . To musí byť úžasne cooool parkovať pol metra od obrubníka ,aby som nezrušil spojler. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ved po meste pomaly ked su jamy okreska okruh rychlo ... chodim denne 30km do roboty 30km spat po krasnej novej okreske takze mi to vyhovuje znizene mam iba 3 cm a kvalitny eibach podvozok takze niesom extremista ze sa plazia bruchom po zemi ... zatial som mlady ak budem mat rodinu tak pekne kombik na pohodlnom podvozku ..
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

2, nanajvys 4 rocne auto do 8000 €??? Skusal niekto toto zadat do vyhladavania, co z toho vylezie???
A este aby to malo komfort???
A co ta Lada Granta? Cena do 7000€za novu a da sa silno predpokladat odolnost podvozku.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Chlapi je je jedno či Blava,alebo za humnami, na SK treba SKOT,BVP,OT64 toto budú vozidlá na naše cesty a mosty pokiaľ bude o ne starostlivosť taká aká je teraz momentálne.
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

oco13 napísal:Lebo Wikyho image nepustí . To musí byť úžasne cooool parkovať pol metra od obrubníka ,aby som nezrušil spojler. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
teda z celej dislusie mi vhychadza jednoznacne, ze treba kupit offroad aby som mohol jazdit po Bratislave a ten nasledne znizit, aby som bol frajer.
wilz
Príspevky: 3694
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

jergusd napísal: A koncern by som do Bratislavy určite nebral a vlastne ani inde.
Teraz neviem či žijem v inej Bratislave než o akej všetci píšete.
Je síce pravda, že pri ceste z rakús aj so zaviazanými očami by som poznal že už som doma, ale na tachometri môjho VW mám cca 220 tis.km a okrem nedávno jedneho zadného ložiska a predných kotúčov sú všetky diely podvozku pôvodné a žiadne zvýšené vôle naozaj necítim.
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Su naozaj rozne Bratislavy. Skus sa previezt po Lovinskeho, dalej pokracuj po Budkovej, potom za konecnou trolejbusu odboc na Staru vinarsku a ulicu Na Slavine. Pripadne sa prevez z druhej stranu Horskeho parku po Prokopa Velkeho. Hned vedlajsi kopec, cesta na Kolibu. Ked tuto trasu budes robit denne, viac ako 40.000 nenajazdis a auto pojde do strotu, lebo servis bude nerentabilny.
wilz
Príspevky: 3694
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No veď hádam všetci čo tu nadávali na Bratislavu nejazdia práve po tejto trase.
To ja môžem dať odporúčanie aj v Rakúsku na asi 20 kilometrový úsek štátnej cesty, ktorý by bežné auto nevydržalo ani 20tis.km
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

U mna je TOP Rožňavska. To uz hádam nie je ani cesta. Naopak luxus je Ruzinovska.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných